Trakų vasaros sezono atidaryme dalyvavo ir „Solisun Girls Racing Team“ ekipažas

Savaitgalį vasaros sezono atidarymą miesto švente paskelbė Trakai. Šiais metais renginyje buvo gausu „Solisun Girls Racing Team“ komandos akcentų – visą šeštadienį ant pakylos greta Jono Nepomuko skulptūros stovėjo „Mitsubishi Lancer Evo IX“ automobilis, o nuo 19 val. publikai buvo rengiami žaidimai, kurių prizus įteikė ralio merginų ekipažo šturmanė Irina Jankovskaja.
Trakų vasaros sezono atidaryme dalyvavo ir „Solisun Girls Racing Team“ ekipažas
© Asmeninio archyvo nuotr.

„Dalyvauti mums pasiūlė Trakų miesto savivaldybė ir mes labai džiaugiamės šia galimybe. Žmonės turėjo galimybę iš arti pamatyti, paliesti automobilį, to padaryti varžybų metu publikai paprasčiausiai nebūna galimybės, arba ji būna labai ribota. Prizus išdalinome įvairiausius – nuo nemokamų minučių „Solisun“ soliariume iki kepuraičių, kalendorių ir kitų malonių smulkmenų.

Esame labai dėkingos Trakų miesto merui ir seniūnui už puikų renginį bei Trakų miestą šventinės nuotaikos aplankiusius žmonės, kurie mūsų ekipažui negailėjo gražių žodžių bei palinkėjimų. Dėkui Jums mielieji, kad esate visada šalia ir mes jaučiame Jūsų begalinį šiltą ir tvirtą palaikymą“, - dalinosi įspūdžiais „Solisun Girls Racing Team“ šturmanė Irina Jankovskaja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Automobilių sportas

„Eneos 1006 km“ lenktynes gyvai transliuos iš automobilio vidaus (3)

„Dynamit:t Energy“ komanda automobilių sporto aistruoliams siūlo stebėti „Eneos 1006 km“ lenktynių kvalifikaciją ir pačias lenktynes gyvai, iš automobilio vidaus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos šonaslydžio vairaratis – merginos rankose (1)

Nuo pat automobilizmo aušros damos buvo ir yra neatsiejama lenktynių pasaulio dalis: tradiciškai merginos sukasi sportininkų palaikymo komandose, talkina teisėjams, „veža“ dalį varžybų organizacinių darbų, o kartais pačios tampa profesionaliomis pilotėmis ar šturmanėmis. Ir jei tai atrodo toks pat retas reiškinys, kaip dviguba vaivorykštė, tai pastarųjų mėnesių įvykiai Lietuvos automobilių sporto federacijoje prašyte prašosi būti vadinami sensacingais.

„ENEOS 1006 km lenktynes“ iš pirmosios pozicijos pradės „Exit Palanga by Algirdai“ (5)

Šeštadienį „ENEOS 1006 km lenktynes“ Palangoje iš pirmosios pozicijos pradės „Exit Palanga by Algirdai“ komanda, kurios lenktynininkai Ramūnas Čapkauskas, Deividas Jocius, Andrius Jasionauskas ir Saulius Girdauskas pilotuoja „Aquila CR1“ bolidą.

Traukos lenktynes Palangoje laimėjo K. Volbekas, mechanikų bėgimą – R. Sviderskis (3)

Jau bemaž dešimtmetį maratoninių lenktynių Palangoje sudedamąja ir bene greičiausia dalimi yra vadinamosios „drago“, t.y. traukos, lenktynės. Išpopuliarėjusios kaip greitus automobilius turinčių ambicingų vyrukų (o šiais laikais ir merginų bei moterų) pramoga, jos jau senokai yra įteisintos, techniniais reglamentais aprašytos ir pagal griežtas taisykles vykstančios varžybos.

B. Čirba: 5 priežastys, kodėl verta išbandyti šonaslydį

Milžiniškos apkrovos, didžiulis slystančio šonu automobilio greitis ir ekstremalūs pojūčiai – tai žadama norinčiam išbandyti „driftą“. Šios dar jaunos autosporto šakos entuziastų atsiranda vis daugiau: susidomi ir užkietėję automanai, ir nutrūktgalviai, ir tie, kurie ieško naujos pramogos... Anot Lietuvos „drifto“ čempionato „pro“ lygos piloto Benedikto Čirbos, šia autosporto šaka susižavėti lengva. Sportininkas dalinasi priežastimis, kodėl verta išbandyti „driftą“.
Facebook draugai