Nepabūgę prastų orų prognozių susirinko virš keturiasdešimt sportininkų. Dalyvavo Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos motolenktyninkai. Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmu smuiku grojo lietuviai.

„Pretendent“ klasėje įdomioje kovoje pirmą vietą iškovojo Marius Šliažas, 10 ratų distanciją įveikęs per 12 min. 43 sek.

Nuo jo 8 sek. atsilikęs Žydrūnas Latoža iškovojo 2-ąją vietą. Ant trečio pakylos laiptelio užlipo kaimyninės Lenkijos sportininkas Dariuszas Drazba.

„Rookie 600“ klasėje nugalėtoju tapęs „Navas Racing“ komandos narys Deivis Peteris, važiavęs „Yamaha“ motociklu, geriausią ratą iveikė per 1 min. 15 sek.

Antrąją vietą užėmęs latvis Ilmaras Rudzonis finišo liniją kirto 0,85 sek. vėliau, o trečias finale finišavo iš paskutinės vietos startavęs Martynas Janušauskas.

Tarp startavusių 11 „Rookie 1000“ klasės lenktynininkų greičiausias finale buvo „Dolce Moto“ komandos atstovas Vitas Lopinys, jis aplenkė Alvydą Nartautą ir estą Toomą Tomsoną.

Varžybų puošmena tapo „Superbike“ klasės finalas, kuriame greičiausias buvo vilnietis Šarūnas Pladas. „Dolce Moto“ klubo lenktynininkas šeštadienį kvalifikacijoje vieną 3350 m ilgio „Nemuno žiedo“ ratą įveikė per 1:10,109 min., pasiekdamas naują trasos rekordą, 0,05 sek. pagerinęs ankstesnį savo pasiekimą.

Šis sportininkas ateinančiais metais ketina startuoti motociklų žiedinių lenktynių pasaulio čempionate.

„Superbike“ klasėje antrąją vietą užėmė Vitas Lopinys, o trečias liko estas Toomas Tomsonas.

„Supersport“ klasėje nugalėtoju tapo latvis I. Rudzonis.

Komandinė įskaita:

Pirma vieta – „Dolce Moto“;
Antra vieta - „Navas Racing“;
Trečia vieta – „Coffee Racers“.

Šiuo etapu baigėsi Lietuvos žiedinių motociklų čempionato varžybos. Beliks tik viena sezono uždaromoji treniruotė, kuri įvyks rugsėjo 17 d. „Nemuno žiede“.