Dar viena tragedija: triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų5 avarijos video

 (70)
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
© AFP/Scanpix

Sekmadienį Poznanėje, Lenkijoje, startavusiame tradiciniame devintame sportinių automobilių šou „Gran Turismo Polonia“ buvo sužeista 19 žiūrovų, tarp kurių - du vaikai. Incidentas įvyko, kai trasoje keistai elgęsis „Koenigsegg CCX“ automobilis susimėtė ir dideliu greičiu rėžėsi į visiškai šalia stovėjusią smalsuolių minią.

Pranešama, kad nė vienas žiūrovas nežuvo, tačiau penki sužeisti sunkiai. Nuo skaudesnių pasekmių juos išgelbėjo apsauginė tvorelė.

Galingą švedišką „Koenigsegg CCX“ automobilį vairavo norvegas Morten N. Jis pats nenukentėjo, tačiau automobilį apgadino. Iš vaizdo įrašų matyti, kad dar prieš avariją jis elgėsi gana neapdairiai ir trasoje išdarinėjo pavojingus triukus, taip tikriausiai norėdamas padaryti įspūdį publikai.

Vyksta tolesnis incidento tyrimas. Organizatoriams taip pat gali tekti atsakyti dėl neužtikrinto saugumo.

DELFI įspėja, kad avarijos vaizdo įrašai gali šokiruoti:

„Gran Turismo Polonia“ kasmet sutraukia daugiau nei 150 egzotiškų automobilių.

Šiemet šou, kuris tęsis iki ketvirtadienio, dalyvauja 175 automobiliai, tarp jų - daugiausia „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“, „McLaren“ ir „Audi“.

Primename, kad paskutiniu metu - tai ne pirmas toks incidentas automobilių lenktynėse. Jų neišvengta ir Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
70
Registruoti (0) Anonimiški (70)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

L. Razas taikosi laimėti pasaulio taurę

2015 vasario mėn. 27 d. 09:31
Laurynas Razas
Komandos nuotr.
Dar viena Lietuvos kartingo sporto viltis – vilnietis Laurynas Razas taikosi nugalėti „Rotax Max“ pasaulio taurės finale. „RKV Racing“ komandos sportininkas šiais metais deda visas pastangas, kad patektų į pasaulio taurės finalinį turnyrą.

„Juta Racing“ grįžta lenktyniauti į Angliją

2015 vasario mėn. 26 d. 11:39
Jonas Gelžinis lenktynėse D.Britanijoje
Juta Racing nuotr.
Ketverius metus nuo 2010-ųjų grūmęsi Didžiosios Britanijos žiedinių lenktynių „Porsche Carrera Cup“ bei „Renault Clio Cup“ čempionatuose, kauniečių komandos „Juta Racing“ vyrai po metų pertraukos vėl startuos automobilių sporto lopšiu vadinamoje šalyje.

Savo sėkmės istoriją papasakojęs B.Vanagas: nesu automobilistas (17)

2015 vasario mėn. 25 d. 15:49
Benediktas Vanagas
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Ne visoms scenos žvaigždėms pavyksta surinkti sausakimšą Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatrą. Tačiau lenktynininkas Benediktas Vanagas tai padarė – pasiklausyti charizmatiško lenktynininko gyvenimo filosofijos panoro keli šimtai žmonių. O B. Vanagas papasakoti turi ką. Be to, kaip pats sako, kalbėti jis tikrai mėgsta. Ir ne vien apie automobilius.

Autosportu susižavėję studentai svajoja ir apie Dakarą

2015 vasario mėn. 24 d. 12:51
KTK komandos vairuotojas
Komandos nuotr.
Panašu, kad automobilių sportas, esantis trečia populiariausia sporto šaka Lietuvoje, ne tik vis labiau įsismelkia tautiečių širdyse, tačiau ir rado savo vietą švietimo sistemoje bei padeda jauniesiems studentams, būsimiems mechanikams, o galbūt ir lenktynininkams, tobulinti įgūdžius, ruošiant automobilius ir juos išbandant trasose.

K. Vasiliauskas startuos lenktynėse JAV

2015 vasario mėn. 24 d. 10:42
Kazimieras Vasiliauskas
Komandos nuotr.
Antradienį Kazimieras Vasiliauskas išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur planuoja dalyvauti „Florida Winter Tour Rotax Max Challenge“ varžybose. Tai iš šešių etapų susidedančios varžybos. Tris savaitgalius skirtingose trasose vyksta po du etapus.
Facebook draugai