Dar viena tragedija: triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų5 avarijos video

 (70)
Sekmadienį Poznanėje, Lenkijoje, startavusiame tradiciniame devintame sportinių automobilių šou „Gran Turismo Polonia“ buvo sužeista 19 žiūrovų, tarp kurių - du vaikai. Incidentas įvyko, kai trasoje keistai elgęsis „Koenigsegg CCX“ automobilis susimėtė ir dideliu greičiu rėžėsi į visiškai šalia stovėjusią smalsuolių minią.
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
© AFP/Scanpix

Pranešama, kad nė vienas žiūrovas nežuvo, tačiau penki sužeisti sunkiai. Nuo skaudesnių pasekmių juos išgelbėjo apsauginė tvorelė.

Galingą švedišką „Koenigsegg CCX“ automobilį vairavo norvegas Morten N. Jis pats nenukentėjo, tačiau automobilį apgadino. Iš vaizdo įrašų matyti, kad dar prieš avariją jis elgėsi gana neapdairiai ir trasoje išdarinėjo pavojingus triukus, taip tikriausiai norėdamas padaryti įspūdį publikai.

Vyksta tolesnis incidento tyrimas. Organizatoriams taip pat gali tekti atsakyti dėl neužtikrinto saugumo.

DELFI įspėja, kad avarijos vaizdo įrašai gali šokiruoti:

„Gran Turismo Polonia“ kasmet sutraukia daugiau nei 150 egzotiškų automobilių.

Šiemet šou, kuris tęsis iki ketvirtadienio, dalyvauja 175 automobiliai, tarp jų - daugiausia „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“, „McLaren“ ir „Audi“.

Primename, kad paskutiniu metu - tai ne pirmas toks incidentas automobilių lenktynėse. Jų neišvengta ir Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (70)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Lietuvis parsivežė Europos kroso čempionato bronzą

Savaitgalį Vokietijoje, greta Cunewalde miesto esančioje „Matschenberg Offroad Arena“ trasoje, vyko šiųmetinių Europos automobilių kroso pirmenybių antrojo etapo lenktynės. Puikiai pasirodęs kvalifikaciniuose važiavimuose klaipėdietis Paulius Pleskovas finale į priekį praleido tik du konkurentus ir pakilo į trečią vietą bendroje čempionato įskaitoje.

D. Matijošaitis nepajudėjo iš BaTCC starto (3)

Automobilių sporte nėra garantijų. Net ir turėdamas bene greičiausią automobilį varžybose, dėl menkiausio gedimo gali likti nieko nepešęs. Taip ir nutiko Dainiui Matijošaičiui Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate (BaTCC). Varžovai vienas po kito lėkė pro D. Matijošaitį, o šis dėl techninio gedimo liko stovėti prie starto.

S. Jurgelėnas: grįžęs po Dakaro beveik parą miegojau interviu

Investuotojas ir bekelės lenktynių entuziastas – taip galima apibūdinti Saulių Jurgelėną. Dalyvavęs įvairiuose bekelės maratonuose – nuo Ladogos iki Dakaro – jis praėjusį savaitgalį kartu su Vaidotu Žala lenktyniavo Italijoje, „Baja Italia“ ralio reido pasaulio čempionato etape.

Su viena pavara „Italian Baja“ lenktynes baigęs B. Vanagas užėmė šeštą vietą (9)

Lenktynininkas Benediktas Vanagas įrodė, jog didelis noras ir pasitikėjimas savo jėgomis gali būti stipresnis už techninius nesklandumus. Su suremontuota sankaba ir tik trimis veikiančiomis pavaromis paskutinį „Italian Baja“ lenktynių greičio ruožą pradėjęs „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ ekipažas sėkmingai pasiekė finišą ir net pakilo bendroje įskaitoje.

Italijoje pusę greičio ruožo avariniu būdu važiavęs B. Vanagas finišavo devintas (8)

Naujas šturmanas, nepažįstama Italijos bekelė, po krūvio apie traumą primenantis riešas ir pastovus kopimas aukštyn – taip iki šiol atrodė Benedikto Vanago lenktynės penktajame Pasaulio ralio maratono taurės (FIA CWCC) etape Italijoje. „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ ekipažas „Italian Baja“ lenktynes pradėjo 35-oje pozicijoje, o po trijų greičio ruožų užkopė iki septintosios.
Facebook draugai