Dar viena tragedija: triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų5 avarijos video

 (70)
Sekmadienį Poznanėje, Lenkijoje, startavusiame tradiciniame devintame sportinių automobilių šou „Gran Turismo Polonia“ buvo sužeista 19 žiūrovų, tarp kurių - du vaikai. Incidentas įvyko, kai trasoje keistai elgęsis „Koenigsegg CCX“ automobilis susimėtė ir dideliu greičiu rėžėsi į visiškai šalia stovėjusią smalsuolių minią.
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
© AFP/Scanpix

Pranešama, kad nė vienas žiūrovas nežuvo, tačiau penki sužeisti sunkiai. Nuo skaudesnių pasekmių juos išgelbėjo apsauginė tvorelė.

Galingą švedišką „Koenigsegg CCX“ automobilį vairavo norvegas Morten N. Jis pats nenukentėjo, tačiau automobilį apgadino. Iš vaizdo įrašų matyti, kad dar prieš avariją jis elgėsi gana neapdairiai ir trasoje išdarinėjo pavojingus triukus, taip tikriausiai norėdamas padaryti įspūdį publikai.

Vyksta tolesnis incidento tyrimas. Organizatoriams taip pat gali tekti atsakyti dėl neužtikrinto saugumo.

DELFI įspėja, kad avarijos vaizdo įrašai gali šokiruoti:

„Gran Turismo Polonia“ kasmet sutraukia daugiau nei 150 egzotiškų automobilių.

Šiemet šou, kuris tęsis iki ketvirtadienio, dalyvauja 175 automobiliai, tarp jų - daugiausia „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“, „McLaren“ ir „Audi“.

Primename, kad paskutiniu metu - tai ne pirmas toks incidentas automobilių lenktynėse. Jų neišvengta ir Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Sezono starte Italijoje J. Jonušis pasirodė geriausiai komandoje

Italijos „Adria“ lenktynių trasoje savaitgalį vyko „World Series Karting Champions Cup“ lenktynės, kuriose tarp kelių šimtų sportininkų lenktyniavo ir vienas lietuvis Justas Jonušis. Tai pirmosios sezono lenktynės, kur susirinko greičiausi kartingo meistrai iš viso pasaulio.

Motociklininkai žeria kaltinimus „Nemuno žiedui“ (5)

Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) VšĮ „Nemuno žiedas“ vadovybę bei Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovą kaltina tyčiniu profesionalaus motociklų sporto žlugdymu. Federacijos vadovybės bei sportininkų teigimu, „Nemuno žiedo“ administravimas jau eilę metų kelia pagrįstas abejones dėl finansinės veiklos skaidrumo, rašoma jų pranešime žiniasklaidai.

Kartingo „LKF Žiemos taurės“ varžybų etape – ir skrydžiai į pievą

Praėjusį sekmadienį netoliese Elektrėnų įsikūrusiame „Speedway“ kartodrome vyko „LKF Žiemos taurės“ 4-ojo etapo varžybos. Nors prieš varžybas sportininkai baiminosi, kad gali tekti važiuoti vandeniu padengta trasa, tačiau į lenktynes atvyko net 25 dalyviai. Todėl saulėtą ir pavasarišką sekmadienį sportininkų laukė daug iššūkių, o žiūrovų – daug reginių.

D. Matijošaitis traukiasi iš Europos „Le Mans“ serijos (1)

Nors Dainiui Matijošaičiui buvo siūloma „Speed Factory“ sudėtyje likti ir 2016-ųjų sezonui, lenktynininkas priėmė sprendimą kuriam laikui iš komandos pasitraukti. Sportininkas nori labiau susikoncentruoti į savo asmeninį tobulėjimą dalyvaujant kitose varžybų serijose.

Ralio Šiauliuose organizatoriams žiemos kaprizai nė motais (6)

Nors per paskutines savaites buvo atšaukti bemaž visi „žieminiai“ renginiai, pradedant „Halls Winter Rally“ ir baigiant tradicinėmis Sartų žirgų lenktynėmis, užsikrėtusiems automobilių sporto virusu turime gerų žinių. Kad ir kaip keistųsi orai, vasario 28 dieną, Šiauliuose vyks 2016 metų LAS taurės ralio I etapas „Šiaulių žiema – 2016“.
Facebook draugai