Dar viena tragedija: triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų5 avarijos video

 (70)
Sekmadienį Poznanėje, Lenkijoje, startavusiame tradiciniame devintame sportinių automobilių šou „Gran Turismo Polonia“ buvo sužeista 19 žiūrovų, tarp kurių - du vaikai. Incidentas įvyko, kai trasoje keistai elgęsis „Koenigsegg CCX“ automobilis susimėtė ir dideliu greičiu rėžėsi į visiškai šalia stovėjusią smalsuolių minią.
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
© AFP/Scanpix

Pranešama, kad nė vienas žiūrovas nežuvo, tačiau penki sužeisti sunkiai. Nuo skaudesnių pasekmių juos išgelbėjo apsauginė tvorelė.

Galingą švedišką „Koenigsegg CCX“ automobilį vairavo norvegas Morten N. Jis pats nenukentėjo, tačiau automobilį apgadino. Iš vaizdo įrašų matyti, kad dar prieš avariją jis elgėsi gana neapdairiai ir trasoje išdarinėjo pavojingus triukus, taip tikriausiai norėdamas padaryti įspūdį publikai.

Vyksta tolesnis incidento tyrimas. Organizatoriams taip pat gali tekti atsakyti dėl neužtikrinto saugumo.

DELFI įspėja, kad avarijos vaizdo įrašai gali šokiruoti:

„Gran Turismo Polonia“ kasmet sutraukia daugiau nei 150 egzotiškų automobilių.

Šiemet šou, kuris tęsis iki ketvirtadienio, dalyvauja 175 automobiliai, tarp jų - daugiausia „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“, „McLaren“ ir „Audi“.

Primename, kad paskutiniu metu - tai ne pirmas toks incidentas automobilių lenktynėse. Jų neišvengta ir Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (70)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

WRC: Portugalijoje vykstančiame ralyje pirmauja J.-M. Latvala

Portugalijoje prasidėjusiame ralyje pirma pozicija kol kas mėgaujasi „Volkswagen“ komandos lenktynininkas Jari-Matti Latvala. Suomis buvo greičiausias paskutiniame šios dienos greičio ruože, kuriame artimiausią varžovą pranoko 2,8 sek. Dabar sportininkas prieš antroje vietoje esantį Krisą Meekę pirmauja daugiau nei 10 sek.

Iš Imolos lietuvių komanda grįžo su trofėjais

Jei praėjusiame Europos Le Mano serijos etape„SVK by Speed Factory“ komanda daugiau nei apie finišą nedrįso galvoti, tai jau antrajame, Imolos trasoje, pergalė išsprūdo tik paskutinėmis lenktynių akimirkomis. Dainius Matijošaitis, Konstantins Calko ir Jesus Fuster sekmadienį pajėgiausiose Europoje ištvermės lenktynėse LMP3 klasėje užėmė antrąją vietą.

„Rally Talsi 2015“ triumfavo estai (2)

Kurzemės krašto keliuose sekmadienį vakare finišavo dvi dienas permainingomis oro sąlygomis sportininkus ir žiūrovus erzinęs „Rally Talsi 2015“. Automobilių sporto gurmanų fiestoje pergalę šventė ekipažas iš Estijos Siim Plagi ir Marek Sarapuu. Antri liko jų tautiečiai Rolandas Murakas su Kalle Adleris. Geriausiai iš Lietuvos ralio meistrų Latvijoje pasirodė Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku, kurių rezultatas nebuvo įtrauktas į bendrą ralio įskaitą dėl naudotų E85 degalų, mat Latvijos ralio čempionate toks benzinas yra uždraustas.

D. Butvilo „treniruotė“ Talsi ralyje virto pergale savo grupėje (2)

Šį savaitgalį Latvijoje vyko „Talsi“ ralis, kuris dėl nuolatinio stipriausių dalyvių sąrašo dar vadinamas Čempionų raliu.

Lenktynės Kačerginėje vainikuotos „Super Lap“ finalu (2)

Tradiciškai „Autoplius Fast Lap“ „Wolf Race“ pozicinėse lenktynėse veiksmo būna į valias. Šeštadienio lenktynių diena nebuvo išimtis. Visos keturios viena po kitos vykusios „Wolf Race“ lenktynės buvo įtemptos, konkurencingos ir kartais – netgi negailestingos dalyviams. Po „Wolf Race“ į trasą grįžo „Time Attack“ dalyviai.
Facebook draugai