Dar viena tragedija: triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų5 avarijos video

 (70)
Sekmadienį Poznanėje, Lenkijoje, startavusiame tradiciniame devintame sportinių automobilių šou „Gran Turismo Polonia“ buvo sužeista 19 žiūrovų, tarp kurių - du vaikai. Incidentas įvyko, kai trasoje keistai elgęsis „Koenigsegg CCX“ automobilis susimėtė ir dideliu greičiu rėžėsi į visiškai šalia stovėjusią smalsuolių minią.
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
Lenkijoje triukus išdarinėjęs sportinis automobilis rėžėsi į minią ir nutrenkė 19 žiūrovų
© AFP/Scanpix

Pranešama, kad nė vienas žiūrovas nežuvo, tačiau penki sužeisti sunkiai. Nuo skaudesnių pasekmių juos išgelbėjo apsauginė tvorelė.

Galingą švedišką „Koenigsegg CCX“ automobilį vairavo norvegas Morten N. Jis pats nenukentėjo, tačiau automobilį apgadino. Iš vaizdo įrašų matyti, kad dar prieš avariją jis elgėsi gana neapdairiai ir trasoje išdarinėjo pavojingus triukus, taip tikriausiai norėdamas padaryti įspūdį publikai.

Vyksta tolesnis incidento tyrimas. Organizatoriams taip pat gali tekti atsakyti dėl neužtikrinto saugumo.

DELFI įspėja, kad avarijos vaizdo įrašai gali šokiruoti:

„Gran Turismo Polonia“ kasmet sutraukia daugiau nei 150 egzotiškų automobilių.

Šiemet šou, kuris tęsis iki ketvirtadienio, dalyvauja 175 automobiliai, tarp jų - daugiausia „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“, „McLaren“ ir „Audi“.

Primename, kad paskutiniu metu - tai ne pirmas toks incidentas automobilių lenktynėse. Jų neišvengta ir Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (70)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

WRC ralyje Argentinoje - didžiulė K. Meeke persvara

Argentinoje vykstančiame ralyje didele persvara prieš varžovus pirmauja „Citroen“ komandos lenktynininkas Krisas Meeke. Nors ralis prasidėjo tik penktadienį, iš tolimesnės kovos dėl aukštų pozicijų jau pasitraukė ne vienas stiprus lenktynininkas. Toliau varžybas tęsia tik 8 WRC klasės atstovai.

Argentinos ralio lyderiu tapo S. Ogieras

Argentinos ralio - ketvirtojo pasaulio autoralio čempionato (WRC) etapo - lyderiu tapo dukart planetos čempionas bei sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Sebastienas Ogieras su „Volkswagen“.

Žadama, kad atnaujinta „Nemuno Žiedo“ trasa saugesnė

Vis daugiau Lietuvos lenktynininkų garsina Lietuvos vardą užsienyje. Praktiškai visi jie savo karjerą pradėjo vienintelėje Lietuvoje žiedinių lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“. Daugiau nei pusę amžiaus skaičiuojanti autosportininkų trasa intensyviai ruošiasi jau 54-tam sezonui, kuris netrukus prasidės.

Ralyje Baltarusijoje – trečdalis dalyvių iš Lietuvos (1)

Gegužės 1-2 dienomis už pustrečio šimtų kilometrų nuo Vilniaus esančio kurortinio Braslavo miestelio apylinkėse vyks Baltarusijos ralio čempionato antrasis etapas „Belarus 2015“. Kaip jau tapo įprasta, beveik trečdalis čia startuosiančių „kovinių“ automobilių į lenktynes atkeliaus iš Lietuvos.

Lenktynininkė E. Globytė – apie pirmąjį startą ir akį traukiantį išskirtinį automobilį

Daugelis autosporto mėgėjų ir adrenalino gerbėjų nuolat tvirtina, kad sėkminga autosporto karjera turėtų prasidėti dar vaikystėje. Vis dėlto galima rasti pavyzdžių, kuomet užsispyrimas, vidinė motyvacija ir noras važiuoti, pasiekti gerų rezultatų bei tobulėti, net ir pradėjusį karjerą autosporte vėlokai, kad ir dvidešimt trejų, gali atvesti iki kandidato į sporto meistrus lygio.
Facebook draugai