Baltijos žiedinių lenktynių lyderė 1006 km lenktynėse sieks kuo geriau pasirodyti savo klasėje

A3000 klasėje Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate pirmaujanti „Galingas.lt“ komanda į „ENEOS 1006 km lenktynes“ žiūri pragmatiškai ir nuo didelių pažadų susilaiko, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Asociatyvi nuotr.
© Organizatorių archyvas

Komandos lenktynininkas Paulius Reisas sako, kad „nors šis sezonas tiek man asmeniškai „Autoplius Fast Lap“ čempionate, tiek komandai BaTCC klostosi tikrai sėkmingai, į lenktynes Palangoje atvykstame realiai vertindami savo ir konkurentų galimybes. Mūsų automobilis tikrai nėra pats greičiausias mūsų A3000 klasėje, tačiau iki šiol vykusiose lenktynėse BMW nerodė didelių kaprizų, tad tikimės, jog gerai atlaikys ir šiame maratone. Kas benutiktų varžybose, sieksime finišuoti kuo aukštesnėje vietoje, na, o podiumas savo klasėje būtų svajonės išsipildymas“.

Panašiai kalbėjo ir Europos bei Lietuvos „drifto“ čempionatuose važiuojantis Benediktas Čirba: „Visada yra įdomu savo jėgas išbandyti keliose autosporto disciplinose, o treniruotės ir testai įvairiose trasose parodė, jog mano greitis žiede yra artimas komandos draugams. Svarbiausia yra nedaryti klaidų ir pagal galimybes finišuoti kuo geresnėje vietoje“.

Už „Galingas.lt“ komandos BMW vairo sės Marius Ruginis, B. Čirba bei P. Reisas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Automobilių sportas

Antrąjai ralio kroso sezono pusei K. Navickas ruošėsi testuose Rygoje

Ralio kroso čempionatui įpusėjus – varžybų štilis. Tris lenktynių savaitgalius įveikę Europos čempionato sportininkai turi lygiai dviejų mėnesių pertrauką iki kito etapo Prancūzijoje, Bretanės trasoje. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, lenktynininkas Kasparas Navickas pertraukos nuo varžybų metu nusprendė laiko veltui nešvaistyti ir papildomo greičio likusioms sezono kovoms ieškojo Bikierniekų trasoje Latvijoje surengtoje bandymų stovykloje.

„Fast Lap“ lenktynės trečiam čempionato etapui grįžta į Lenkiją

Trečiasis „Autoplius.lt Fast Lap“ šių metų sezono etapas keliasi pas kaimynus į Lenkiją. Keturių kilometrų ilgio „Tor Poznan“ žiede šį šeštadienį bus dalinami apdovanojimai greičiausiems „Time Attack“ ir „Wolf Race“ dalyviams, rašoma organizatorių pranešime.

Rugpjūtį Vilnius taps kartingo kovų sostine

Po kelių savaičių, rugpjūčio 6-ą dieną, Vilnius taps kartingo kovų sostine, rašoma pranešime žiniasklaidai. Plytinės kartodrome rinksis greičiausi mūsų šalies kartingo lenktynininkai ir gaus kartų motorai – čia vyks LKF Lietuvos kartingo čempionato 4-ojo etapo varžybos. Tai jau priešpaskutinis šių metų čempionato etapas, tad atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau sportininkų lenktyniauja naudodami galingiausios europinės KZ2 klasės techniką, kompaktiškame Plytinės kartodrome žiūrovai turėtų grožėtis įtempta kova ir įspūdingais lenkimais.

Ekstremalaus vairavimo pamokos su 1006 kilometrų lenktynių nugalėtojais

Po kone savaitę laiko trukusios greičio fiestos Palangoje, greičiausiais vyrais Lietuvoje tituluojami broliai Ignas ir Jonas Gelžiniai atostogauti laiko neturi – sukauptą patirtį ir įgūdžius jau šį savaitgalį žada dalinti visiems susidomėjusiems.

„Bunasta by Žaibelis motorsport“ komanda: rezultatą lemia ne tik galia ir pinigai

„Eneos 1006 km lenktynėse“ su standartine, prieš 19 metų pagaminta, „Honda Integra“ tarp lyderių finišavusi „Bunasta by Žaibelis motorsport“ komanda įrodė, kad gerą rezultatą lemia ne tik galia ir pinigai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai