A. Jasikonis trečiajame pasaulio motokroso čempionato etape du kartus pateko į 15-uką

(3)
Argentinoje vykusiame trečiajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Suzuki World“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė 13-ąją ir 14-ąją vietas.
Arminas Jasikonis
© suzuki-racing.com nuotr.

Pirmosiose lenktynėse nugalėjo slovėnas Timas Gaiseris („Honda“) – 35 min. 25,581 sek. A. Jasikonis jam pralaimėjo 41,563 sek. ir buvo 13-as tarp 34 motokrosininkų.

Antrosiose lenktynėse vėl greičiausias buvo T. Gaiseris – 34 min. 7,642 sek. A. Jasikonis (+51,706 sek.) šįkart liko 14-as.

Šiame etape A. Jasikonis pelnė 15 įskaitinių taškų.

Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje A. Jasikonis su 20 taškų užima 19-ąją vietą. Lyderiu tapo T. Gaiseris (106 tšk.).

19-metis A. Jasikonis praėjusiais metais tapo pirmuoju lietuviu, pasirašiusiu sutartį su gamykline „Suzuki World“ komanda.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 19 etapų. Ketvirtasis iš jų vyks balandžio 2 dieną Meksikoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Automobilių sportas

„Rotary Vasara“ stovykloje – kartingo viliotinis

Išlaikyti 70 bamblių dėmesio koncentraciją ir tylą auditorijoje ilgiau nei 5 minutėms ko gero yra sunkiau nei sulaukus 70 pirmą kartą padaryti špagatą. Tradicinėje savaitės trukmės stovykloje „Rotary Vasara“, kasmet sukviečiančioje mažuosius poilsiautojus iš vaikų namų ir nepasiturinčių daugiavaikių šeimų, šiais metais toks triukas beveik tobulai pavyko kartingo meistrui Gustui Grinbergui.

Pirmą kartą žiedo motociklininkams – naktinė treniruotė

Ateinantį šeštadienį motociklininkai galės pirmą kartą išbandyti sporto klubo „Coffee Racers“ rengiamą naktinę treniruotę apšviestoje mažojoje žiedinėje trasoje – Kuršėnuose esančiame autodrome. „Autoplius.lt Moto Naktis“ turėtų ypač patikti mėgstantiems naktinius pasivažinėjimus gatvėse ir norintiems pagerinti vairavimo įgūdžius esant dirbtiniam apšvietimui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Trečiame LKČ etape dominavo P. Paškevičius

Greičiausi šalies kartingo lenktynininkai sekmadienį Aukštadvario trasoje susitiko jau trečiosiose Lietuvos čempionato lenktynėse, kuriose jie startavo trijose įskaitose – „Micro“ (7-10 metų), „Mini“ (9-13 metų) ir itin greitoje KZ2, kur varžosi lenktynininkai nuo 15 metų.

Ralis, kuriame nebuvo pralaimėjusių

„Netikėjau, kad tokio miestiečių ir rajono gyventojų dėmesio susilauks savaitgalį ir taip gausią Jonų respublikos šventinių renginių programą papildęs istorinių automobilių ir motociklų ralis“, - sveikindamas jo prizininkus ir nugalėtojus kalbėjo Jonavos meras Eugenijus Sabutis.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai į Lietuvą priviliojo WRC komandą (5)

Šios savaitės pradžioje Lietuvos ralio gerbėjai išgirdo apie neeilinį įvykį. Zarasų rajone, atokiame žvyrkelyje vyko Pasaulio ralio čempionate (WRC) dalyvaujančios „Hyundai Motorsport“ komandos testai. Juose komanda vykdė „i20 WRC“ bolido reguliavimus prieš WRC etapą Lenkijoje.