A. Jasikonis trečiajame pasaulio motokroso čempionato etape du kartus pateko į 15-uką

(3)
Argentinoje vykusiame trečiajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Suzuki World“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė 13-ąją ir 14-ąją vietas.
Arminas Jasikonis
© suzuki-racing.com nuotr.

Pirmosiose lenktynėse nugalėjo slovėnas Timas Gaiseris („Honda“) – 35 min. 25,581 sek. A. Jasikonis jam pralaimėjo 41,563 sek. ir buvo 13-as tarp 34 motokrosininkų.

Antrosiose lenktynėse vėl greičiausias buvo T. Gaiseris – 34 min. 7,642 sek. A. Jasikonis (+51,706 sek.) šįkart liko 14-as.

Šiame etape A. Jasikonis pelnė 15 įskaitinių taškų.

Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje A. Jasikonis su 20 taškų užima 19-ąją vietą. Lyderiu tapo T. Gaiseris (106 tšk.).

19-metis A. Jasikonis praėjusiais metais tapo pirmuoju lietuviu, pasirašiusiu sutartį su gamykline „Suzuki World“ komanda.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 19 etapų. Ketvirtasis iš jų vyks balandžio 2 dieną Meksikoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Automobilių sportas

Lenktynininkas M. Varža: šturmanu jaučiuosi geresniu, nei vairuotoju

Jau pusmetis, kaip Lietuvoje vyksta projekto „Karys-lenktynininkas“ atrankos. Norisi priminti, kad tai – Lietuvos sportininkų ir lenktynininkų paramos kariuomenei projektas. Kuo pastarieji gali paremti? Mažų mažiausiai, požiūriu, paskatinimu, palaikymu ir, suprantama, žiniomis bei įgūdžiais, rašoma pranešime žiniasklaidai.

A. Jasikonis pirmajame Olandijos motokroso čempionato etape – devintas

Savaitgalį prasidėjusio Olandijos motokroso čempionato pirmojo etapo galingiausioje - MX1 - klasėje lietuvis Arminas Jasikonis užėmė devintąją vietą.

A. Sakalauskis: siekti aukščiausių rezultatų skatina tėčio palaikymas

Armandas Sakalauskis – automobilių sporte sukasi jau beveik 4 metus, tačiau žiedinėse lenktynėse dalyvauja dar visai neseniai, vos pusę metų. Sportininkas tvirtai tiki, kad autosportas jį išmokė nepasiduoti siekiant tikslų ir susikoncentruoti net į pačias mažiausias detales, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Jau priimamos paraiškos ir į Pernu „Auto24Ring“ 1000 km lenktynes

VšĮ „Promo Events“, šiemet rengianti net dvejas ilgų nuotolių lenktynes (liepos 19-22 d.d. „ENEOS 1006 km“ Palangoje ir rugsėjo 21-24 d.d. Pernu „Auto24Ring“ 1000 km maratoną) jau pradėjo lenktynininkų registraciją ir į Estijoje vyksiančias lenktynes, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Elektromobilių lenktynėse – sparnuotas dalyvis (5)

Pristatydamas gegužės 5 d. rengiamas jau trečiąsias elektromobilių lenktynes „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius – Palanga“ šių varžybų iniciatorius ir vienas jų pagrindinių organizatorių, VšĮ „Autoeventus“ direktorius Darius Grinbergas žadėjo naujovių.