Palaikyk DELFI automobilį 1000km lenktynėse pasipuošęs unikaliais marškinėliais!

Kitą savaitę visų automobilių sporto gerbėjų keliai ves į Palangą. Čia startuos tradicinės 1000km lenktynės, kuriose šiemet važiuos ir DELFI automobilis.
"Porsche 911 GT3 Cup S“ automobilis (Asmeninio archyvo nuotr.)
"Porsche 911 GT3 Cup S“ automobilis (Asmeninio archyvo nuotr.)

1000km lenktynės ir įvairūs renginiai Palangoje vyks liepos 10-13 dienomis. Kviečiame atvykti ir palaikyti sportininkų, o ypač „General Financing-Autopaslauga“ komandą, kurios garbę gins Benediktas Vanagas bei Nemunas ir Nerijus Dagiliai. Jie važiuos DELFI automobiliu – „Porsche 911 GT3 Cup S“.

Jei nori tapti lenktynių komandos dalimi bei palaikyti mus trasoje, kviečiame registruoti savo komandą konkurse „Palaikyk DELFI automobilį 1000km lenktynėse“. Visą savaitę iki antradienio, liepos 9 d., 14 val., žemiau esančiame „Facebook“ komentarų laukelyje rašyk savo priežastį, kodėl tu ir trys tavo „užtaginti“ draugai turi gauti išskirtinio dizaino, specialiai 1000km lenktynėms sukurtus marškinėlius.

Konkurso nugalėtojomis taps penkios komandos, kurias išrinks DELFI redakcija ir paskelbs DELFI Facebook profilyje antradienį, liepos 9 d., 16 val.

Visiems komandų nugalėtojų nariams atiteks išskirtinio dizaino, 1000 km lenktynėms sukurti marškinėliai!

Prizas - marškinėliai
Prizas - marškinėliai
© DELFI

Konkursas baigėsi, sveikiname nugalėtojus! Specialiai 1000 km lenktynėms sukurtus marškinėlius sau ir savo suburtai komandai laimėjo Adrijus Zalanskas, Simas Kazlas, Neringa Kalpokaitė, Vaiva Aviav ir Ignas Gaizauskas. Dėl prizų atsiėmimo nugalėtojus prašome su mumis susisiekti el. paštu info@delfi.lt arba telefonu 85 52045400.

 

www.DELFI.lt

ENEOS 1000 km lenktynės

Į serviso zoną per lietų neįleistas ir vėliau automobilį sudaužęs lenktynininkas: negalėjau patikėti tuo, ką girdžiu (12)

Šių metų „Eneos 1000 km lenktynės“ buvo permainingos ir netikėtai pasibaigusios ne vienai lyderių komandai. Vieniems sutrukdė staiga pradėjęs pliaupti lietus, kitiems – netikėtai pasibaigę degalai, neadekvatus situacijos vertinimas iš teisėjų pusės, piloto ar komandos vadovo klaidos, o gal tiesiog bloga karma.

„ENEOS 1000 km“ lenktynės statistikos veidrodyje

Šešioliktosiose „Promo events“ surengtose tarptautinėse maratoninėse, „ENEOS 1000 km lenktynėse“, vykusiose 2015 m. liepos 15 - 18 d.d. Palangoje, dalyvavo 44 komandos iš aštuonių valstybių - Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos ir Didžiosios Britanijos.

1000 km lenktynes laimėjęs I. Gelžinis: pergalė būtų saldesnė, jei broliai Bleekemolenai būtų įveikti trasoje (2)

Šeštadienį Palangoje vykusiose Eneos 1000 km lenktynėse ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio su komandos draugais lipęs Ignas Gelžinis sako, kad nors pergalė ir labai saldi, pagrindinius varžovus būtų buvę smagiau įveikti trasoje.

D. Matijošaitis apie 1000 km lenktynes: jas reikėjo stabdyti (59)

Savaitgalį vykusios „ENEOS 1000 km“ lenktynės tūkstančiams žmonių suteikė begalę emocijų, bet ne visiems jos buvo džiugios. Dar neįpusėjus lenktynėms iš jų turėjo pasitraukti šeši automobiliai, dar tiek pat išsibarstė iki lenktynių pabaigos.

Galingiausiųjų klasėje laimėjusio „Žigulio“ komanda: milžiniškus pinigus investavę varžovai persistengė (23)

Niekas negalėjo patikėti, kad senutis „Lada 2104 Turbo“ taps nugalėtoju galingiausioje „Eneos 1000 km“ lenktynių klasėje X1. Atslūgus euforijai, net ir pati komanda aiškinosi sėkmės priežastis.