Palaikyk DELFI automobilį 1000km lenktynėse pasipuošęs unikaliais marškinėliais!

Kitą savaitę visų automobilių sporto gerbėjų keliai ves į Palangą. Čia startuos tradicinės 1000km lenktynės, kuriose šiemet važiuos ir DELFI automobilis.
"Porsche 911 GT3 Cup S“ automobilis (Asmeninio archyvo nuotr.)
"Porsche 911 GT3 Cup S“ automobilis (Asmeninio archyvo nuotr.)

1000km lenktynės ir įvairūs renginiai Palangoje vyks liepos 10-13 dienomis. Kviečiame atvykti ir palaikyti sportininkų, o ypač „General Financing-Autopaslauga“ komandą, kurios garbę gins Benediktas Vanagas bei Nemunas ir Nerijus Dagiliai. Jie važiuos DELFI automobiliu – „Porsche 911 GT3 Cup S“.

Jei nori tapti lenktynių komandos dalimi bei palaikyti mus trasoje, kviečiame registruoti savo komandą konkurse „Palaikyk DELFI automobilį 1000km lenktynėse“. Visą savaitę iki antradienio, liepos 9 d., 14 val., žemiau esančiame „Facebook“ komentarų laukelyje rašyk savo priežastį, kodėl tu ir trys tavo „užtaginti“ draugai turi gauti išskirtinio dizaino, specialiai 1000km lenktynėms sukurtus marškinėlius.

Konkurso nugalėtojomis taps penkios komandos, kurias išrinks DELFI redakcija ir paskelbs DELFI Facebook profilyje antradienį, liepos 9 d., 16 val.

Visiems komandų nugalėtojų nariams atiteks išskirtinio dizaino, 1000 km lenktynėms sukurti marškinėliai!

Prizas - marškinėliai
Prizas - marškinėliai
© DELFI

Konkursas baigėsi, sveikiname nugalėtojus! Specialiai 1000 km lenktynėms sukurtus marškinėlius sau ir savo suburtai komandai laimėjo Adrijus Zalanskas, Simas Kazlas, Neringa Kalpokaitė, Vaiva Aviav ir Ignas Gaizauskas. Dėl prizų atsiėmimo nugalėtojus prašome su mumis susisiekti el. paštu info@delfi.lt arba telefonu 85 52045400.

 

www.DELFI.lt

ENEOS 1000 km lenktynės

Pradėjo pardavinėti bilietus į „ENEOS 1000 km“ lenktynių renginius

Ketvirtadienį pradėta prekiauti bilietais į visas tris „ENEOS 1000 km“ lenktynių dienas ir liepos 16-18 dienomis vyksiančius koncertus. Kaip jau buvo skelbta, pirmą kartą per 16 „ENEOS 1000 km“ lenktynių istorijos metų, šiemet žiūrovų laukia gausybė pramogų ir net tris dienas vyksiantys gyvo garso koncertai.

Savo galimybes viršijantis „Honda Integra Type R“

1998 metais „Honda“ gamykloje žiedinėms lenktynėms ruoštas „Integra Type R“ savo laiku buvo vienas greičiausių tarp 2,0 l darbinio tūrio variklį turinčių lenktyninių automobilių pasaulyje. Šie automobiliai yra laimėję daugybę pergalių ir Baltijos šalių žiedinėse lenktynėse.

Tarp „ENEOS 1000 km“ lenktynių lyderių – ambicingi entuziastai

Jau daugiau kaip dešimt metų Jonavoje veikia tikrų lenktynių entuziastų automobilių sporto klubas (ASK) „Žaibelis“, kuris, daugiausiai jo įkūrėjo ir įkvėpėjo Edvino Preckailo pastangomis, yra tikras regiono pasididžiavimas.

Staigmena „ENEOS 1000 km“ lenktynių žiūrovams – Dž. Butkutė (2)

Antradienį „ENEOS 1000 km“ lenktynių organizatoriai pristatė, kokios linksmybės laukia šiame renginyje apsilankysiančių žiūrovų ir sirgalių. Jau žinoma, kad muzikinės programos vinimi taps Džordana Butkutė.

Senučiuko BMW 325i tikslas – prasibrauti į greičiausiųjų dešimtuką

BMW markės automobilių „ENEOS 1000 km“ lenktynėse bus kaip visad itin daug. Jie pačių įvairiausių modifikacijų – nuo naujausio modelio prototipų iki štai tokių, jau trečią dešimtį įpusėjusių „kregždžių“.
Facebook draugai