Žiniasklaidos kompanijoms - "dotTV" viliotinis

 (2)
Keletas žiniasklaidos bendrovių jau susigundė naujosiomis interneto vardų zonomis, besibaigiančiomis .TV galūne.
Pramogų industrijos atstovė “MGM”, Los Andželo televizijos kanalas NBC4 ir žaidimų kompiuterių kūrėja “Sega” paskelbė įsigyjančios tokias vardų zonas iš jas pardavinėjančios bendrovės “dotTV”.

Prieš tris savaites interneto vardų zonas pradėjusi registruoti bendrovė jau užregistravo MGM.tv, UnitedArtists.tv ir JamesBond.tv vardų zonas.

“dotTV” įkūrėja “Idealab” sutiko per 10 metų sumokėti nedidelei Ramiojo vandenyno salai Tuvalu, kuriai buvo priskirta ši galūnė, 50 mln. JAV dolerių.

Už šiuos pinigus Tuvalu ketina pastatyti naujas ligonines, mokyklas ir kitas socialines įstaigas. Tuvalu gyvena 10 tūkst. žmonių.

Įprasti vardai, besibaigiantys .TV galūne kainuos nuo 1000 JAV dolerių, tuo tarpu populiaresni, pavyzdžiui, News.TV ar Commercial.TV bus parduoti aukcione.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Egidijus Dragūnas-Selas vėl prisidirbo: pasivažinėjimas baigėsi komisariate (86)

2016 spalio mėn. 22 d. 03:49
Egidijus Dragūnas-Selas vėl prisidirbo: pasivažinėjimas baigėsi komisariate
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Šeštadienio naktį Vilniaus policiją papiktino skandalingojo Egidijaus Dragūno-Selo elgesys. Atkreipęs dėmesį rėkavimu bei įžeidžiančiais gestais, po patikrinimo atlikėjas atsidūrė komisariate.

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (197)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (214)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Per reidą neblaivus kelių erelis mojavo kumščiais, dar 5 įkliuvo be pažymėjimų (4)

2016 spalio mėn. 22 d. 04:51
Per reidą neblaivus kelių erelis mojavo kumščiais, dar 5 įkliuvo be pažymėjimų
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Penktadienio vakarą reido metu Vilniuje pasimatė, kiek daug gatvėse vairuotojų be pažymėjimo: per kelias valandas įkliuvo net penki. Taip pat pareigūnams teko tvarkytis su ne vienu kelių ereliu: vienas agresyvus ir neblaivus, kitas apsimelavęs, o trečias nesutiko tikrintis blaivumo.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (341)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.