Žaidėjų bendravimas internete palengvės

Žaidėjai, mėgstantis plūsti priešininkus, kai tuo pačiu metu juos žudo kompiuteriniame žaidime, nuo šiol savo arsenale turės dar vieną ginklą.
“CenterSpan Communications” bendrovė pristatė “Socket” pagalbinę programą, kuri derina tiesioginių žinučių persiuntimo galimybę su bendru bylų naudojimu (panašiai kaip “Napster”).

Programa “Socket 1.0”, kurią galima atsisiųsti nemokamai, leidžia keliems žmonėms tiesiogiai bendrauti teksto ar garso pagalba bei naudoti kitas programas, tokias kaip “Netmeeting” ar “Baldur’s Gate”, sujungdama šią grupelę bendram žaidimui ar darbui.

“Socket” sukurta taip, kad ją galima naudoti daugeliui tikslų, pavyzdžiui, elektroninių nuotraukų mainams internete.

Žaidimai yra populiariausia bendradarbiavimo forma internete, bet žaidžiant vienas prieš vieną dažnai iškyla įvairių problemų. Dauguma žaidimų tiesiog neturi paprasčiausių galimybių žaisti internete keliese.

“CenterSpan” gaus pajamas už vartotojų lankymąsi žaidimų svetainėse. Jei žaidėjų grupelė nori žaisti kokį nors žaidimą, bet vienas žaidėjų jo neturi, “Socket” pasiūlys jam apsilankyti komercinėje svetainėje ir gaus tam tikrą dalį pirkinio sumos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: kas laimi vienmandatėse nuolat atnaujinama  (1611)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

Lemtingas Naujosios Vilnios sprendimas: žodžiai po balsavimo šokiruoja (164)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Algirdas Paleckis, Monika Navickienė
DELFI montažas
Naujosios Vilnios apygarda tapo šių Seimo rinkimų „vinimi“, nes šioje apygardoje į antrą turą išėjo ne tik konservatorė Monika Navickienė, bet ir buvęs Socialistinio liaudies fronto vadovas, Georgijaus juostelių nešiotojas, daugumą Lietuvos piliečių papiktinusio termino, kad Sausio 13-ąją „savi šaudė į savus“, autorius Algirdas Paleckis.

Partijos renkasi į štabus laukti rezultatų (12)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:38
20 val. uždarius rinkimų apygardas partijos pradėjo rinktis į štabus laukti rinkimų į Seimą rezultatų.

R. Karbauskis įvardijo klausimus, kuriais nenusileis derybose dėl koalicijos atnaujinta (30)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Balsavimui pasibaigus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigė, kad šią naktį koalicija tikrai nebus formuojama, ji bus formuojama daug vėliau.

Lietuva balsavo: ką rinkosi ir kodėl (138)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:09
Gabrielius Landsbergis, Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Jau netrukus paaiškės, kuri partija laimėjo daugiausiai mandatų ir įgijo galimybę formuoti valdančiąją koaliciją. Tačiau kol Vyriausioji rinkimų komisija dar skaičiuoja balsus, sudarome Jums galimybę kiek praverti paslapties šydą.