"Yahoo" tinklalapis tris valandas buvo išsijungęs

Tai didžiausias gedimas šios bendrovės istorijoje. Iki šiol ji veikė beveik be priekaištų. Kitos populiarios interneto tarnybos - pavyzdžiui, "America Online" ir "eBay" - kurios ėmė spartinti savo augimo tempus, turėjo panašių arba dar didesnių nesklandumų. Vis dėlto vyrauja nuomonė, kad "Yahoo" yra pasiekusi brandesnę savo plėtros stadiją.

"Yahoo" atstovė spaudai pareiškė, kad pertrūkį greičiausiai sukėlė tyčinis "antpuolis", kurio metu kažkoks piktavalis "bombardavo" bendrovės tarnybines stotis dirbtine darbine apkrova, dėl kurios "tikrieji vartotojai negalėjo prieiti prie pageidaujamos informacijos".

Bendrovė nevertino šio incidento kaip įsilaužėlių išpuolio, nes, pasak jos, niekas iš tiesų neįsibrovė į jos sistemas. Jokiai jos vidaus informacijai pavojus nekilo, sakoma pareiškime.

"Yahoo" teigė, kad per šias tris valandas jos tinklalapis protarpiais veikė. Tačiau vartotojai, kurie pakartotinai bandė į jį patekti, mano, jog vartai neveikė visą laiką.

Tai, kad itin solidi firma pasirodė tokia pažeidžiama, visai visai interneto industrijai dar kartą priminė apie žinomus ir nežinomus pavojus, gresiančius bet kokiems interneto tinklalapiams. Pirmadienį "Yahoo" nedavė garantijų, kad panašus pertrūkis nepasikartos. "Mes nesakome, jog tai negali vėl pasikartoti. Tačiau mes turime pagalbinių tinklalapių, kurie gali padėti išvengti bėdos", sakė "Yahoo" prezidentas Jeffas Malletas (Džefas Melitas) interviu CNBC.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Harvardo profesorius: Kinijos ūkio būklė – didžiausia grėsmė pasaulio ekonomikai (12)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 00:04
Harvardo profesorius: Kinijos ūkio būklė – didžiausia grėsmė pasaulio ekonomikai
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Garsus ekonomistas, Harvardo profesorius Kenas Rogoffas kategoriškai atmeta teiginį, kad Kinija yra ypatingas atvejis ir, kad lėtėjant ekonomikai, šalis sugebės išvengti neigiamo scenarijaus, rašoma dienraštyje „The Independent“.

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (226)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 22:34
Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Vieno žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje žmonai – nemalonumai (90)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 18:55
S. Gaidjurgio šeimos sodyba
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Šilutės rajone, Svencelės telmologiniame draustinyje, stūkso žiauriausio vakarų Lietuvos žudiko, nuteisto iki gyvos galvos Sigito Gaidjurgio sodyba, kurioje dabar gyvena jo žmona. DELFI paviešinus informaciją apie dešimtmečiais iš baimės institucijų aplenkiamą objektą, sodyboje buvo atlikti patikrinimai ir nustatyti pirmieji pažeidimai.

Orai bus itin nemalonūs (6)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 00:02
Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.

Kaune iš kūliais virtusio „VW Golf“ iškrito alkoholio buteliai, vairuotojas prašė nekviesti policijos (7)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 23:02
Kaune iš kūliais virtusio „VW Golf“ iškrito alkoholio buteliai, vairuotojas prašė nekviesti policijos
DELFI skaitytojo nuotr.
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune kelis kartus kūliais vertėsi „VW Golf“ automobilis. Vienas žmogus, keleivis, išvežtas į klinikas. Tik laimingo atsitiktinumo dėka automobilis „VW Golf“ neįsirėžė į avarijos liudininkus. O štai vairuotojo prašymas sutrikdė ir papiktino.