Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

Aktualijos

Į A. Merkel nutaikytas klastingas planas: Kremlius žengė per toli? (161)

2016 vasario mėn. 10 d. 00:02
Angela Merkel
AP/Scanpix
Vokietijos parlamento Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Norbertas Roettgenas teigia, kad jei Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas naudoja pabėgėlius kaip priemonę atsikratyti Vokietijos kanclerės Angelos Merkel, tada Alepo atveju žengta per toli.

Po sprendimo Vašingtone – šaltas dušas (725)

2016 vasario mėn. 9 d. 20:47
Po sprendimo Vašingtone – šaltas dušas
M.Milinio nuotr.
JAV gynybos sekretoriaus Ashtono Carterio pareiškimas apie keturgubai didinamą gynybos biudžetą Rusijos atgrasinimui ir JAV karinio buvimo Europoje stiprinimui Lietuvoje sukėlė tikrą džiaugsmo bangą, tačiau jau dabar aiškėja, kad didžioji dalis JAV sunkiosios ginkluotės bus dislokuota Vakarų Europos šalyse, kur jau yra reikiama infrastruktūra, bet ne Rytų Europoje.

Orai: po stebėtinos šilumos vėl nugalės žiema (2)

2016 vasario mėn. 10 d. 00:00
Savaitei įpusėjus oras kaip reikiant sušils, tačiau tai bus trumpas pavasario žybsnis, nes čia pat tykos žiema.

Rusijos opozicionierius M. Kasjanovas buvo užpultas Maskvos restorane (80)

2016 vasario mėn. 9 d. 23:15
Michailas Kasjanovas
AP/Scanpix
Rusijos opozicijos politikas ir buvęs šalies ministras pirmininkas Michailas Kasjanovas, vadovaujantis partijai „Parnas“, antradienio vakarą buvo užpultas viename Maskvos restorane.

Paini meilės istorija: klaipėdietė Milane kaltinama nužudžiusi sugyventinį (17)

2016 vasario mėn. 9 d. 23:01
Milane (Italija) naktinio klubo šokėja dirbanti Oksana, kilusi iš Klaipėdos, savaitgalį su dukrelė atsidūrė areštinėje. Jauna moteris kaltinama per kivirčą nudūrusi sugyventinį. Peiliu smogta tiesiai į širdį.