Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

Savaitės naujienų prenumerata

Aktualijos

Patarimai norintiems atostogų už 200 eurų: šito kelionių organizatoriai nepasakoja (28)

2016 gegužės mėn. 4 d. 15:48
Turkijos Šventąja vadinamoje Alanijoje gyvenantys lietuviai šį rojaus kampelį tikina pamilę iš pirmo žvilgsnio – nuostabi gamta, nuoširdūs žmonės ir puikus klimatas, pripažįsta jie, užgožia tėvynės ilgesį, tad retas jų svarsto grįžti į tėvynę.

A. Maldeikienė: pagal mūsų oficialias pajamas kainos yra nerealiai didelės (420)

2016 gegužės mėn. 4 d. 13:44
A. Maldeikienė: pagal mūsų oficialias pajamas kainos yra nerealiai didelės
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Augantis vartojimas patvirtina, kad kainų augimas nėra toks didelis, kaip daugelis mano, sako Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas ekonomistas Raimondas Kuodis

Vokietijos ministrė ėmėsi Kremliaus atgrasymo: apie Baltijos šalis siūlo nė nesvajoti

2016 gegužės mėn. 4 d. 16:28
Vokietijos gynybos ministrė Ursula von der Leyen santykiuose su Kremliumi nusprendė imtis atgrasymo taktikos, rašo „Die Presse“ su nuoroda į jos pasisakymą Vienoje po susitikimo su Austrijos gynybos ministerijos vadovu.

Peilis imuninei sistemai: kasdienis veiksnys, kuris išprovokuoja beveik visas ligas (8)

2016 gegužės mėn. 4 d. 14:51
Greitas gyvenimo tempas ir įvairios pareigos neleidžia išvengti streso, kai kuriems žmonėms tampančio kasdienybe. Artėjant egzaminams, streso negali išvengti moksleiviai bei studentai. Specialistai įspėja, kad stresas silpnina žmogaus imuninę sistemą, todėl plačiau atveria duris beveik visoms ligoms, kuriomis skundžiamės gydytojams.

Nuotrauka su „Pergalės“ šokoladu užminė mįslę (106)

2016 gegužės mėn. 4 d. 15:17
Nuotrauka su „Pergalės“ šokoladu užminė mįslę
Facebook nuotr.
Ant šokolado pakuotės aiškiai parašyta, kad produktas sveria 100 g, tačiau svarstyklės rodo ką kitą. Su tokia dilema susidūrė „Pergalės“ šokolado pirkėja. Tiesa, šokolado gamintojas tvirtina, kad klientei buvo išaiškinta, jos neva pastebėta neteisybė.