Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

Aktualijos

Sutaršė studijuojančius aukštosiose: vos baigusius tenka mokyti iš naujo (9)

2015 liepos mėn. 3 d. 20:00
Aukštojo mokslo diplomas dažniausiai terodo vieną – tu turėjai galimybę lankyti universitetą ir kažko išmokti, bet tai visai nereiškia, kad žmogus to ir išmoko, tvirtina „Baltic Education Cluster“ prezidentas Marius Pareščius.

Palangos pasididžiavimas kelia šleikštulį (60)

2015 liepos mėn. 3 d. 19:00
Jūratės ir Kastyčio skvere esantis fontanas šiurpina poilsiautojus. Vanduo jame toks purvinas, kad net pakeitė spalvą – jau iš tolo šviečia rudai.

24 valandos, kai atrodė, kad Rusija tikrai žengs beprotišką žingsnį (410)

2015 liepos mėn. 3 d. 16:42
Maždaug 24 valandas atrodė, kad Rusija ketina padaryti kažką tikrai beprotiška.

Kauno mariose – tragiškos maudynės (7)

2015 liepos mėn. 3 d. 18:33
Penktadienio pavakarę pranešta apie Kauno mariose skęstantį žmogų.

Graikijos premjeras gyventojams: nesileiskite šantažuojami (41)

2015 liepos mėn. 3 d. 19:27
Alexis Tsipras
AP/Scanpix
Graikijos premjeras Alexis Tsipras paragino rinkėjus, besiruošiančius sekmadienį įvyksiančiam referendumui, nesileisti šantažuojamiems