Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

Aktualijos

Prabilo dar vienas garsus aktorius: kas vyksta už akademijos sienų pasisakė B. Tiškevič dėstytoja  (56)

2015 gruodžio mėn. 1 d. 12:11
Akademijos mikroklimatas visada buvo slogus: nuolatos kieme rūkantys, verkiantys, net mašinų stovėjimo aikštelėje desperatiškai repetuojantys jauni žmonės. Ne vienam studentui prireikė profesionalios psichikos sveikatos specialistų priežiūros. Taip studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) prisimena aktorius, TV laidų vedėjas, grupės „Liūdni slibinai“ vokalistas Dominykas Vaitiekūnas.

Skandalas dėl VST įsibėgėja: premjeras kreipiasi į VSD, ministras kviečiamas į Seimą pildoma (138)

2015 gruodžio mėn. 1 d. 12:00
Pareigūno sukurtas atvirukas Rusijos kariuomenės dienos proga
Soc. tinklo nuotr.
Po reorganizacijos Viešojo saugumo tarnyba (VST) pasikeis iš esmės, nelojalių valstybei darbuotojų neturėtų likti, o įtarimus dėl galimai iššvaistytų lėšų aiškinsis teisėsauga, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Klaipėdos šventinė eglė – lyg dryžuotas megztinis (3)

2015 gruodžio mėn. 1 d. 12:49
Klaipėdos šventinė eglė
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Atlaikiusi išbandymą stichiniu vėju pagrindinė Klaipėdos šventinė eglė jau puošiama išskirtiniu rūbu. Nors ir miesto valdžia, ir eglės statytojai iki paskutinės akimirkos neatskleidė, kaip ji atrodys, jau dabar aiškėja, kad žaliaskarė bus panaši į tradicinį kalėdinį megztinį.

„Lemon Joy“ vokalistas I. Kofas atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje (349)

2015 gruodžio mėn. 1 d. 10:52
Legendinės grupės „Lemon Joy“ vokalistas ir dainų autorius Igoris Kofas atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje. Tą portalui DELFI patvirtino Respublikinės Vilniaus psichiatrinės ligoninės atstovai.

Rusijos laivą pasitiko Turkijos povandeninis laivas papildyta 12.46 (94)

2015 gruodžio mėn. 1 d. 11:27
Rusijos laivą pasitiko Turkijos povandeninis laivas
AP/Scanpix
Turkijos povandeninis laivas pasitiko Rusijos karinio jūrų laivyno transporto laivą „Jauza“ šiam plaukiant per Dardanelų sąsiaurį.