Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

 

Aktualijos

Daugiabučio statybos kaimynus veda iš proto (15)

2016 rugpjūčio mėn. 28 d. 23:41
Daugiabučio statybos kaimynus veda iš proto
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Konfliktai dėl pačioje Vilniaus širdyje, Senamiestyje, visai šalia gynybinės sienos bastėjos, statomo naujo daugiabučio niekaip nesiliauja. Šį kartą statytojai kaltinami betonu apdrabstę šalia statybvietės kieme stovėjusius kaimynų automobilius.

Baltarusiui teko Lietuvą iškeisti į Lenkiją: ten požiūris kitoks (129)

2016 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:36
Aleksejus Šuliakovskis
Asm. albumo nuotr.
Baltarusis verslininkas Aleksejus Šuliakovskis, tiekiantis gyvulininkystei ir paukštininkystei skirtą įrangą, bandė įsteigti savo verslą Lietuvoje, bet galiausiai buvo priverstas perkelti jį į Lenkiją.

Emigrantė pabandė išgyventi už 380 eurų: jau gailisi grįžusi (1283)

2016 rugpjūčio mėn. 28 d. 16:15
Emigrantė pabandė išgyventi už 380 eurų: jau gailisi grįžusi
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Septynerius metus už Lietuvos ribų gyvenusi Irina prieš 2 mėnesius nusprendė grįžti į gimtinę, tačiau šio savo sprendimo jau gailisi.

R. Valatka: Kiek ne-milių, pro-milių, ir visiškų milių valdžios cirke? (197)

2016 rugpjūčio mėn. 28 d. 18:52
Rimvydas Valatka
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Cirke be pinigo vardu „Milius“ – vaidinimas po vaidinimo. Stumbrynėje, starkevičynėje, prezidentynėje. O dabar jau ir Latvijoje.

Vilniuje „užkabino“ motorolerį — vyrui nutraukta koja (160)

2016 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:07
Sekmadienį Vilniuje, prie Kalvarijų turgaus, automobilis „Škoda Fabia“ susidūrė su motoroleriu.