Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

 

Aktualijos

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (452)

2016 spalio mėn. 21 d. 17:52
Gabrielius Landsbergis su žmona Austėja
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Lietuvą palieka ne tik juodadarbiai: žmonės sutrinka išgirdę siūlomus atlyginimus (10)

2016 spalio mėn. 21 d. 19:23
Lietuvą palieka ne tik juodadarbiai: žmonės sutrinka išgirdę siūlomus atlyginimus
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Nėra nieko blogo išvykti studijuoti į užsienį, atvirkščiai – jaunuoliai ten pasisemia vertingos patirties ir žinių. Tačiau nemaža dalis ten išvykusių žmonių po studijų nebegrįžta į Lietuvą, o nusprendžia kurti savo gyvenimą svečioje šalyje. Ekspertų teigimu, Lietuva daro per mažai, kad šią situaciją pataisytų.

Lenkų gynybos ministras: Egiptas pardavė Rusijai „Mistral“ laivus už 1 dolerį (118)

2016 spalio mėn. 21 d. 18:47
Lenkijos gynybos ministras teigė turintis informacijos, kad Egiptas pardavė du Prancūzijos pagaminus „Mistral“ laivus Rusijai už simbolinę 1 dolerio kainą, praneša naujienų agentūra AP.

Kubietišką barą įkūrė buvusioj bombų slėptuvėj: vilioja nušiurusia prabanga ir aistringais šokiais (4)

2016 spalio mėn. 21 d. 19:15
Aistringi šokiai netradicinėje aplinkoje – tokius vakarus renkasi kitokiems pasilinksminimams subrendusi publika. Nors dar metų neskaičiuojanti pasilinksminimų vieta pramogaujančius vilniečius ištraukia iš populiariojo sostinės centro, čia skambantys lotyniški ritmai nukelia dar toliau – tiesiai į saulėtąją Kubą.

Bręsta sugrįžimas į Europą? D. Motiejūnu rimtai domisi D. Blattas (26)

2016 spalio mėn. 21 d. 18:09
Donatas Motiejūnas
Twitter nuotr.
Klubo NBA niekaip nesugebantis rasti Donatas Motiejūnas atsidūrė Eurolygos ekipų radare. Skelbiama, kad 26-erių metų 213 cm ūgio lietuvis patraukė Stambulo „Daruššafaka“ klubo, kurį treniruoja Davidas Blattas, dėmesį.