Vytautas Daujotis

Vytautas Daujotis gimė 1952 m. Rukų km. (Pagėgių raj.). 1974 m. baigė Vilniaus universitetą, kur studijavo chemiją. Nuo 1974 m. iki šiol dirba Vilniaus universiteto Chemijos fakultete. Profesorius nuo 1999 m. Nuo 1997 m. iki 2009 m. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre.
Vytautas Daujotis
Vytautas Daujotis
Foto: DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

VU Chemijos fakultete dėsto tokias disciplinas kaip kvantinė chemija, neorganinių medžiagų elektroninė sandara, paviršiaus chemija, mokslotyra. Mokslinių interesų sritis – procesai, vykstantys kieto elektrodo ir skystos fazės sandūroje. Dirbo mokslinį darbą Kentukio ir Šiaurės vakarų universitetuose (JAV), Maskvos Timiriazevo žemės ūkio akademijoje (Rusija), Orhuso universitete (Danija).

Nuo 1997 m. iki 2009 m. spalio 1 d. dirbo Studijų kokybės vertinimo centre (nepagrindinė darbovietė), kuriame buvo atsakingas už mokslo ir studijų ekspertinio vertinimo organizavimą.

Yra Studijų kokybės ekspertų tarybos (patariamosios institucijos prie Studijų kokybės vertinimo centro) narys. Buvo įvairių ekspertinių darbo grupių dėl Lietuvos mokslo ir studijų sistemos optimizavimo narys arba vadovas. Kaip ekspertas nuo Lietuvos dalyvavo keliuose Europos Komisijos projektuose dėl Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo.

Aktualijos

Prokurorai: „Germanwings“ pilotas kai kuriuos faktus slėpė nuolat atnaujinama (386)

2015 kovo mėn. 27 d. 11:27
Prokurorai: „Germanwings“ pilotas kai kuriuos faktus slėpė
AP/Scanpix
Vokietijos skrydžių bendrovės „Germanwings“ lėktuvo antrasis pilotas Andreasas Lubitzas nuo savo darbdavių slėpė ligos faktą, teigia vokiečių prokurorai.

Orai: vasariškos šilumos bangą vėl keis sniegas (11)

2015 kovo mėn. 27 d. 12:37
Prieš vėsoką ir lietingą savaitgalį penktadienį dar galėsime pasidžiaugti 14–17 laipsnių šiluma, LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė.

Lenkai pasinaudojo situacija Rusijoje: gaudo pelną (26)

2015 kovo mėn. 27 d. 14:05
2014 m. iš Rusijos į Lenkiją įvežamų produktų kiekis pasiekė dar neregėtas apimtis. Apie tai, kad Rusijoje pagamintų maisto produktų importas pasiekė rekordines aukštumas, pranešė Kaliningrade įsikūręs Lenkijos kultūros centras, remdamasis Lenkijos žiniasklaida. Išankstiniais Lenkijos žemės ūkio ministerijos pateikiamais duomenimis, iš Rusijos 2014 m. nupirkta maisto produktų už 160,6 mln. eurų, o tai 78,9 proc. daugiau nei 2013 m.

Anglijoje karjerą galintis tęsti G. Arlauskis: mums šios rungtynės turi būti šventė interviu, specialiai DELFI iš Londono (6)

2015 kovo mėn. 27 d. 14:23
Giedriui Arlauskiui per televizorių įspūdingiausiai atrodo švedo Zlatano Ibrahimovičiaus smūgiai, bet 27-erių telšiškis penktadienį savo kailiu patirs, ką geba Wayne'as Rooney ir kompanija. Nors savo sportine forma pagrindinis Lietuvos rinktinės vartų sargas nėra patenkintas, rungtynes „Wembley“ stadione jis laiko puikia proga pasirodyti pasauliui ir patirti tai, prie ko įpratusios futbolo žvaigždės.

Šaukimo data sutrikdė: kas bus su moksleiviais? (289)

2015 kovo mėn. 27 d. 13:15
Penktadienį Krašto apsaugos ministerija (KAM) pranešė – šaukimo į privalomą karo tarnybą pradžia yra gegužės 11-oji. Išgirdę šią datą daugelis jaunuolių sutriko – į kariuomenę šauks brandos egzaminų sesijos viduryje.