Vyras iš Ajovos ieško žmonos internetu

Joe Smithas nėra kuklus, kai jis pradeda vardinti, ko jis nori. Pabandykite užeiti į jo interneto svetainę, kur jis klausia: “Galbūt jūs laisva vieniša moteris?”
39 metų amžiaus J.Smithas yra miestelio, turinčio 2300 gyventojų, administratorius. Norėdamas rasti žmoną jis įkūrė svetainę “SpouseQuest2000.com”.

“2000 rugsėjo 1 dieną aš perkopsiu į 40-uosius metus, nusinešdamas karjeros tikslus ir prarastas galimybes, o mano būsimoji žmona ir aš dar nebūsime susitikę”, – rašo jis svetainėje.

J.Smithas sakė, jog problema glūdi tame, jog jis negali susirasti nieko tinkamo mažame Marengo miestelyje, į kurį jis atsikėlė iš Kanzaso prieš porą metų. Taigi jis nukeliavo 7,645 mylias ieškodamas Mis Tikrosios.

Pažinčių svetainėje įdėta J.Smitho nuotrauka, biografija, moters, kurios jis ieško, aprašymas: konservatyvi, nevartojanti narkotikų, turinti gerą jumoro jausmą.

Smith sako, kad jo tikslas yra “rasti geriausią draugę ir viso gyvenimo meilę - viską viename asmenyje. Žmogų, kuris gali mane prajuokinti iki ašarų ir pasakyti, kad viskas bus gerai blogiausiais mano gyvenimo momentais.”

Smith taip pat skelbia savo palaikytojų laiškus.

“Aš visa tai dabar pamačiau. Kokia nuostabi idėja,” - rašo vienas rėmėjas. “Tu tikrai atrodai man labai realiai… tik TIKRAS žmogus statytų save į tokią eilę”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: triuškinama persvara laimėjo „valstiečiai“ konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (2808)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (117)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:12
G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.

M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį atnaujinta (468)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:45
M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Monika Navickienė laimėjo Seimo nario mandatą Naujosios Vilnios apygardoje, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

R. Valatka: Ateina profesionalai. Ar tikrai? (7 Seimo rinkimų mitai) (238)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:06
Ar po Seimo rinkimų jau galima teigti, kad tapom politinio proceso dalyviais? Ar, kaip buvom, taip ir likom stebėtojais? Lakstymo ir triukšmo, ypač prieš pirmąjį turą, ir ypač feisbuke, buvo kaip niekada. „Už“ ir „prieš“ agitavo net Jakilaitis. Bet esminis rinkimų šūkis buvo žiūrovų: „Duokit mums naujų ir, pageidautina, jaunų!“

Orai: bus šilčiau, bet tai nedžiugins (1)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:02
Paskutinės spalio savaitės pradžia bus vėjuota ir šlapia. Vietomis lietus maišysis su šlapdriba. Tačiau temperatūra po truputį kils ir jau savaitei įpusėjus palepins kiek didesnė šiluma. Ypač tą pajus vidurio ir pietų Lietuva bei pajūris. Paskutinėmis darbo dienomis vėjas pagaliau nurims, kritulių bus mažiau, o stipriai atvėsti dar tikrai neskubės.