Viruso vardas: "Susitikim shi vakara kavos puodukui"

 (11)
Bendrovė "Network Associates" penktadienį perspėjo dėl pervardyto "Love Bug" kompiuterių viruso "Susitikim shi vakara kavos puodukui".
Dėl naujojo "Love Bug" viruso neveikė didelių kompanijų visame pasaulyje elektroninis paštas. Virusas įsiskverbė ir į Pentagono, Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV), Didžiosios Britanijos parlamento kompiuterius.

Nepaisant naujos antraštės, prie pervardytos žinutės yra prijungtas tas pats failas kaip ir prie "Love Bug", sakoma "Network Associates" pareiškime.

"Network Associates" ir programinės įrangos kompanija "Computer Associates International" perspėjo ir dėl kito viruso, pavadinto "fwd: Joke".

Ekspertai pataria neatidarinėti šių elektroninių žinučių ir tuoj pat jas ištrinti. Vartotojai taip pat raginami atnaujinti antivirusines programas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: kas laimi vienmandatėse nuolat atnaujinama  (1603)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

Lemtingas Naujosios Vilnios sprendimas: žodžiai po balsavimo šokiruoja (149)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Algirdas Paleckis, Monika Navickienė
DELFI montažas
Naujosios Vilnios apygarda tapo šių Seimo rinkimų „vinimi“, nes šioje apygardoje į antrą turą išėjo ne tik konservatorė Monika Navickienė, bet ir buvęs Socialistinio liaudies fronto vadovas, Georgijaus juostelių nešiotojas, daugumą Lietuvos piliečių papiktinusio termino, kad Sausio 13-ąją „savi šaudė į savus“, autorius Algirdas Paleckis.

Partijos renkasi į štabus laukti rezultatų (9)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:38
20 val. uždarius rinkimų apygardas partijos pradėjo rinktis į štabus laukti rinkimų į Seimą rezultatų.

R. Karbauskis įvardijo klausimus, kuriais nenusileis derybose dėl koalicijos atnaujinta (29)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Balsavimui pasibaigus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigė, kad šią naktį koalicija tikrai nebus formuojama, ji bus formuojama daug vėliau.

Lietuva balsavo: ką rinkosi ir kodėl (129)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:09
Gabrielius Landsbergis, Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Jau netrukus paaiškės, kuri partija laimėjo daugiausiai mandatų ir įgijo galimybę formuoti valdančiąją koaliciją. Tačiau kol Vyriausioji rinkimų komisija dar skaičiuoja balsus, sudarome Jums galimybę kiek praverti paslapties šydą.