Virtualūs pinigai leidžia vaikams pirkti internete

Maždaug du trečdaliai Britanijos vaikų naudojasi internetu žaidimams, apsipirkimui, švietimui ir elektroniniam paštui.
Amerikos tyrimų kompanijos “Jupiter Communications” duomenimis, 2002-aisiais metais paaugliai internete išleis 762 milijonus svarų sterlingų, o vaikai nuo 5 iki 12 metų – 62 milijonus svarų sterlingų.

Tačiau kaip britų vaikai perka internete, kai šioje šalyje kreditinės kortelės išduodamos tik 18-os sulaukusiems asmenims? Norėdami ką nors nusipirkti internete, jaunuoliai turi prašyti tėvų kreditinių kortelių. Kai kurie tėvai netgi patiki savo kreditines korteles atžaloms. Tačiau daug kam nepriimtina rizika, jog vaikai išleis per daug pinigų arba įsigys netinkamų prekių.

Kai kurios bendrovės siūlo savo paslaugas, išsprendžiančias šią problemą. Tėvai gali papildyti vaikų sąskaitas skaitmeniniais pinigais, kuriuos atžalos gali išleisti tam tikrose parduotuvėse.

“Y-creds” leidžia tėvams papildyti sąskaitas kreditine kortele, čekiais ar pervedimu. Tuomet jų atžalos gali leisti pinigus, kol sąskaita neištuštėja. Pageidaujant galima parinkti ir parduotuves, kuriose vaikai gali pirkti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Su grėsme susidūrusi „Islamo valstybė“ keičia taktiką: Paryžiaus išpuoliai gali pasikartoti (34)

2016 spalio mėn. 28 d. 00:02
Islamo valstybės sostinė Raka
AP/Scanpix nuotr.
Praėjusią savaitę dešimtys „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų surengė koordinuotą išpuolį prieš valdžios ir saugumo pajėgų infrastruktūros objektus Šiaurės Irako Kirkuko mieste, esančiame daugiau kaip 160 kilometrų nuo Mosulo fronto linijos.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (102)

2016 spalio mėn. 27 d. 23:02
Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

2016 spalio mėn. 28 d. 00:02
Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (1223)

2016 spalio mėn. 27 d. 19:27
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

Prasideda nauja agitavimo taupyti šilumą banga: ką verta apie ją žinoti (96)

2016 spalio mėn. 27 d. 20:32
Šilumos skaitikliai ir dalikliai gali prisidėti prie mažesnių sąskaitų už šildymą. „Bet jei pastatas kiauras, jie nepadės“ – sako pastatų administravimo įmonės „Mano būstas“ Energijos taupymo grupės vadovas Donatas Karčiauskas.