Virtualus diktorius – ne tik kalbanti galva

Jei manote, kad praėjusį mėnesį pristatyta virtuali žinių pranešėja Ananova yra nuostabiausias ir vienintelis tokio pobūdžio dalykas internete, susipažinkite su Chase Walkeriu.
Korporacijos "Sprint" laboratorijoje kuriamas Chase Walkeris yra animuotas žinių pranešėjas, galintis bendrauti su žiūrovais.

Walkeris pasirodo ekrane ir, demonstruodamas įvairias minas, perskaito dienos naujienas bei orų prognozę. Vartotojai gali pasirinkti, kokią informaciją nori išgirsti, duodami paprasčiausias komandas balsu.

Ananova nėra interaktyvi, tuo tarpu Jūs galite pertraukti Walkerį ir nurodyti jam skaityti kitus pranešimus”, teigia vienas naujojo diktoriaus kūrėjų.

“Kada nors Walkeris galės pranešti vartotojams TV programų tvarkaraštį ir nurodytas perjungti norimą kanalą”, pridūrė jis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (604)

2016 spalio mėn. 24 d. 18:09
Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

S. Jakeliūnas: tarp pirmųjų darbų – 40 eurų padidinti pensijas (354)

2016 spalio mėn. 24 d. 19:09
Saulius Skvernelis, Ramūnas Karbauskis, Stasys Jakeliūnas
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVZS) kandidatu į finansų ministrus įvardijamas Stasys Jakeliūnas, kuris yra buvęs dabartinio premjero socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus patarėju, teigia, kad rimtai svarstytų pasiūlymą užimti šias pareigas, dėl kurių jam gali tekti atsisakyti rinkimuose laimėto parlamentaro mandato.

V. Laučius. Tiesiog kažkada tai turėjo įvykti (500)

2016 spalio mėn. 24 d. 16:17
Stasys Jakeliūnas, Liana Ruokytė Jonsson
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Triuškinamą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pergalę Seimo rinkimuose paaiškina ne tik įvaizdžių kovos dalykai, bet ir socialinio teisingumo poreikis bei nusivylimas socialiai nejautria neoliberalia politika. Kiti paaiškinimai arba papildo šį, arba nuveda į lankas.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (138)

2016 spalio mėn. 24 d. 15:35
Stasys Jakeliūnas ir Algirdas Butkevičius
DELFI montažas
Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Ko galima tikėtis, jei H. Clinton pasieks įtikinamą pergalę? (90)

2016 spalio mėn. 24 d. 19:34
Buvęs Johno McCaino 2008 m. prezidento kampanijos patarėjas Steve`as Schmidtas televizijos laidoje teigė manąs, kad Hillary Clinton greičiausiai užsitikrins didelės rinkikų kolegijos daugumos balsus.