Videožaidimų gamintojos pateikė civilinį ieškinį "Yahoo!"

 (1)
Trys didelės videožaidimus tiekiančios pasaulio firmos pateikė civilinį ieškinį interneto vartams "Yahoo!", siekdamos užkirsti kelią neva piratinių videožaidimų pardavimui šios korporacijos tinklalapyje.
Ieškovų manymu, tai pirmas toks ieškinys, pateiktas interneto prekybos firmai. Šios firmos teigia, kad "Yahoo!" savo tinklalapyje sudaro sąlygas piratinių videožaidimų prekybai bei aukcionams ir tiesiogiai iš to pelnosi, nors pati žino, kad tai neteisėta.

Ieškinyje taip pat pabrėžiamas videožaidimų gamintojų ryžtas užkirsti kelią piratinių videožaidimų pardavimui, dėl kurio ši pasaulinė industrija kasmet patiria 3,2 mlrd. dolerių nuostolių. Šiuos duomenis pateikia Interaktyviosios skaitmeninės programinės įrangos asociacija.

Ieškinį pateikė bendrovės "Nintendo of America" - Japonijos firmos "Nintendo Co. Ltd." padalinys, "Sega of America" - kitos Japonijos žaidimų tiekėjos, "Sega Enterprises Ltd." filialas, ir didžiausia JAV žaidimų tiekėja "Electronic Arts Inc.".

"Yahoo!" atstovė spaudai atsisakė komentuoti šį teisinį žingsnį, sakydama, kad bendrovė dar negavo ieškinio nuorašo.

Ieškinys buvo pateiktas Kalifornijos Šiaurinės apygardos teisme. Ieškovai siekia teismo draudimo, kad "Yahoo!" negalėtų rengti aukcionų ir pardavinėti suklastotų kompiuterinių bei videožaidimų, taip pat nelegalių įrenginių, kurie leidžia apeiti autorinių teisių apsaugą. Be to, ieškovai siekia nuostolių kompensavimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Artėja lemiama valanda: „Islamo valstybėje“ kyla panika ir maištas (42)

2016 spalio mėn. 1 d. 11:00
Grafitis, atsiradęs prie mečetės Mosule, kur prieš dvejus metus „Islamo valstybės“ lyderis paskelbė apie savo kalifatą, buvo simbolinis maišto aktas, rašo „The Washington Post“.

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (89)

2016 spalio mėn. 1 d. 00:03
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Vida Press
Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Lietuviškų parduotuvių kasdienybė: moteris net bijo apsipirkinėti (335)

2016 spalio mėn. 1 d. 00:05
Lietuviškų parduotuvių kasdienybė: moteris net bijo apsipirkinėti
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Lietuvoje nestandartinį kūno sudėjimą turinčioms moterims gyvenimą apsunkina apsilankymai parduotuvėse: didesnius dydžius nešiojančios moterys ar jų artimieji pastebi – pasirinkimas nekoks.

Avarija prie Kauno: trys žmonės sužaloti, 17-metis vairuotojas reanimacijoje (49)

2016 spalio mėn. 1 d. 10:14
Avarija prie Kauno: trys žmonės sužaloti, 17-metis vairuotojas reanimacijoje
DELFI skaitytojo nuotr.
Naktį iš penktadienio į šeštadienį prie Kauno, kelyje iš Vandžiogalos į Kadagių slėnį, susidūrė automobiliai BMW ir „Mitsubishi Carisma“. Policijai apie šį įvykį pranešta 23.24 val.

Į butą užsukusi moteris pasibaisėjo nuomininkės gudrybe (94)

2016 spalio mėn. 1 d. 07:47
Į butą užsukusi moteris pasibaisėjo nuomininkės gudrybe
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Noriu papasakoti apie didžiausia aferistę „nuomininkę“ pasaulyje. Su draugu išsikraustėme į Kauną ir liko laisvas butas Trakuose. Kadangi patys mokėjome nuomą, sumanėme butą Trakuose nuomoti ir taip gauti papildomų pinigėlių.