Vengrija ketina tapti Rytų Europos IT centru

 (7)
Vengrijos vyriausybės ir informacinių technologijų (IT) rinkos atstovai praėjusią savaitę apsilankė Silicon Valley regione, kur įsikūrę daugelio IT bendrovių būstinės, kad įtikintų bendroves atidaryti savo atstovybes ir gamyklas Vengrijoje.
"Vengrija norėtų tapti Centrinės Rytų Europos Silicon Valley", teigė Vengrijos investicijų ir prekybos vystymo agentūros direktorius Csaba Kilinas.

Jis ir dar keturi delegatai susitiko su įvairių IT bendrovių atstovais. Vengrai nenurodė konkrečių bendrovių, su kurių atstovais susitiko, teigdami, jog derybos tebevyksta.

Delegatai bendrovių atstoams tvirtino, jog Vengrija - ideali šalis jų veiklai plėtoti. Pirmiausia, šioje šalyje yra daugybė išsilavinusių programuotojų ir inžinierių, dirbsiančių už aštuonis kartus mažesnį atlyginimą nei jų kolegos JAV. Be to, Vengrijoje sudaryta tinkama aplinka investicijoms, o patogi centrinė šalies geografinė padėtis leis vėliau skverbtis į kitas Rytų Europos šalis.

C. Kilino teigimu, Vengrijai jau pavyko pritraukti keleto stambių IT bendrovių investicijas. Neseniai "Motorola Inc." paskelbė įrengsianti tyrimų centrą, kuriame dirbs apie 400 inžinierių. Panašų centrą ketina įkurti ir "Nokia".

Vengrijos delegacija apsilankė ir Detroite vykusioje automobilių parodoje - automobilių gamintojų investicijos taip pat domina vengrus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius (4)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 05:30
Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Keliolika vaikų viename Aukštaitijos miestelyje auginusi šeima, kurioje patėvis seksualiai išnaudojo protinę negalią turinčią nepilnametę, o broliai – seserį, pagaliau išardyta. Vaikai atsidūrė globos namuose, patėvis – kalėjime, dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius.

Darbo kodekso poveikis: su kokia žinia ateisite į banką? (10)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 05:30
Darbo kodekso poveikis: su kokia žinia ateisite į banką?
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Nuo kitų metų įsigaliosiantys lankstesni darbo santykiai kai kuriems darbuotojams užkirs kelią gauti būsto paskolą, o ją jau turintys dar labiau drebės, kad jų neatleistų iš darbo.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (908)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:30
Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso (71)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:16
Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso
Shutterstock
Po konflikto su geriausia drauge jauna palangiškė nutarė šiai atkeršyti – internetu prisijungė prie šios paskyros vienoje tik suaugusiems skirtoje svetainėje ir paskelbė, kad ši ieško intymios draugystės. Už pinigus, žinoma.

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis (1)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 00:04
Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis
K. Cemnolonskio nuotr.
Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.