Uždaromos princesės Dianos vardu besinaudojančios svetainės

Velso princesės Dianos brolis Earlas Spenceris bando sustabdyti nesąžiningus interneto verslininkus, bandančius uždirbti iš svetainių, susijusių su jo sesers vardu.
Buvo sukurtos kelios svetainės, naudojusios interneto vardų zonas, susijusias su Diana, taip išnaudojant jos vardo populiarumą.

Earlas Spenceris kartu su Velso princesės atminimo fondu bando atgauti teises į maždaug 100 interneto vardų zonų, susijusių su Dianos vardu.

E. Spenceriui jau pavyko uždaryti vieną svetainę, siūliusią brangius bilietus į Dianos šeimos namus, o sumokėjusiems bilietų nepristačiusią. Anot Atminimo fondo atstovės spaudai, jiems nesunkiai pavyksta uždaryti svetaines, kuriose buvo talpinamos pornografinės bei katastrofos, kurios metu žuvo Diana, nuotraukos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Vėlinių išlaidos: ką euras padarė kapinių žvakių kainoms? (20)

2016 spalio mėn. 29 d. 00:43
Žvakučių kainos prie Petrašiūnų kapinių
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Artėjant Vėlinėms tradiciškai užverda prekyba kapinių prieigose.

Internete plinta sveiku protu nepaaiškinamas iššūkis: valgo mirtinai pavojingą pipirą vaiduoklį (50)

2016 spalio mėn. 28 d. 22:38
Lietuvos paaugliai valgo pipirą vaiduoklį
Youtube stop kadras
Aštrus maistas turi naudos sveikatai, rodo moksliniai tyrimai, tačiau internete yra paplitusi beprotiška mada – valgyti aštriausius pasaulio pipirus ir filmuoti savo reakciją. Neseniai užsienio spaudoje pasirodė pranešimai apie vyrą, kuris po tokio eksperimento atsidūrė reanimacijoje.

Pasiūlymas, kuris patiks nuo automobilių dūstantiems daugiabučių kiemams (230)

2016 spalio mėn. 28 d. 21:10
„Ar tikrai kiekvienam šeimos nariui reikia atskiro automobilio?“ – klausia Klaipėdos universiteto absolventė Lolita Bronislava Jonikaitė.

Socdemai ištiesė ranką R. Karbauskiui R. Karbauskis nori derybas užbaigti greitai, konservatoriai nuo jų atsitraukia (2802)

2016 spalio mėn. 28 d. 18:21
Algirdas Butkevičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus pralaimėję socialdemokratai nekelia tiek sąlygų, kiek konservatoriai: partijos prezidiumas penktadienį nusprendė pradėti derybas su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Partijos tarybos pritarimo reikės, jei derybos bus rezultatyvios.

Orai: savaitgalį trumpai pasidžiaugsime ir saule, ir šlapdriba

2016 spalio mėn. 29 d. 00:05
Savaitgalį nei gūsingo vėjo, nei kritulių išvengti nepavyks. Tiesa, pastarieji nebus labai gausūs. Geriausia žinia ta, kad šeštadienį daug kur nušvis saulė.