“Time Warner” žengia į naują elektroninės leidybos amžių

“Time Warner Inc.” pristatė naują elektroninių knygų leidybos skyrių, kuris, kompanijos teigimu, visiškai pakeis tai, kaip žmonės skaito 21-ame amžiuje.
Skyrius iPublish.com turėtų pradėti veikti kitų metų pradžioje. Jis turės savo redaktorius bei vadybininkus, kurie parinks išleidžiamas knygas, kaip ir tradicinėse leidyklose.

Atsisiunčiamos knygos kainuos pigiau nei popierinės kietais viršeliais, teigė skyriui vadovausiantis Gregory Voynowas. “Po 500 metų ponas Gutenbergas yra nustumiamas nuo scenos centro, ar jam bent jau suduotas skaudus elektroninis smūgis”, spaudos konferencijoje teigė “Time Warner Trade Publishing” vadovas Laurence Kirshbaumas. Redaktorių skyriaus vadovė Claire Zion paaiškino, kad iPublish.com sudarys trys elementai – “iRead”, “iWrite” ir “iLearn”.

Pirmasis elementas leis skaitytojams parsisiųsti įvairiausių knygų, “iWrite” suteiks galimybę rašytojams pateikti savo darbus įvertinimui, galiausiai “iLearn” bus svetainė rašytojams, kur jie galės išmokti rašymo verslo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Socdemai ištiesė ranką R. Karbauskiui R. Karbauskis nori derybas užbaigti greitai, konservatoriai nuo jų atsitraukia (1383)

2016 spalio mėn. 28 d. 18:21
Algirdas Butkevičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus pralaimėję socialdemokratai nekelia tiek sąlygų, kiek konservatoriai: partijos prezidiumas penktadienį nusprendė pradėti derybas su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Partijos tarybos pritarimo reikės, jei derybos bus rezultatyvios.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (36)

2016 spalio mėn. 28 d. 20:11
Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

„The Independent“: Rusija užimtų Baltijos šalis per 36 valandas (1412)

2016 spalio mėn. 28 d. 17:05
Galimo konflikto su NATO atveju Rusijai reikėtų 36 valandų Estijai, Latvijai ir Lietuvai užimti, o ne 60, kaip manyta anksčiau. Tai sakoma su JAV armija susijusios korporacijos „Rand" pranešime, kurio ištraukas skelbia „The Independent“.

Skandalas Kauno darželyje dėl psichotropinių vaistų: kratos nebuvo bevaisės prokurorė prašo tėvų pagalbos (373)

2016 spalio mėn. 28 d. 15:47
Lopšelis - darželis "Bitutė"
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Trečiadienio popietę į Kauno klinikų vaikų Skubios pagalbos skyrių atgabentas vangus ir mieguistas dviejų metų vaikas, kuris, kaip įtariama, buvo apsvaigintas psichotropinėmis medžiagomis. Darželis-lopšelis „Bitutė“ iš kurio vaikas nuvežtas tiesiai į ligoninę, įtarimų sukėlė ne tik berniuko mamai, bet ir tyrėjams.

Smūgis H. Clinton – FTB tiria naujus elektroninius laiškus (9)

2016 spalio mėn. 28 d. 20:41
Likus vos 11 dienų iki JAV prezidento rinkimų demokratų kandidatė Hillary Clinton patyrė smūgį - išlindo nauji galai ir taip ją persekiojančioje elektroninių laiškų istorijoje.