“The Offspring” ugnimi kovoja prieš ugnį

Kol “Napster” programos kūrėjai teismuose ginčijasi dėl jų programos legalumo, pankroko grupė “The Offspring” iš Pietų Kalifornijos nusprendė lengvai pasipelnyti pardavinėdama “Napster” atributiką be oficialaus bendrovės sutikimo. Grupės interneto svetainėje parduodami marškinėliai, kepuraitės ir kitos smulkmenos.
Nors tokiu būdu grupė ir populiarina šią bendrovę, muzikantai gali susilaukti “Napster” ieškinio dėl neteisėto prekės ženklo panaudojimo. Jei “Napster” nesiims jokių priemonių prieš neteisėtą prekinio ženklo naudojimą, ji gali ženklą prarasti.

Oficialiai “The Offspring” nariai remia “Napster” ir teigia, jog ši programa yra labai svarbi platinant ir reklamuojant muziką bei gerinant santykius su grupės gerbėjais.

Ironiška, tačiau dėl galimybės dalintis sukūrimo grupė “Metallica” ir reperis Dr.Dre “Napster” bendrovei pateikė ieškinius. Abiejose bylose teigiama, kad dėl bendrovės veiklos buvo sukurta saugi nelegalaus keitimosi muzika aplinka, o tai yra autorių teisių pažeidimas.

“Metallica” ir Dr. Dre, norėdami atsekti “Napster” vartotojus, nelegaliai platinančius jų kūrinius, naudojasi “NetPD” bendrovės paslaugomis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Karbauskis: dabar nelabai svarbu, kas bus antrasis koalicijos partneris (148)

2016 spalio mėn. 24 d. 09:05
Seimo rinkimus reikšminga persvara laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis sako esąs tikras, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė supranta, kokia yra tautos valia.

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (4)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:35
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

G. Landsbergis: atsiprašau (925)

2016 spalio mėn. 24 d. 08:59
Gabrielius Landsbergis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimuose Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) laimėjo kur kas mažiau mandatų, negu tikėjosi ir užėmė antrą vietą. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis stebėjosi, kad į parlamentą pateko daug žmonių, nepažįstamų ne tik oponentams, bet ir juos rėmusiai partijai.

Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke (263)

2016 spalio mėn. 24 d. 10:05
Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke
DELFI montažas
Socialiniai tinklai audringai reagavo į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalę Seimo rinkimuose.

R. Šimašius: valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ nepageidaujame (71)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:02
Remigijus Šimašius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
14 mandatų laimėjusio ir sėkmingiausiai partijos istorijoję pasirodžiusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako sunkiai įsivaizduojantis koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).