Tarnybinių stočių apsauga pagerės

 (1)
Pirmadienį paskelbta, kad kuriama “Microsoft” apsaugos programinė įranga tarnybinei stočiai, kuri Windows2000 vartotojams leis naudotis apsauginių sienų (firewalls) ir spartinimo (caching) teikiamais privalumais.
Dar oficialiai nepristatytas produktas vadinamas “ISA Server2000” (“Internet Security and Acceleration”). Iš kompanijos puslapio greitai bus galima atsisiųsti bandomąją šios programos versiją.

Produktas, panašus į “Microsoft Proxy Server”, sukurtas naudotis “WindowsNT” operacinėje sistemoje, kuri yra “Windows2000” pirmtakė. Tačiau “ISA Server2000” turės daugiau galimybių ir bus pritaikyta dirbti su “Windows2000”.

“ISA serverio apsauginės sienos galimybė leis tinklo administratoriams sulaikyti įsibrovėlius kontroliuojant priėjimą prie duomenų. Programos spartinimo galimybės leis kompanijoms saugoti dažniausiai lankomus tinklalapius vietinėje kompiuterio atmintyje ir taip padidinti duomenų perdavimo greitį. Be to, taip sumažės tinklo apkrovimas.

ISA serveris registruos vartotojus ir pateiks veiklos ataskaitos duomenis, pvz: kuris vartotojas yra aktyviausias svetainių lankytojas, kuri svetainė yra labiausiai lankoma.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (89)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (87)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (76)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (32)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (319)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.