Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Aktualijos

Kaip Lietuvai kenkia net lėktuvuose geriantys ir rūkantys emigrantai (99)

2016 rugpjūčio mėn. 25 d. 18:25
Lietuva turi pasinaudoti dėl „Brexit“ Jungtinėje Karalystėje kilusia sumaištimi. Taip mano europarlamentaras Antanas Guoga. Tačiau iš tiesų tai nėra visiškai tikra kova dėl investicijų, nes Lietuva su sostine Vilniumi negali varžytis su Paryžiumi ar net Praha. Tai veikiau bandymas įtvirtinti Lietuvos vardą investuotojų atmintyje.

Po „Brexit“ – kaltųjų paieškos ir niūriausi scenarijai ES (21)

2016 rugpjūčio mėn. 25 d. 19:04
Iš visų kvailysčių, kurias ES politikos formuotojai pažėrė kaip atsaką į britų referendumo rezultatus, dvi – ypač vertos dėmesio, portale telegraph.co.uk dėsto verslo ir ekonomikos reikalų apžvalgininkas Jeremy Warneris.

Atostogos Šventojoje aplaistytos krauju: mažyliui lūžo kaukolė (36)

2016 rugpjūčio mėn. 25 d. 18:55
Atostogos Šventojoje aplaistytos krauju: mažyliui lūžo kaukolė
Vida Press
Atostogos Šventojoje jaunai šeimai virto košmaru. Namelyje, kurį poilsiautojai buvo išsinuomoję, nuo sienos nukrito akmeninė apdailos plytelė ir pataikė dvejų metukų berniukui į galvą. Smūgis buvo toks stiprus, jog vaikui diagnozuotas atviras kaukolės lūžis, tačiau namelius nuomojanti moteris savo atsakomybės dėl nelaimės nelabai įžvelgė.

K. Duranto ir D. Jordano siautulys Europoje: šampanas, rūkalai ir įspūdingos merginos (2)

2016 rugpjūčio mėn. 25 d. 19:24
NBA žvaigždžių linksmybės
Stopkadras
Olimpinius aukso medalius Rio de Žaneire iškovoję JAV krepšininkai Kevinas Durantas ir DeAndre Jordanas švęsti išvyko ne į gimtinę, o į Europą. Jau keletą dienų NBA žvaigždės šėlsta Graikijoje, o linksmybės įsibėgėja vis labiau.

Vokietijoje įvyko susišaudymas tarp policijos ir „Reicho piliečių“ (24)

2016 rugpjūčio mėn. 25 d. 18:32
Susišaudymas Vokietijos Roideno mieste
AP/Scanpix
Trys žmonės buvo sužeisti ginkluoto susirėmimo tarp policijos ir šiuolaikinės Vokietijos vyriausybės teisėtumo nepripažįstančios grupės narių metu, praneša AP.