Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Nauja manija: svečius iš kosmoso keičia pikti paukščiai (7)

2014 balandžio mėn. 24 d. 05:30
Rinkodaros priemonės, kuriomis siekiama padidinti pardavimus, vėl atsuktos į vaikus. Pernai rudenį „Maxima“ siūlė pažaisti su iš kosmoso atvykusiais puponautais, o dabar prekybos tinklas „Iki“ ėmė siūlyti „Angry birds“ (liet. Piktų paukščių) figūrėles.

Pigiausias ir lengviausias kelias į diplomą (4)

2014 balandžio mėn. 24 d. 05:30
Švietimo politikai bei verslininkai jau keletą metų moksleivius bergždžiai bando atbaidyti nuo socialinių mokslų.

Ledo ritulio pasaulio čempionate Lietuva įveikė Didžiąją Britaniją fotoalbumas, 2 video (195)

2014 balandžio mėn. 23 d. 19:03
Vilniaus „Siemens arenoje“ toliau vyksta 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmo) diviziono B grupės varžybos. Lietuvos nacionalinė rinktinė trečio turo rungtynėse trečiadienį susitiko su Didžiosios Britanijos komanda ir nugalėjo varžovus po neprastai atkaklios kovos rezultatu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Dovana mokytojai atėmė žadą (172)

2014 balandžio mėn. 23 d. 19:37
Vieni pedagogai skundžiasi mokyklose patiriamu psichologiniu ir fiziniu smurtu, kitų buvę mokiniai nepamiršta ir praėjus 25 metams.

Dr. Birutė Galdikas: gamintojus reikia įtikinti, kad nenorime orangutanų kraujo ant savo rankų (11)

2014 balandžio mėn. 24 d. 00:19
daktarė Birutė M. F. Galdikas su orangutanu
GRYNAS
Praėjusią savaitę Lietuvoje vėl viešėjo garsi antropologė ir orangutanų tyrinėtoja dr. Birutė Galdikas. Savo vizito metu mokslininkė apsilankė Punios šile Alytaus rajone bei VDU Botanikos sode Kaune, kur yra sodinama Birutės Galdikas vardo ąžuolų giraitė ir įrengta vaikų žaidimo aikštelė. GRYNAS.lt susitiko su mokslininke ir pakalbino ją apie Lietuvą, jos vardo fondą, apie gamtosaugą apskritai ir konkrečiai apie jos veiklą Indonezijoje.