Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Sendaikčių upė iš Anglijos: daiktai – tarsi iš lobių skrynios (28)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 00:03
Antanas Žukauskas
Autoriaus nuotr.
Grybavimo sezoną rugpjūčio viduryje pradėję turgaus prekiautojai Antanas ir Virginija – verslo ir gyvenimo partneriai. Per metus jie apčiupinėja ir įvertina apie dvi dešimtis tonų sendaikčių.

Baras Ukrainoje, kuriame V. Putino portretas sveikas neliks (111)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 00:00
Šis baras dirba 23 valandas per parą. Norint į jį patekti, karine uniforma vilkinčiam apsaugininkui reikia pasakyti slaptažodį. Jo adresas neskelbiamas, bet Lvovo gyventojai ir svečiai puikiai jį žino. Viduje prie tualeto įkurtas karceris, kiek toliau – šaudykla: čia galima išlieti pyktį šaudant į Vladimiro Lenino, Lavrentijaus Berijos ar Josifo Stalino portretus.

J. Kazlauskas: M. Kalniečio trauma – nesėkmė, o ne pasiruošimo klaida specialiai DELFI iš Las Palmaso (6)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 00:39
Penktadienio vakarą Jonas Kazlauskas išrikiavo savo pajėgas Gran Kanarijos arenoje kitos dienos mūšiui su Meksika, bet pasikeitę veidai įžaidėjų grandyje dar verčia jį dairytis ne tik į priekį, bet ir atgal. Prieš pirmąsias lietuvių rungtynes pasaulio čempionate rinktinės generolas pasidalino mintimis apie Manto Kalniečio pamainą, auklėtinių žaidimą ir būsimus varžovus.

D. Britanijos šaltinis: Ukrainos teritorijoje - tūkstančiai Rusijos karių atnaujinta 23.02 (300)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 22:42
Didžiosios Britanijos Vyriausybės šaltinių teigimu, Rusija į rytinę Ukrainą pasiuntė 4-5 tūkst. karių, turinčių padėti prorusiškiems separatistams kovoti Luhansko ir Donecko srityse, penktadienį pranešė CNN.

Vokietija apie Ukrainą: visos viltys žlunga (246)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 19:52
Vokietija perspėjo penktadienį, kad krizė Ukrainoje slysta „iš kontrolės“, kai Europos Sąjungos šalių užsienio reikalų ministrai grumiasi ieškodami, kaip atsakyti į tai, ką kai kurie vadina Rusijos invazija.