Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Ženevos derybose pasiektas sutarimas dėl Ukrainos (487)

2014 balandžio mėn. 17 d. 19:49
Ženevos derybos
AP/Scanpix
Daugiašalių derybų Ženevoje dalyviai pasisakė už plataus masto nacionalinio dialogo Ukrainoje pradžią, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

Euras gali nusinešti kiekvieno verslininko 500 litų (37)

2014 balandžio mėn. 17 d. 20:52
Jei teisės aktai nebus pakeisti, euro įvedimas įmonėms kainuos mažiausiai po 500 litų, skaičiuoja teisininkai. Estijoje ir Latvijoje analogiškos išlaidos buvo mažesnės.

Kaip atpažinti, kada šuo ruošiasi pulti? (22)

2014 balandžio mėn. 17 d. 20:58
Pastebėjus, kad šuo atsigręžia atgal, suglaudžia ausis, intensyviai laižosi ar žiovauja, geriau nuo jo pasitraukti. Tai - pavojaus ženklai, kad šiuos veiksmus netrukus pakeis urzgimas, o vėliau – ir puolimas. Šunų specialistai perspėja, kad piktai nusiteikęs šuo prieš kąsdamas gali net nesuloti ir pataria, kaip suprasti keturkojų kūno kalbą.

Ukrainoje situacija aštrėja: separatistai įžengė į Donecko oro uostą (610)

2014 balandžio mėn. 17 d. 15:47
Judėjimo „Informacinis pasipriešinimas“ duomenimis, pasienyje su Ukraina formuojama Rusijos kariuomenės smogiamoji grupuotė, o Baltarusijoje prasidėjo bendri su Rusija kariniai mokymai.

Prognozė: prie balsadėžių eisime du kartus (53)

2014 balandžio mėn. 17 d. 20:38
Likus mažiau nei mėnesiui iki Prezidento rinkimų, kaip ir ankstesnėse apklausose, visuomenė savo favoritų nekeičia: tvirčiausias pozicijas užima dabartinė antrosios kadencijos siekianti Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Artimiausias D. Grybauskaitės konkurentas - Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatas europarlamentaras Zigmantas Balčytis - nuo jos atsilieka daugiau nei trigubai.