Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Rusijos pažeminimo užkulisiai: jie neatvažiavo pralaimėti (27)

2015 sausio mėn. 30 d. 05:30
Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos sprendimas pratęsti balsavimo teisės įšaldymą Rusijos delegacijai gali atrodyti kaip formalus veiksmas, tačiau kodėl rusai taip susinervino, kad nusprendė iš viso nebedalyvauti Parlamentinės Asamblėjos veikloje, kad ir be balsavimo teisės?

Lietuva - tarp pasaulio patraukliausių: kas pasikeitė? (7)

2015 sausio mėn. 30 d. 05:30
Pastaruoju metu Lietuvai užsienio spaudoje dėmesio netrūksta: ją kaip vieną vertingiausių aplankyti vietų įvardija tokie leidiniai kaip „Forbes“, „Business Insider“, „Huffington Post".

Rytais negaliu valgyti, noriu tik kavos. Kaip prisiversti?

2015 sausio mėn. 30 d. 06:30
Turiu tokią problemą – ryte negaliu valgyt, t.y. neturiu apetito, noriu tik kavos, o po kavos man pasidaro bloga, kai išgeriu tuščiu skrandžiu. Taip prasidėjo po gimdymo. Ne veltui po mėnesio numečiau beveik 10 kg. Gal yra kokie apetitą didinantys vaistai ir pan.? Ela, 23 m.

Žmogus, už kurio galvą siūlomas 6,5 mln. dolerių atlygis: jie žino, kur mus surasti (38)

2015 sausio mėn. 30 d. 00:09
Niekas nekaltintų dvasininko Terry Joneso, jeigu jis dabar pasislėptų. Tačiau „al Qaeda“ tarptautinių taikinių sąraše antruoju numeriu įvardytas žmogus – skandalingas Floridos pastorius, pagarsėjęs tuo, kad sudegino Koraną – nesislapsto, rašo „The Washington Post“.

Paaiškino, kodėl dar naivu tikėtis vaistų nuo vėžio (1)

2015 sausio mėn. 30 d. 05:30
Nauja eksperimentinių vėžiui gydyti skirtų vaistų banga, tiesiogiai veikianti svarbias imuninės sistemos T ląsteles, kurios padeda kovoti su piktybiniais augliais, gali stipriai transformuoti 100 mlrd. JAV dolerių (apie 89 mlrd. eurų) vertės pasaulinę vaistų rinką, skirtą kovai su šia liga. Vis dėlto iškiliausiems onkologijos srities mokslininkams nerimą kelia dvi naujos technologijos, kurių keliamas pavojus patvirtintas mokslinių tyrimų.