Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Gynybos ekspertas: man šiurpą sukėlė Rusijos atstovo žodžiai ko tikėtis iš B. Obamos (165)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 18:07
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Buvęs JAV diplomatas, ambasadorius ir Estijos sostinėje Taline įsikūrusio Tarptautinio gynybos tyrimų centro direktorius Matthew Bryza interviu kalbėjo apie JAV prezidento Baracko Obamos vizito reikšmę, rašo ru.DELFI.ee.

Pasaulio krepšinio čempionatas: Lietuva – Australija 45:53 (vyksta 3-ias kėlinys) (506)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 17:47
Antradienį Gran Kanarijos arenoje Lietuvos rinktinė žaidžia trečiąsias 2014 m. pasaulio krepšinio čempionato rungtynes su Australijos komanda, kuri kartu su Slovėnija yra laikoma tiesiogine lietuvių konkurente dėl pirmų trijų vietų D grupėje.

Nekviesti rudens svečiai arba kaip kovoti su nematomu priešu? (1)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 18:58
Baigiantis vasarai daugėja namų ir butų, kurių šeimininkai pastebi iš vėstančios gamtos atklydusius nekviestus svečius – skruzdėles. Specialistai sako, kad taip atsitinka, nes joms gamtoje pradeda trūkti maisto ir pataria, kaip jas iš namų išvyti. Tačiau taip vadinamas faraonines skruzdes, kurios gyvybingos visus metus, išnaikinti žymiai sunkiau. Patyrę kenkėjų naikintojai sako, kad jų be specialios chemijos neįveiksi.

Monstriškų automobilių kalviai iš Kauno (1)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 19:25
NP Team – komanda, per kelerius metus spėjusi įsitvirtinti automobilių sporto padangėje, prikausto dėmesį gebėjimu kurti driftingo monstrus, derinant modernias technologijas ir viduramžius menančius mainų metodus.

B. Obamos vizito išvakarėse - raginimai NATO

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 19:36
Barackas Obama
AP/Scanpix
Norint sulaikyti Rusijos agresiją, reikia, kad NATO buvimas rytinėje Europoje būtų aiškus ir matomas, tačiau Aljanso sąjungininkės taip pat turi padidinti metų metus mažintas karines išlaidas, antradienį sakė Estijos ministras pirmininkas Taavi Roivas.