Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
Foto: DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Po rinkimų – svaiginantis vienos partijos šuolis (75)

2015 kovo mėn. 30 d. 05:30
Liberalų sąjūdis tapo antra populiariausia partija Lietuvoje po socialdemokratų. Jei rinkimai į Seimą vyktų artimiausią sekmadienį, už liberalus balsuotų 14,6 proc. rinkėjų. Prieš mėnesį jų populiarumas siekė 10,5 proc.

Dirbusiems užsienyje verta sunerimti: laukia patikrinimai (175)

2015 kovo mėn. 30 d. 05:30
Užsienyje dirbę ar turtą turintys Lietuvos gyventojai turėtų sunerimti ir pasitikrinti, ar tai yra deklaruota Lietuvos mokesčių inspekcijai. Jei ne, apie pajamas ir turtus užsienyje verta pranešti, antraip gresia patikrinimai ir baudos. Įmonėms dar liūdniau – gresia baudžiamoji atsakomybė.

Neatsigina bėdų Baltarusijoje – skaičiuoja tūkstantinius praradimus (34)

2015 kovo mėn. 30 d. 07:52
Apsidžiaugę dėl laisvesnio įvažiavimo į Rusiją, kai kurie Lietuvos vežėjai kaimyninėje Baltarusijoje praranda savo vilkikus.

Paviešino A. Lubitzo žodžius „Germanwings lėktuvo kapitonui (9)

2015 kovo mėn. 30 d. 08:16
Andreas Lubitzas
Facebook nuotr.
Aviacijos ekspertai dėlioja Prancūzijos Alpėse sudužusio Vokietijos oro linijų bendrovės „Germanwings“ lėktuvo dalis, o tyrėjų laukia nelengva užduotis – jie bando suprasti, kodėl antrasis pilotas Andreasas Lubitzas nusprendė skraidinti lėktuvą į kalno šlaitą.

Pas „Lapinų“ vadeivą Lukiškėse atliko kratą: kam jam reikėjo „Skype“ (8)

2015 kovo mėn. 30 d. 08:10
Laimonas Lapinskas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vienos žiauriausios sostinės nusikalstamos „Lapinų" grupuotė vadeiva Laimonas Lapinskas, kalintis Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime (TIK), nerimsta net už grotų – anksčiau pareigūnai, saugodami jo gyvybę, izoliavo nuo kitų kalinių, o dabar, jo kameroje ieškodami draudžiamų daiktų, atliko kratą.