Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Sužinojusi tiesą apie sūnų norėjo užmigti ir neatsikelti (28)

2015 lapkričio mėn. 29 d. 00:04
Sužinojusi tiesą apie vyriausiąjį sūnų, Janina pasiryžo padaryti viską, kas jos jėgoms.

V. Putinas įvedė sankcijas Turkijai (2164)

2015 lapkričio mėn. 28 d. 20:54
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė nutarimą dėl sankcijų Turkijai įvedimo. Nuo 2016 metų jis sustabdo bevizį režimą su Turkija ir apriboja turkiškų prekių įvežimą – draudžiamų prekių sąrašą sudarys Rusijos vyriausybė, skelbia meduza.io.

Vilnius metė iššūkį Kaunui – kuri eglutė gražesnė šiemet? balsavimas (650)

2015 lapkričio mėn. 28 d. 20:34
Vilniaus eglė (kairėje) ir Kauno eglė (dešinėje)
DELFI montažas
Kieno eglutė šiemet bus gražesnė – Vilniaus ar Kauno – šis klausimas kirba kiekvienais metais savo miestais besididžiuojantiems vilniečiams ir kauniečiams, o pagrindinio Kalėdų simbolio įžiebimo šventė – vienas laukiamiausių metų renginių, į kurį masiškai plūsta šeimos su vaikais.

Didžiausius atlyginimus Lietuvos pramonėje mokanti įmonė prisibijo papildomo mokesčio Chemijos pramonė - minų ir galimybių lauke (12)

2015 lapkričio mėn. 29 d. 00:06
Prieš 45 metus mineralines trąšas gaminusiame Kėdainių chemijos kombinate (dabar – „Lifosa“) meistru dirbti pradėjęs Jonas Dastikas įmonei vadovauja jau apie 15 metų.

Orai: sekmadienis bus itin nemalonus

2015 lapkričio mėn. 29 d. 00:13
Šlapdriba
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Sinoptikai sako, jog sekmadienį ciklonai į Lietuvą atneš sniego ir šlapdribos, o pirmadienį Atlanto ciklonas atpūs lietaus ir daugiau šilumos.