Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Rusų rašytojas: V. Putino baimės juodoji bedugnė (23)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 21:01
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Diktatoriško režimo išsaugojimo formulė labai paprasta: susigalvoti priešą ir pradėti karą. Sveiki sugrįžę į sovietinius absurdiškiausių melų laikus, „The Guardian“ rašo rusų rašytojas Michailas Šiškinas.

Celibato kritikas: dėl R. Šalaševičiaus Bažnyčios vyresnybė galėjo ir patylėti (71)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 19:28
Gintaras Grušas, Robertas Šalaševičius
DELFI montažas
Prarasta proga patylėti. Taip Vilniaus arkivyskupijos reakciją į žinią, kad monsinjoras Robertas Šalaševičius dėl moters meta kunigystę, įvardijo celibato kritikas, buvęs kunigas Rolandas Kaušas.

Lietuviai atrado būdą, kaip užsidirbti iš nuosavo automobilio (28)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 19:17
Daiktų nuomos portale - didžiulis automobilių pasirinkimas - nuo paprastų iki prabangių BMW X5
DELFI montažas
Mainai daiktais, ypač drabužiais, Lietuvoje jau tapo gana įprastu dalyku, o štai patikėti kažkam savo nuosavą automobilį ryžtųsi retas. Tačiau, jeigu turite automobilį, kuris dažniau stovi kieme nei yra naudojamas, kodėl jo „neįdarbinus“? Vienas iš daiktų nuomos platformos dalinuosi.lt įkūrėjų ir vadovų Paulius Valatkevičius GRYNAS.lt teigė pastebintis, kad lietuviai nėra itin prieraišūs daiktams, o automobilių nuomos pasiūlymai jų sistemoje sudaro iki 40 proc. visų nuomojamų daiktų. Kas skatina lietuvius dalintis brangiu asmeniniu turtu?

Lūžio taškas: energetinė nepriklausomybė – kartu ar atskirai? (37)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 18:05
Visoms trims Baltijos šalims bendrai įgyvendinant energetinius projektus galima sutaupyti kur kas daugiau nei 15 ar 20 proc. kaštų, tai taip pat ir laiko, rizikos mažinimo, šalių saugumo klausimas.

Vilnietė pasibaisėjusi: ar tokį senamiestį turi matyti turistai? (7)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 20:57
Šiukšlės viename iš Vilniaus senamiesčio kiemų
GRYNAS.lt skaitytojo nuotr.
GRYNAS.lt sulaukė pasipiktinusios vilnietės Dalios laiško. Moteris gyvena netoli Vokiečių gatvės ir turi kęsti nuolat pakuočių atliekomis užverstą kiemą.„Kiemo gyventojams nuolat tenka kentėti dėl atliekų tvarkymo pažeidėjų daromos žalos, jų paliekamų šiukšlių neigiamos įtakos aplinkai ir bendram miesto centro įvaizdžiui (namas yra Vokiečių gatvėje)“, - skundėsi moteris.