Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Sveikata susirūpino, kai ėmė dvejintis akyse, apsunko kojos (10)

2015 gegužės mėn. 27 d. 19:30
Išsėtinė sklerozė - apgaulinga liga
Asmeninio archyvo nuotr.
Išsėtinė sklerozė nėra senų žmonių liga, kaip esame įpratę manyti. Tačiau daugumos ją sergančių žmonių likimas panašus – iš pradžių neįgaliojo vežimėlis, o galiausiai – visiškas nejudrumas esant šviesiam protui. Tai bemaž 3 tūkstančių mūsų šalies žmonių ateitis. Bet galima pasiekti, kad tokia lemtis juos ištiktų daug vėliau nei iki šiol.

Netolima ateitis: į darbą teks eiti iki 70 metų? (249)

2015 gegužės mėn. 27 d. 19:13
Netolima ateitis: į darbą teks eiti iki 70 metų?
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Besitraukiantis gyventojų skaičius šalyje netrukus tvos visu sunkumu, nes vis mažės dirbančiųjų ir daugės pensinio amžiaus gyventojų.

Priėmė sprendimą, kuris pakeitė visą gyvenimą kaip atsikratyti minčių, kad vaiko smegenys „pragertos“

2015 gegužės mėn. 27 d. 20:01
Gal nesugebėsiu? Gal savo kelyje liksiu be pagalbos ir palaikymo? Ir gal abejonės reiškia, kad man nereiktų to daryti, nes nežinau, ar to iš tikrųjų noriu? O gal žinau per mažai, arba per daug apie patį procesą ir prisiimamą atsakomybę? Tokie klausimai, kylantys apie įsivaikinimą galvojantiems asmenims, prašosi atsakymų.

Kur yra žmogaus galimybių ribos: nubėga 600 km be sustojimo (40)

2015 gegužės mėn. 27 d. 18:19
Kur yra žmogaus galimybių ribos: nubėga 600 km be sustojimo
Vida Press nuotr.
Maratonas – vienas populiariausių ilgos distancijos bėgimų, maratonus bėga viso pasaulio žmonės. Kad nubėgtų 42 km ilgio distanciją, sportininkas turi kelis mėnesius (ar net metus) treniruotis. Treniruojamos raumenų skaidulos, kad bėgikai nepavargdami nubėgtų ilgas distancijas. Tačiau yra žmonių, kurie be jokios įrangos nubėga 15 kartų ilgesnius atstumus.

Sensacija A lygoje: debiutantas „Utenis“ nugalėjo lyderius (25)

2015 gegužės mėn. 27 d. 19:25
“Spyris“ – “Utenis“ (V. Gimžausko / utenosutenis.lt nuotr.)
Trečiadienį toliau buvo žaidžiamos Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ 14-tojo turo rungtynės. Utenoje vykusiame mače vietos „Utenis“ nelauktai 1:0 (1:0) įveikė net 11-a pergalių iš eilės iki tol iškovojusius Trakų „Trakus“.