Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Šykščiausios moters taupymo patarimai privers pasijusti nejaukiai (194)

2016 vasario mėn. 14 d. 09:24
Šykščiausios moters taupymo patarimai privers pasijusti nejaukiai
A.Stackevič nuotr.
Pensininkė Ilona Richards maistą perka tik vėlai vakare, per metus teišnaudoja vos vieną butelį skalbimo priemonės, o pas ją ateinančių svečių prašo atsinešti savo arbatos, skelbia „The Telegraph“.

Antarktidoje ant seklumos užplaukus ledkalniui žuvo 150 tūkst. pingvinų (13)

2016 vasario mėn. 14 d. 11:34
Maždaug 150 tūkst. pingvinų žuvo, kai netoli jų kolonijos Antarktidoje ant sausumos užplaukė didžiulis ledkalnis, dėl kurio jie, ieškodami maisto, turi leistis į ilgas keliones, sakoma neseniai paskelbtoje mokslininkų studijoje.

Lietuvis pasiuntė varžovą į nokautą: E. Kavaliauskas apdovanojo amerikietį smūgių virtine (17)

2016 vasario mėn. 14 d. 10:47
E. Kavaliauskas
twitter.com
27-erių metų boksininkas Egidijus Kavaliauskas nepabūgo vieno rimčiausių karjeros išbandymų. Šeštadienį Kalifornijoje, JAV vykusiame bokso turnyre lietuvis susikovė su amerikiečiu Prenice‘u Breweriu.

Turkija smogė Sirijos kurdams (646)

2016 vasario mėn. 14 d. 09:14
Turkijos pajėgos šeštadienį smogė į kurdų taikinius šiaurės Sirijoje, o turkų premjeras Ahmetas Davutoglu pareikalavo, kad sukarintos kurdų pajėgos pasitrauktų iš teritorijos, kurią neseniai perėmė, praneša rferl.org.

Rusijos ekonomikoje – prakeiktas melas ir gili krizė (90)

2016 vasario mėn. 14 d. 11:05
Buvęs Rusijos centrinio banko pirmininko pavaduotojas teigia, kad Rusijos ekonominė krizė yra gilesnė, negu pripažįsta Maskva, ir kad Kremliaus optimizmas dėl ateities perspektyvų nėra pagrįstas realybe.