Stop kadras 2010-09-08 (nuotraukų albumas)

 (36)
Asmik Grigorian
Asmik Grigorian
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Naujamiestyje (Vilnius) įsikūrusiame "lofte" trečiadienio vakarą rinktinei publikai buvo pristatytas naujausias režisierės Dalios Ibelhauptaitės kūrinys - muzikinis teatralizuotas performansas, kuriame žymiausios klasikinės operų arijos buvo supintos su šiuolaikine elektronine muzika. Elektroninę operos fantaziją pristatė "bohemiečių" kolektyvas ir "Silence" elektroninės muzikos kūrėjai. Kostiumus kūrė žymiausias Lietuvos dizaineris - Juozas Statkevičius.

Nuotraukose - akimirkos iš spektaklio, kurio premjera numatyta ketvirtadienį.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Lietuvos paukštyno didžiausias iššūkis: iš kur gauti musulmoną skerdiką? (3)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 18:54
"KG Group" paukštynas gavo sertifikatą halal, nes jo klientas restoranų tinklas KFC išreiškė norą pirkti brangesnę halal paukštieną. Toks sertifikatas bendrovei kainavo papildomas darbo ir laiko sąnaudas.

Po tragiškos studentės kelionės sulaukė klausimo: ar nenužudysi? (52)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 17:42
„Ar nenužudysi?“, – išgirdęs tokį klausimą, alytiškis Erikas, Facebook‘o grupėje siūlantis iš Vilniaus parvežti į Alytų, nusikvatojo ir patikino, kad to nedarys. Greit surimtėjęs jis prisipažino, kad tai, kas vyksta, neramina ir verčia susimąstyti ir jį patį.

Uždirba nieko nedirbdami: kiek pinigų gali susižerti studentas? (61)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 16:24
Keliolika tūkstančių litų – tiek Lietuvos studentai gali užsidirbti, jei demonstruoja puikius akademinius rezultatus, aktyviai dalyvauja mokslinėje, meninėje ar visuomeninėje veikloje.

Į Lietuvą atskrido V. Putiną palaikanti balta varna: neišeina net pykti (460)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 15:18
Vladimiro Putino miniatiūra vadinamas Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas sekmadienį viešėjo Vilniuje ir stebėjo Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinių iškilmes.

Palūžo: už gyvenimo darbą prašo milijono (19)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 18:00
Šėrių kaime (Juknaičių sen., Šilutės r.) gyvenantis Zigmas Stonys ūkininkauti pradėjo 1990-aisiais, turėdamas 140 ha žemės, ir buvo vienas pirmųjų ūkininkų šalyje. Tais pačiais metais, kovo 22 d., jam buvo išduotas Lietuvos ūkininkų sąjungos nario pažymėjimas Nr. 57. Šiandien Z. Stonys ūkį parduoda.