“Sony” išleis nešiojamą “Play Station”

Ketvirtadienį “Sony Computer Entertainment” pareiškė ketinanti išleisti nešiojamą 32 bitų žaidimo kompiuterio “PlayStation” versiją. Tai leistų kompanijai išlaikyti lyderio pozicijas pelningoje video žaidimų rinkoje.
Naująjį gaminį “PSone” galima bus prijungti prie mobiliųjų telefonų. Taip vartotojai galės atsisiųsti naujų žaidimų ar apsikeisti duomenimis vienas su kitu, savo pareiškime teigė “Sony”.

“Psone”, kainuosiantis 142 JAV dolerius, yra trečdalio 32 bitų “PlayStation” dydžio. “PlayStation” žaidimų kompiuterio pardavimų apimtys per penkerius metus pasiekė 70 milijonų.

Skirtingai negu populiariausią pasaulyje nešiojamą žaidimų kompiuterį “Game Boy”, pagamintą kompanijos “Nintendo”, “Psone” reikia jungti į elektros maitinimo šaltinį.

“PSone” Japonijoje bus pradėtas pardavinėti birželio 7 d., o JAV ir Europoje – rudenį.

“Sony” taip pat paskelbė apie planus šią žiemą išleisti diskinį kaupiklį ir plačiajuosčio tinklo adapterį naujos kartos “PlayStation2” žaidimų kompiuteriui, kuris Japonijoje jau pasirodė kovo mėnesį, o JAV ir Europą pasieks rudenį.

Nauja įranga leis “Play Station 2” žaidėjams prisijungti prie interneto ir saugoti atsisiųsdintas žaidimų programas. Įrenginio, kuriame yra DVD įtaisas, pardavimų apimtys nuo jo pasirodymo rinkoje žaibiškai išaugo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (90)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (87)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (76)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (32)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (319)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.