Skalbimo mašinos galės naršyti internete

 (6)
Kaip trečiadienį IAA (International Advertising Association) pranešė technologijų specialistas Nicholasas Negroponte, netrukus skalbimo mašinos galės naršyti po internetą, o elektroninis popierius pats paskambins telefonu.
Masačiūsetso informatikos instituto “Media Lab” vadovas N.Negroponte teigia, jog per trejus artimiausius metus mašinos dažniau naudosis internetu nei žmonės.

Kaip pavyzdį jis pateikė Italijos gamintoją Merloni, kuris įdiegė tiesioginį skalbimo mašinų ryšį su kompanija per internetą.

Skalbimo mašinos internete susiras tam tikrų drabužių skalbimo aprašymus, kokioje vandens temperatūroje skalbti, kokius skalbimo miltelius naudoti. Taip pat galės pačios atsisiųsti skalbimo programų pataisas ir naujas versijas.

N.Negroponte teigia, kad prognozuotojai, teigiantys, jog 2003 metais JAV elektroninės komercijos apyvarta sudarys 50 proc. viso pasaulio elektroninės prekybos apyvartos, smarkiai klysta. Pasak jo, labai dideles augimo perspektyvas turi Centrinės ir Lotynų Amerikos rinkos.

“Lotynų Amerikos rinka bus milžiniška, kadangi ji turi labai jauną populiaciją, stiprią pogrindinę ekonomiką ir sveiką nepagarbą autoritetams”, – teigė N.Negroponte.

Jis pridūrė, kad Lotynų Amerika padarys didžiulį progresą, kadangi palyginti nemažai pinigų investuojama į mokslą.

“Europoje mokslo lygis atitinka bendrus standartus, o Lotynų Amerikoje mokslas yra blogesnėje padėtyje, todėl jie imasi drastiškesnių priemonių jam pagerinti”, – teigė “MIT Media Lab” vadovas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų (42)

2016 spalio mėn. 25 d. 14:41
A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pirmojo spektaklio veiksmo uždanga leidžiasi. Susikibę už rankų primarijai lenkiasi, siunčia publikai oro bučinius ir priiminėja gėles.

D. Adomaitis – naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris (304)

2016 spalio mėn. 25 d. 09:52
Dainius Adomaitis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Kaune vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje naujuoju Lietuvos vyrų rinktinės treneriu ryškia persvara išrinktas 42-ejų Dainius Adomaitis.

R. Karbauskio kandidatas į premjerus išvardino, dėl kurių ministerijų net nesiderės (478)

2016 spalio mėn. 25 d. 12:38
Ramūnas Karbauskis and Bronius Ropė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pergalę rinkimuose šventusi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pastaruoju metu kalba apie galimybę užimti du svarbiausius postus valstybėje – Seimo pirmininko ir premjero. Tokiu atveju, pasak Ramūno Karbauskio, Seimo pirmininku taptų Saulius Skvernelis, premjeru – europarlamentaras, buvęs ilgametis Ignalinos rajono meras Bronis Ropė.

Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais (813)

2016 spalio mėn. 25 d. 12:59
Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Konservatoriai išsakė nuostatą, kad koalicijoje su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taip pat kategoriškai atsisako derėtis su socialdemokratais bei nori, kad specialiosios tarnybos patikrintų visus parašą ant koalicijos sutarties dedančius partijų lyderius.

Įspėjo dėl gresiančios katastrofos: tai visiška Vakarų kapituliacija prieš V. Putino smurto politiką (520)

2016 spalio mėn. 25 d. 11:30
Vladimiras Putinas ir Angela Merkel
AP/Scanpix nuotr.
Apokaliptiški, pagal Grozno modelį subombarduoto rytinio Alepo vaizdai lydėjo Europos politikus praėjusią intensyvią viršūnių susitikimų savaitę. Ir kokie tų susitikimų rezultatai? Vietoj sankcijų – tik smerkiantys diplomatų balsai, tik „aiškūs žodžiai“, tik atjauta Alepe kenčiantiems civiliams. O jie tuščių Vakarų vyriausybių žodžių nebenori girdėti: „Jie mus sargdina … Kad mes kenčiam, žinom mes patys“, – „Zeit Online“ sakė 25-erių žurnalistas Zouhiras al Shimale iš Alepo.