Skaitmeniniai garso grotuvai diktuoja madas

Skaitmeniniai garso grotuvai greitai gali tapti madingiausiu techniniu įrenginiu Tokijo parduotuvėse, nes “Panasonic” seka “Sony” pėdomis pristatydama naują grotuvą.
Prietaisas SV-SD70, sveriantis tik 55 gramus, yra pakankamai lengvas, kad būtų nešiojamas ant riešo arba, kaip Japonijos jaunimas nešioja mobiliuosius telefonus, pakabintas ant kaklo. Būtent jaunimo tarpe ir tikimasi didžiausio įrenginio populiarumo.

Aparatas prekyboje pasirodė gegužės 30 dieną Japonijoje ir kainuoja apie 1828 litus.

Norėdama padidinti šio produkto populiarumą, “Panasonic” taip pat prekiauja spalvotomis apyrankėmis. Apyrankės pritaikytos taip, kad prie jų nesunku būtų prisegti įrenginį.

Nors įrenginys yra mažesnis už kortų kaladę, (49.8x15x49.2mm), jo LCD ekranas yra pakankamai didelis, kad tilptų dvi teksto eilutės. Žmonėms, kurie nenori įrenginio nešioti ant rankos, kompanija “Matsushita” taip pat išleidžia panašių galimybių įrenginį SV-SD01. Įtaisas, sveriantis tik 104 gramus, sukonstruotas ausinėse kurios nedaug didesnės už įprastines.

Jų kaina bus tokia pati, kaip ir “Panasonic” gaminių (1828 litų), o Japonijos parduotuvėse jie pasirodys birželio 10 dieną.

Tikimasi, kad šią vasarą ar vėliau abu įrenginiai pasirodys ir Šiaurės Amerikos bei Europos parduotuvėse.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Pergalė atrodė visai arti: dvi priežastys, kodėl pralaimėjo konservatoriai (331)

2016 spalio mėn. 25 d. 05:30
Gabrielius Landsbergis and Ramūnas Karbauskis
DELFI montažas
Atsinaujinę konservatoriai pralaimėjo Seimo rinkimus. Pralaimėjo po ketverių metų socialdemokratų, Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ koalicijos valdymo. Pralaimėjimas net didesnis nei buvo po ekonominės krizės, kai Andrius Kubilius buvo tapęs nepopuliarių sprendimų sinonimu.

Rinkimų laimėtojų planai: kurie iš jų virs realybe? (62)

2016 spalio mėn. 25 d. 05:30
Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (761)

2016 spalio mėn. 24 d. 22:05
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Saldžiosios bulvės apsaugo nuo itin svarbaus vitamino deficito (3)

2016 spalio mėn. 25 d. 06:44
Milijonai vaikų Afrikoje susiduria su prastos mitybos problemomis, o vienas iš būdų šią problemą išspręsti – ypatingos rūšies Ugandoje auginamos saldžiosios bulvės, galinčios organizmui suteikti taip reikalingų vitaminų.

„Terminatoriaus“ žvaigždė E. Furlongas prieš 25 metus ir dabar: buvusio širdžių ėdiko neliko nė kvapo (7)

2016 spalio mėn. 25 d. 05:38
Edward Furlong
Vida Press
Kažkada jis buvo populiarus Holivudo širdžių ėdikas, atlikęs jį žvaigžde pavertusį Johno Connoro vaidmenį 1991 metų juostoje „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ („Terminator 2: Judgment Day“), praneša dailymail.co.uk.