Samdomus žudikus galima užsisakyti interneto svetainėje

 (2)
Pietų Korėjos policija pranešė tirianti svetainės, siūlančios samdomų žudikų paslaugas trijose šalyse, veiklą. Pareigūnai kol kas dar nežino, ar korėjietiška svetainė yra rimtas verslas, ar tik pokštas.
Svetainė siūlo nusisamdyti žudikus Pietų Korėjoje, Japonijoje ir JAV. Nors, policijos teigimu, tyrimas pradėtas, dar nėra žinoma, ar ši svetainė nėra paprasčiausias pokštas.

Pareigūnai pripažino, jog informaciją apie svetainės administratorių gauti gana sunku - savo svetainę jis patalpino "Tripod" tarnyboje, siūlančioje nemokamą vietą savo tarnybinėse stotyse. Tarnyba nėra linkusi išduoti kokios nors informacijos, remdamasi savo garantijomis dėl vartotojų privatumo.

Svetainės įžanga pradedama sakiniu korėjietiškai: "Jei Jūs norite ką nors nužudyti…", o vėliau tęsiama: "Kreipkitės į mus, jei dėl ko nors jaučiatės nelaimingas. Mes padarysime viską, ko klientas panorės… Jei Jūs norite, mes pasirengę žudyti."

Bylą tiriantis pareigūnas teigė bijąs viešumo, mat jis gali išgąsdinti svetainės savininką dar iki to laiko, kai jo duomenis sužinos policija.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Valatka. Po auksinių šakučių – auksinis Vilniaus Sporto rūmų remontas? (119)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:58
Rimvydas Valatka
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Mažinam Seimo narių skaičių iki 111? Taip! Nueinanti Seimo dauguma krykštauja radusi tautai žaislą. Ateinantieji žada mums pastatyti T. Campanellos „Saulės miestą“. Su Karjeros agentūra ir vimdymo nuo vyno etiketėmis. O Vilniaus Sporto rūmuose šmirinėjančios žiurkės krebžda apie tai, ant ko pasimausim po auksinių šakučių.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (384)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 17:13
„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.

Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija (335)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 16:35
Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija
Vida Press
Per dešimtmetį mūsų padaugės iki 3,5 mln. Tokiais nerealiais tikslais ir bendromis frazėmis grįsta politikų kol kas tik popierinė kova su didžiausiu mūsų valstybės iššūkiu – demografiniu nuosmukiu.

D. Logano šou Pasvalyje išgelbėjo „Lietuvos ryto“ kailį (16)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 16:30
David Logan
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Sekmadienio pavakarę Vilniaus „Lietuvos rytui“ (2/0) dėl antrosios pergalės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate teko gerokai paprakaituoti. Tik lemiamame ketvirtyje susiėmę Tomo Pačėso auklėtiniai sugebėjo parsivežti pergalę iš Pasvalio – „Pieno žvaigždės“ buvo nugalėtos 86:68 (14:15, 24:21, 17:21, 31:11).

Svarbu žinoti: kada suplyšusius batus pardavėjui grąžinti ir po dvejų metų (32)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:16
Įsigijus nekokybišką avalynę, tarp pirkėjo ir pardavėjo dažnai kyla nesutarimų, kada grąžinti prekę.