Rusiškas virusas užkrėtė britų vyriausybinės organizacijos kompiuterius

 (2)
Vienos Didžiosios Britanijos vyriausybinių organizacijų kompiuteriai buvo užkrėsti rusišku kompiuterių virusu, pranešė spauda.
Virusas buvo pasiųstas į vieną departamentų, atsakingų už informacijos apie 2000-ųjų metų kompiuterių problemą skleidimą. Departamentas išties taip gerai atliko savo pareigą skleisti informaciją, kad virusu greitai buvo užkrėsti daugelio regionų informacijos centrų kompiuteriai, rašo “The Sunday Times”.

Makro virusas “W97M/Proverb” pernešamas elektroniniu paštu. Užkrėstas juo kompiuteris karts nuo karto ekrane parodo vieną iš ne itin inteligentiškų rusiškų posakių. “Niekada nepalik rytdienai to, kas gali būti išgerta šiandien”, yra vienas iš pateikiamos išminties perlų.

Virusas nėra itin pavojingas, nes nenaikina duomenų, be to, jis nėra labai paplitęs. Departamento atstovas spaudai kol kas negalėjo pasakyti, ar virusas buvo išnaikintas, ar vyriausybinės organizacijos darbuotojai vis dar sėmėsi rusiškos išminties.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Šių veidų Seime nebematysime (66)

2016 spalio mėn. 26 d. 05:30
Bronius Bradauskas, Donatas Jankauskas, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Marija Aušrinė Pavilionienė, Ona Valiukevičiūtė
DELFI montažas
Sekmadienį rinkėjai duris užvėrė dar vienam būriui politikos senbuvių – dužo viltys tų, kurie dar turėjo galimybių išsaugoti Seimo nario mandatą. Neperrinktų parlamentarų nuotaikos įvairios – vieni džiaugsis pasiilgta laime, kiti – ieškosis darbo ir pildys artimųjų svajones.

Prieš jus – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių (128)

2016 spalio mėn. 26 d. 05:30
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laikomas ir vienu turtingiausių šalies gyventojų. Kiek iš tikrųjų jis turi pinigų ir turto?

Ekspertas: IS „kalifato“ žlugimas neišvengiamas, tačiau pati grupuotė nesunyks

2016 spalio mėn. 26 d. 06:46
Islamo valstybė
Vida Press nuotr.
Irako vadovaujama koalicija, į kurią įeina kurdų pajėgos ir JAV specialiosios pajėgos, pradėjo karinę kampaniją, kuria siekiama ekstremistinę grupuotę „Islamo valstybė“ išvaryti iš Mosulo – antro pagal dydį grupuotės valdomo miesto.

Debiutas NBA: M. Kuzminskas išnaudojo gautą progelę, bet „Knicks“ skaudžiai nusvilo Klivlande (1)

2016 spalio mėn. 26 d. 06:29
Mindaugas Kuzminskas
Stopkadras
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas startavo rungtynėmis Klivlande, kuriose ant parketo pirmą kartą per oficialias lygos rungtynes pasirodė Niujorko „Knicks“ (0/1) debiutantas Mindaugas Kuzminskas. Lietuvis sulaukė progos iš trenerio Jeffo Hornaceko, tačiau didelės intrigos pirmame turnyro mače nebuvo.

Po problemų šeimoje nutarė gėdingai atsipalaiduoti: tai – mano gyvenimo tragedija (69)

2016 spalio mėn. 25 d. 23:17
Artūras Čivilis ir advokatas Stanislovas Nalivaika
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Žalingų įpročių neturintis ir sveiką gyvenseną propaguojantis 39 metų vilnietis Artūras Čivilis po šeimoje kilusių problemų nutarė atsipalaiduoti, tačiau vyras pasirinko tokį būdą, kuris kitus turėtų mažų mažiausiai šokiruoti.