Rusijos olimpiečius lydi tik 3 saugumo agentai

Kaip keičiasi laikai! Rusijos olimpiečių delegaciją į Sidnėjų atlydėjo tik trys Federalinės saugumo tarnybos (FST) agentai.
Šaltojo karo metu komandas iš tuometinės Sovietų Sąjungos lydėdavo didelis būrys FST pirmtakės, įžymiosios KGB agentų - tiek vyrų, tiek moterų - kurie stebėdavo, kad sportininkai nepabėgtų ir nepaprašytų prieglobsčio kitose valstybėse.
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Paskelbti naujausi atlyginimų vidurkiai: kas mokėjo daugiausia? (47)

2017 liepos mėn. 24 d. 10:46
Nuo šių metų pradžios „Sodra“ skelbia daugiau kaip 3 darbuotojus turinčių įmonių ir organizacijų darbuotojams mokamus atlyginimų vidurkius. Birželį vos vienoje darbovietėje vidurkis viršijo 10 tūkst. Eur.

Apklausa: rinkėjų kantrybė tirpsta (134)

2017 liepos mėn. 24 d. 10:49
Visuomenei nesulaukiant, kol bus patenkinti jos lūkesčiai, Vyriausybės reitingas toliau lieka žemas.

Feisbuke jurbarkiečiai dalijasi po liūties skęstančio miesto vaizdais (6)

2017 liepos mėn. 24 d. 11:13
Lietus Jurbarke
Facebook
Pirmadienio rytą internautai feisbuke dalinasi vaizdais iš apsemto Jurbarko. Sinoptikai tvirtina, kad didiesiems miestams vėl būti apsemtiems negresia – debesys traukiasi į šiaurės rytus.

Pykstate, kad Jums nedidėjo alga? Pasirodo, tokių tūkstančiai (346)

2017 liepos mėn. 24 d. 05:30
Praėjusią savaitę paskelbta, kad prekės ir paslaugos Lietuvoje brango greičiausiai iš visų ES šalių. Pagrindine to priežastimi ekonomistai įvardijo algų didėjimą. Tačiau didesniu uždarbiu galėjo pasigirti ne kiekvienas – kone 200 tūkst. dirbančiųjų jis sumažėjo.

Greitai plaukusi R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į pasaulio čempionato pusfinalį pasiektas Lietuvos rekordas (45)

2017 liepos mėn. 24 d. 10:29
Rūta Meilutytė
DELFI / Rafael Achmedov
Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pirmadienio rytinėje sesijoje dalyvauja keturi Lietuvos plaukikai. Labai sėkmingu pasirodymu pradžiugino Rūta Meilutytė.