Rusijos naujienų svetainė kariauja su policija

Keista, tačiau vietoje kovos su ekonominėmis problemomis, eurasia.org.ru svetainės leidėjas Michaelis Tunickas kovoja su Rusijos saugumo policija.
Anot M.Tunicko, vyriausybės agentai grasino vienam iš jo redaktorių, privertė interneto paslaugų teikėją blokuoti priėjimą prie tinklapio ir net sukūrė suklastotą naujienų tinklapį. Turinio redaktoriui Igoriui Poberegskiiui viduryje dienos žmonių pilnoje Maskvos gatvėje buvo grasinta “aštriu metalo gabalu, panašiu į ledo kirtiklį”.

M.Tunickas dalyvavo Niujorke vykusioje “International Network 2000” konferencijoje, kurią organizavo “Rising Tide Studios” ir “Silicon Alley Reporter” kompanijos.

Šiuo metu jo naujienų svetainė, skirta dažnai nutylimoms Azijos naujienoms, pritraukia 2000 lankytojų per dieną ir turi aktyvų, nemoderuojamų diskusijų forumą. Tai nekomercinis projektas, o darbuotojai užsidirba rengdami apmokamus tyrimus korporacijoms ir ambasadoms.

M.Tunickas save apibūdina kaip “žurnalistą-aktyvistą”, o kai kurie jo žurnalistų turi artimų ryšių su Kazachstano opozicine partija.

Kaip pranešė praėjusią savaitę “Moscow Times”, Rusijos vyriausybė išplatino paliepimą naujienų svetainėms užsiregistruoti, priešingu atveju jos bus baudžiamos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Lukaitytė-Vnarauskienė. Kokioje Lietuvoje laimėjo R. Karbauskis? (186)

2016 spalio mėn. 28 d. 12:04
Ramūnas Karbauskis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Visas feisbuskas net loštelėjo po to, kai žalioji banga antrajame rinkimų į Seimą ture tiesiog nušlavė konkurentus ir laimėjusi daugumą vienmandačių, kuriose varžėsi, į Seimą pateko turėdama jau senokai parlamente matytą daugumą. 56 mandatai iš 141.

Su vienu konservatorių reikalavimu „valstiečiai“ sutiko (715)

2016 spalio mėn. 28 d. 11:00
Su vienu konservatorių reikalavimu „valstiečiai“ sutiko
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Valstiečių ir žaliųjų sąrašo lyderis Saulius Skvernelis penktadienį susitiko su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu. Politikas teigia, kad konkretus siūlymas nebuvo išsakytas, bet durys deryboms lieka atviros.

Socialdemokratai neatsilieka nuo konservatorių: blaškosi ir ieško kaltų (14)

2016 spalio mėn. 28 d. 13:00
Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius turėtų dirbti iki pavasario, teigia LRT.lt kalbinti šios partijos jaunosios kartos politikai, minimi tarp kandidatų į pirmininko postą – Mindaugas Sinkevičius ir Andrius Palionis.

Tuo sunku patikėti: paviešino, kiek uždirba (3)

2016 spalio mėn. 28 d. 13:08
Tuo sunku patikėti: paviešino, kiek uždirba
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Penktadienį Vilniuje, Kudirkos aikštėje, piketą surengę mokslininkai piktinosi ubagiškais atlyginimas ir siekė atkreipti dėmesį į žeminančią mokslininko padėtį Lietuvoje.

Statybininkų „pokštai“ įsiutino kaunietę: viršūnė, kad tai daroma ten, kur gyvena vaikai (34)

2016 spalio mėn. 28 d. 12:05
Statybininkų „pokštai“ įsiutino kaunietę: viršūnė, kad tai daroma ten, kur gyvena vaikai
A.Stackevič nuotr.
Į portalą „Kas vyksta Kaune“ parašiusi moteris įsitikinusi, kad statybininkams tikrai praverstų pamokos apie tai, kaip reikia elgtis viešumoje, o ypač – savo darbo vietoje.