Rengiama “Microsoft Office 10” paketo “beta” versija

 (5)
Korporacija “Microsoft” ne tik taiso “Office 2000” verslo programų paketą bei rengiasi pristatyti “Macintosh” sistemai skirtą “Office 2001”, tačiau ir renka testuotojus naujajai jo versijai.
“Microsoft” testuotojams pranešė, jog pirmoji “Office 10” paketo “beta” versija pasirodys liepą. Korporacijos atstovai atsisakė nurodyti numanomą “Office 10” pasirodymo datą, tačiau naujos šio paketo versijos paprastai pasirodo kas 18-24 mėnesius.

“Office 2000” parduotuvių lentynose pasirodė 1999 metų birželį, taigi 2001-ųjų vasara – realiausias “Office 10” pasirodymo laikas.

Korporacijos atstovai kol kas nepateikė jokių detalių apie naująją paketo versiją.

Manoma, jog “Office 10” bus pirmoji šio paketo versija, turėsianti integruotą kalbos atpažinimo sistemą.

“Office 10” taip pat galėtų turėti integruotą elektroninio pašto bei informacijos tvarkymo programą, kodiniu pavadinimu “Alpaca”, pristatytą “Macintosh” sistemai skirto “Office 2001” paketo “alfa” versijoje.

Tuo tarpu “Microsoft” ketina ir toliau taisyti klaidas “Office 2000” pakete. Praėjusią savaitę pasirodė pataisų rinkinio “SR-1” pataisa, o kitą savaitę “Microsoft” svetainėje internete turėtų pasirodyti vieno paketo komponentų “Outlook 2000” pataisų rinkinys. Pagrindinė jo užduotis – kova su virusais, plintančiais elektroniniu paštu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? nuolat atnaujinama  (1241)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

Tautos mėgstamiausias Lietuvos restoranas – Žemaitijoje (137)

2016 spalio mėn. 23 d. 14:44
Kavinė Pakalnutė Salantuose
A. Užkalnio nuotr.
Ši apžvalga nebus tokia, kaip visos apžvalgos. Pirmiausia, tai pirmasis kartas, kai rašau apie restoraną, kur pavalgiau nemokamai. Jie nepaėmė iš mūsų pinigų. Apie tai vėliau.

R. Karbauskis: mes gardžiai pasijuokėme iš Gabrieliaus papildyta 14.13 (885)

2016 spalio mėn. 23 d. 13:37
Ramūnas Karbauskis balsuoja antrame Seimo rinkimų ture
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Antrą vietą daugiamandatėje apygardoje per pirmą Seimo rinkimų turą laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininką Gabrielių Landsbergį ištiko psichologinė trauma.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (590)

2016 spalio mėn. 23 d. 12:13
Gabrielius Landsbergis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

Įspėja apie rimtą pavojų: išstūmus „Islamo valstybę“ iš Mosulo ir Rakos, ji persikels į Europą (88)

2016 spalio mėn. 23 d. 15:32
Trys konfliktuojančios Irako grupės – šiitai, sunitai ir kurdai – prieš „Islamo valstybę“ kovoja išvien, nes žino, kad, jei nedalyvaus mūšyje, neteks įtakos Irake, LRT RADIJUI sako Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos ekspertas Renadas Mansouras.