Pulitzerio apdovanojimai - interneto žurnalistams

Neseniai “Online News” asociacija ir Kolumbijos universiteto žurnalistikos fakultetas, Pulicerio premijos steigėjas, paskelbė apie tarptautinių apdovanojimų geriausiems interneto žurnalistams įsteigimą.
Anot žurnalistikos fakulteto ir “Online News” pranešimo, šešiose nominacijose bus išdalinta vienuolika apdovanojimų, kuriais kasmet bus pagerbti labiausiai pasižymėję interneto žurnalistai.

Kandidatai nominacijoms bus atrenkami iš interneto svetainių tik anglų kalba, tačiau sukurtų bet kurioje pasaulio vietoje.

Kandidatai apdovanojimams varžysis šešiose nominacijose: geriausias straipsnis ar pranešimas, geriausias tiesioginis komentaras, kaštos naujienos, geriausios verslo žinios, geriausios paslaugų srities naujienos ir išradingiausias šios žiniasklaidos priemonės panaudojimas.

Nominuotieji bus paskelbti liepos 3 dieną.

Smulkesnę informaciją bei paraiškos formas galima rasti apdovanojimų puslapyje internete.

Svarstymui galima pateikti straipsnius, paskelbtus nuo 1999 liepos 1 dienos iki 2000 liepos 3 dienos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

V. Landsbergis: nežinau, ar partijos lyderis nebus verčiamas daryti kitaip, negu jis galvoja (91)

2016 spalio mėn. 26 d. 15:56
Gabrielius Landsbergis ir Vytautas Landsbergis
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose galimai koalicijai su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga priešinasi šios partijos patriarchas Vytautas Landsbergis, neoficialiai teigia partijos politikai.

Kremliaus manevrai kelia nerimą NATO: kur iš tikrųjų plaukia rusų karo laivai (364)

2016 spalio mėn. 26 d. 14:02
Admiral Kuznetsov lėktuvnešis
AP/Scanpix nuotr.
Kol pasaulio žiniasklaida praėjusią savaitę šaipėsi iš dūmuose paskendusio Rusijos lėktuvnešio „Admiral Kuznecov“, šis Rusijos laivyno flagmanas su dar šešiais koviniais ir trimis paramos laivais ramiai traukė link savo tikslo – Sirijos. Bet NATO nerimą kelia ne tik ši flotilė, kuri, kaip spėjama yra viena dėmesio nukreipimo priemonių.

Vilniečiams – gerokai pigesnė šiluma (24)

2016 spalio mėn. 26 d. 15:05
Kainų komisijai paskelbus, jog Prancūzijos koncerno „Veolia“ valdoma „Vilniaus energija“ 2012-2014 metais nepagrįstai gautą 24,3 mln. eurų viršpelnį privalo grąžinti vartotojams, maždaug penktadaliu sumažinant šilumos kainas, Vilniaus taryba trečiadienį patvirtino tiek pat mažesnes kainos dedamąsias. Nauja kaina įsigalios nuo gruodžio 1 dienos.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (100)

2016 spalio mėn. 26 d. 14:14
„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.

Priartėjo prie sprendimo: gresia visų „Pildyk“, „Labas“, „Ežio“ naudotojų registracija (41)

2016 spalio mėn. 26 d. 15:27
Vyriausybė trečiadienį iš esmės pritarė siūlymui registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles. Jei dėl to bus galutinai sutarta, teks registruoti ne tik naujai išduodamas, bet ir senas korteles.