Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
© TV3

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Lietuva ir antrose draugiškose rungtynėse palaužė Australijos pasipriešinimą TV tiesioginė transliacija (72)

2015 liepos mėn. 31 d. 18:26
Lietuva - Australija
Fotodiena.lt
Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsią pasirengimą artėjančiam Europos čempionatui. Penktadienį Šiauliuose lietuviai draugiškose kontrolinėse rungtynėse antrą kartą jėgas išmėgino su Australijos komanda, kuri ruošiasi Okeanijos zonos olimpinei atrankai ir vėl nugalėjo varžovus rezultatu 92:85 (20:19, 28:22, 21:17, 23:27).

Mirtina liga, kuri priklauso nuo gyvenimo būdo, pakirto sveikuolę (119)

2015 liepos mėn. 31 d. 18:28
Janinai (vardas pakeistas) – 52 metai. Sveikai gyvenanti vilnietė prieš keletą savaičių ėmė negaluoti – kankino nežymios virškinimo problemos, sutriko tuštinimasis. Nieko grėsmingo neįtardama moteris apsilankė pas gydytojus, kur jai po kelių tyrimų diagnozuotas gaubtinės žarnos vėžys.

Verslininkai konkuruoja su „Maxima“ ir „Iki“: maisto prekes keičia į litus (42)

2015 liepos mėn. 31 d. 18:18
Verslininkai konkuruoja su „Maxima“ ir „Iki“: maisto prekes keičia į litus
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Kaip suvilioti pirkėjus, kai šalia įsikūrę didieji prekybos centrai, siūlantys ne tik gausesnę prekių pasiūlą, bet ir mažesnes kainas? Ukmergės verslininkai pasirinko būdą, kuris, atrodo, pažeidžia įstatymus, tačiau sulaukė pirkėjų net iš kitų rajonų palaikymo.

CNN: Rusija ir Šiaurės Korėja įsivėlė į pavojingas varžybas (213)

2015 liepos mėn. 31 d. 18:50
Irano lyderiams rengiantis bent jau laikinai pristabdyti šalies branduolinę programą, Rusija ir Šiaurės Korėja įsivėlė į varžybas, kuri valstybė gali vadintis stipriausia branduoline šalimi – arba kuri grėsmingiau apie tai kalba.

Lietuvos rinktinė - Europos jaunių vaikinų čempionato pusfinalyje! (11)

2015 liepos mėn. 31 d. 20:58
Graikijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė, kurią treniruoja Saulius Štombergas, penktadienį dėl vietos pusfinalyje susitiko su Vokietija, nugal4jo varžovus po atkaklios kovos rezultatu 73:71 (18:23, 24:20, 19:16, 12:12) ir pateko į turnyro pusfinalį.