Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
© TV3

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (2056)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Vilniaus senamiesčio paslaptys: tai, ko nežinojote apie Lietuvos sostinę (35)

2015 balandžio mėn. 26 d. 00:10
Pilies g.
Bene kiekvienas apsilankęs Vilniaus senamiestyje jaučia, kad ši vieta – ypatinga. Pasirodo, tai – ne mitas, o tikra tiesa.

Įsivaizduokite 3D spausdintą namą: kai kur tai jau realybė (12)

2015 balandžio mėn. 26 d. 00:12
Pasaulyje vis aktyviau naudojami 3D spausdintuvai leidžia atsispausdinti ne tik drabužių, interjero detalių, žaislų, bet ir dirbtinį inkstą.

Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius (92)

2015 balandžio mėn. 25 d. 22:33
Filmo "50 pilkų atspalvių" stopkadras
Stopkadras
Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių“ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.

Dalis Vilniaus senamiesčio paskendo tamsoje (29)

2015 balandžio mėn. 25 d. 23:38
Vėlų šeštadienio vakarą dalyje Vilniaus senamiesčio dingo elektra. Skaitytojų teigimu, šviesos dingo šalia Vilniaus Rotušės, todėl aptemo dalis Vilniaus senamiestyje įsikūrusių naktinių klubų ir barų.

V. Landsbergis apie vaikaičio pergalę: pamatys, kas jam bus (458)

2015 balandžio mėn. 25 d. 20:43
Pirmasis konservatorių lyderis Vytautas Landsbergis, kurio vaikaitis Gabrielius Landsbergis šeštadienį laimėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimus, sako esantis patenkintas rezultatais kaip partijos narys, tačiau kaip senelis turi rūpestį.