Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
Foto: TV3

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (2056)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

A. Lubitzo namuose aptiko antidepresantų paviešino skrydžio kapitono tapatybę (139)

2015 kovo mėn. 29 d. 11:23
Vokietijos tyrėjai „Germanwings“ antrojo piloto Andreaso Lubitzo bute šią savaitę rado antidepresantų, skelbia CNN remdamasi žiniasklaidos pranešimais.

Grožio konkurso nugalėtojos gyvenimo drama: jei nebūsi mano, nebūsi niekieno (21)

2015 kovo mėn. 29 d. 12:51
Metai bėga, o atsakymo kaip nėra, taip nėra: nužudytos devyniolikmetės grožio konkurso nugalėtojos tėvai vis dar nepraranda vilties, kad pagaliau jiems įvyks įrodyti, jog dukrą nužudė buvęs šios mylimasis.

R. Mikelkevičiūtės atsakas Miai: lieti tulžį nematau reikalo – tai kenkia grožiui (39)

2015 kovo mėn. 29 d. 13:20
Pramogų pasaulyje ilgus metus besisukanti dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia šeštadienį nustebino netikėtu pareiškimu. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ jį išplūdo laidos „Valanda su Rūta“ kūrėjus ir pasiuntė juos velniop. „Sėkmės kuriant ir darkantis iš kitų“, – pykčio neslėpė atlikėja.

Ką daryti turintiems „Air Lituanica“ bilietų? (3)

2015 kovo mėn. 29 d. 13:19
Neperrinkto sostinės mero Artūro Zuoko projektu vadinamos skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ ateitis nėra aiški.

Dar žingsnis – ir atsiras nauja mirtinų ginklų klasė (85)

2015 kovo mėn. 29 d. 09:40
Kibernetinis šnipinėjimas
Vida Press nuotr.
Kibernetiniai ginklai atrodo gerokai nuobodesnis dalykas už dar tik brėžiniuose egzistuojančius futuristiškus tankus, pirmą kartą į orą pakylančius naujus karinius lėktuvus ar netgi naujo tipo amuniciją, kuri skrieja toliau, greičiau, taikliau arba smarkiau sužaloja priešininką. Bet kuomet norima įgyti pranašumą, geros būna visos priemonės – net ir tos, kurios yra nuobodžios ar nelabai matomos.