Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
© TV3

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Orai: kepins tropinis karštis (31)

2016 gegužės mėn. 27 d. 00:05
Orai: kepins tropinis karštis
M.Milinio nuotr.
Gegužei baigiantis į šalį įsiverš tikrų tikriausia vasara.

D. Mockaus verslo pradžia – milžiniški uždarbiai ir susidūrimai su nusikaltėliais D. Dargio knygos „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ ištrauka (273)

2016 gegužės mėn. 26 d. 20:28
Gegužės viduryje kilęs skandalas dėl koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio galimo kyšio davimo tuomečiam Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininkui Eligijui Masiuliui, sukėlė daugybę spėlionių apie galimą koncerno interesą ir jo įtaką šalyje.

Šešėlinis karas — instrukcija, kaip nugalėti V. Putiną (586)

2016 gegužės mėn. 26 d. 21:22
Vladimiras Putinas turi caristinį Rusijos įsivaizdavimą ir pirmiausia norėtų išstumti JAV iš Europos, rašo leidinyje thedailybeast.com publikuoto straipsnio autorius Michaelis Weissas.

Vilniaus valdžios antausis – ne tik nužudyto T. Dobrovolskio artimiesiems (143)

2016 gegužės mėn. 26 d. 18:59
Vilniaus valdžios antausis – ne tik nužudyto T. Dobrovolskio artimiesiems
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Vilniaus tarybos priimtas sprendimas liūdnai pagarsėjusio „Psichbario“ vietoje iki 4 valandos ryto leisti pardavinėti alkoholį – antausis ne tik teisingumo nesulaukiantiems čia nužudyto menininko T. Dobrovolskio artimiesiems.

Irako pajėgos iš IS atsikovojo svarbų miestą (5)

2016 gegužės mėn. 26 d. 23:39
Irako ginkluotosios pajėgos atsikovojo Karmos miestą netoli Faludžos, praneša CNN.