Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
© TV3

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

A. Užkalnis rado padorų ukrainiečių restoraną nepadorioje sostinės vietoje (125)

2016 vasario mėn. 7 d. 13:05
A. Užkalnis rado padorų ukrainiečių restoraną nepadorioje sostinės vietoje
A.Užkalnio nuotr.
Sveiki, aš esu Andrius Užkalnis, o jūs skaitote mano sekmadienio restorano apžvalgą didžiausiame ir pagrindiniame šalies portale DELFI. Žinote, kas jums labiausiai nepatinka mano apžvalgose? Kad pradedu iš labai toli, privynioju visokių prisiminimų ir asociacijų, o apie patį maistą parašau palyginti nedaug.

Iš žmogaus atima valią: plinta „velnio atodūsiu“ vadinama medžiaga (137)

2016 vasario mėn. 7 d. 12:15
Iš žmogaus atima valią: plinta „velnio atodūsiu“ vadinama medžiaga
DELFI koliažas
Bekvapė, beskonė, bespalvė, bet mirtinai pavojinga. Medikai griebiasi už galvos – vienas baisiausių šio amžiaus narkotikų iš Kolumbijos pradėjo sparčiai plisti pasaulyje.

R. Sadauskas-Kvietkevičius. Socialdemokratai – Grūto šešėlių įkaitai (8)

2016 vasario mėn. 7 d. 14:33
Nemėgstu netikslumų, net ir mažų, nes kartą pražiopsota klaida pradedama cituoti kituose šaltiniuose ir paskui jau niekas ja neabejoja. Todėl pradėsiu nuo pavadinimų tikslinimo.

Žaisdamas žaidimus, lietuvis siekė rekordo ir nemiegojo 100 valandų gydytojai kategoriški, perspėja to nedaryti (30)

2016 vasario mėn. 7 d. 13:17
Atsirado dar vienas lietuvis, kuris populiariame žaidimų transliacijos puslapyje pavadinimu „Twitch“ užsibrėžė pasiekti rekordą.

Atostogos Egipte: papasakojo, kodėl nesirenka viešbučių su „viskas įskaičiuota“ (38)

2016 vasario mėn. 7 d. 13:06
Atostogos Egipte: papasakojo, kodėl nesirenka viešbučių su „viskas įskaičiuota“
T. Sapario nuotr.
Turbūt kiekvienas žmogus yra bent kartą keliavęs – kas savo šalyje, kas svetur. Vieni keliauja ilsėtis, kiti – kažką naujo pamatyti ar pramogauti, treti leidžiasi į kelionę, nežinodami, kur ji baigsis. Kadangi klimatas pas mus gana šaltas, dažnas renkasi šiltesnius kraštus. Dauguma lietuvių yra pamėgę Turkiją, Kanarų bei Viduržemio jūros salas, JAE ar Egiptą.