Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
© TV3

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
 
2056
Registruoti (0) Anonimiški (2056)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: skelbiami pirmieji rezultatai (327)

2015 kovo mėn. 1 d. 20:01
Artūras Zuokas, Remigijus Šimašius, Mykolas Majauskas ir Valdemaras Tomaševskis
DELFI montažas
Lietuvoje sekmadienį vyko savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai.

Liberalai sulaukė pirmųjų duomenų naujausia informacija iš partijų štabų (88)

2015 kovo mėn. 1 d. 20:24
Liberalų sąjūdžio centrinis rinkimų štabas
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Lietuvoje sekmadienį įvyko savivaldybių tarybų rinkimai, kuriuose pirmą kartą merai buvo renkami tiesiogiai. Naujoji rinkimų tvarka kai kuriuose miestuose ir rajonuose gali kelti sumaištį, ypač jeigu tarybą kontroliuos tiesiogiai išrinktam merui priešiška partija, tačiau tiesioginiais rinkimais buvo tikimasi gyventojus labiau sudominti vietos valdžia.

Atėjus kalendoriniam pavasariui, grįš žiema

2015 kovo mėn. 1 d. 22:33
Pirmąją kovo savaitę orai šiek tiek atvės. Naktimis gali sugrįžti iki 6 laispnius šalčio siekianti temperatūra, praneša LRT.

Rinkimų naktis Klaipėdoje: pirmieji rezultatai šokiravo pildoma (5)

2015 kovo mėn. 1 d. 22:39
Rinkimų naktis Klaipėdoje
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Partijos, kurių atstovai siekia Klaipėdos mero posto ar vietos savivaldybės taryboje, rinkimų rezultatų laukia ir kavinėse, ir partijų būstinėse.

Trakuose gali būti anuliuoti rinkimų rezultatai (54)

2015 kovo mėn. 1 d. 21:46
Trakuose gali būti anuliuoti rinkimų rezultatai
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) rimtai susirūpinusi dėl galimų pažeidimų Trakų rajone. Čia aptikta daugybė įtartinų išankstinio balsavimo vokų.