Prokuratūra: surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad D.Kedys dalyvavo nužudant J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę

 (2056)
Drąsius Kedys
Drąsius Kedys
© TV3

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ikiteisminiame tyrime dėl Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti Andrių Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, priėmė sprendimą jį nutraukti įtariamojo Drąsiaus Kedžio atžvilgiu.

Generalinė prokuratūra praneša, kad nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo D. Kedžio atžvilgiu priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnio 1 dalies 7 punktu. Nutarime konstatuojama, kad toks sprendimas priimtas tik įsitikinus, jog yra pakankamai duomenų, kad įtariamasis D. Kedys dalyvavo darant šias nusikalstamas veikas.

Nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.

Ikiteisminis tyrimas dėl J. Furmanavičiaus nužudymo buvo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą (nužudymas kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu).

Ikiteisminis tyrimas dėl V. Naruševičienės nužudymo pradėtas 2009.10.05 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį.

2009.10.06 abu ikiteisminiai tyrimai sujungti į vieną tyrimą, paskelbta įtariamojo Drąsiaus Kedžio paieška.

Atliekant šį tyrimą buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl rengimosi nužudyti A. Ūsą ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 21 straipsnio 1 dalį, 129 straipsnio 2 dalies 7 punktą ir 253 straipsnio 1 dalį).

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje buvo pavesta atlikti Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui.

2010.04.17 Kauno rajone, Samylų seniūnijoje, prie Šlienavos kaimo, ant Kauno marių kranto, rastas Drąsiaus Kedžio lavonas.

www.DELFI.lt
 
2056
Registruoti (0) Anonimiški (2056)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Neįtikėtina masines žudynes išgyvenusios moters istorija: argi nežinai, kas ką tik įvyko? (33)

2015 sausio mėn. 27 d. 13:34
Neįtikėtina masines žudynes išgyvenusios moters istorija: argi nežinai, kas ką tik įvyko?
AP/Scanpix
Iš visų išgyvenimo Aušvico koncentracijos stovykloje istorijų Genos Turgel istorija yra viena neįtikėčiausių.

Suskaičiavo, kad šiemet sutaupysite 143 eurus. Kaip išleisite? (4)

2015 sausio mėn. 27 d. 14:15
Suskaičiavo, kad šiemet sutaupysite 143 eurus. Kaip išleisite?
DELFI (R.Tenio nuotr.)
Šių metų pirmąjį ketvirtį pasaulinė naftos kaina pasieks dugną ir pamažu ims kilti, prognozuoja „Swedbank“ banko ekonomistai.

Europos Sąjunga grasina Rusijai, JAV traukia „baisiausią" finansinį ginklą atnaujinta  (306)

2015 sausio mėn. 27 d. 12:37
Europos Sąjungos (ES) vyriausybių vadovai pavedė savo šalių užsienio reikalų ministrams per ketvirtadienį Briuselyje numatytą susitikimą apsvarstyti galimas naujas sankcijas Rusijai, atsinaujinus smurtui Ukrainos rytuose.

Kaip gali pasibaigti vakarėlis – „Facebook“ plinta pusnuogės šviesiaplaukės nuotrauka (213)

2015 sausio mėn. 27 d. 11:42
Bandymas atsipalaiduoti ir smagiai praleisti vakarą gali baigtis vieša gėda. Savaitgalį socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti nuotrauka, kurioje – ant naktinio klubo grindų gulinti pusnuogė šviesiaplaukė.

Ukrainos kariai džiūgauja sudoroję separatistų aviaciją Rusiją paskelbė „šalimi agresore“ (97)

2015 sausio mėn. 27 d. 13:39
Ukrainos „Antiteroristinės operacijos“ pajėgos skelbia, kad sunaikino 6 karinius prorusiškų separatistų lėktuvus ir 4 sraigtasparnius „Mi-24“.