aA
Šeštadienį Sidnėjaus olimpiados šiuolaikinės penkiakovės varžybose nepasisekė Lietuvos olimpinei vilčiai, pasaulio čempionui Andrejui Zadneprovskiui, kuris galutinėje įskaitoje užėmė septintąją vietą. Jau pirmoji rungtis - šaudymas - Lietuvos sportininką nubloškė į devynioliktąją poziciją.
Tad tikėtis medalio, nors vėliau po kiekvienos rungties A. Zadneprovskis kopė vis aukštyn, buvo nerealu.

Prieš paskutinę rungtį - bėgimą - Andrejus Zadneprovskis buvo 11. Bėgimo rungtyje startavo gana sėkmingai ir bendroje įskaitoje pakilo iki 7 vietos.

Šiuolaikinės penkiakovės varžybų olimpiniu čempionu tapo rusas Dmitrijus Svatkovskis.

Nesėkmingai pradėjęs varžybas (po šaudymo rungties - 14-as), prieš 1500 m kroso rungtį D. Svatkovskis jau buvo penktas. Bėgimo varžybose Rusijos penkiakovininkas sugebėjo aplenkti priekyje bėgusius varžovus ir finišavo pirmas.

Sidabro medalis atiteko vengrui Gaborui Baloghui (Gaborui Balogui), bronza - Baltarusijos penkiakovininkui Pavelui Dovgaliui.

Po keturių rungčių pirmavęs prancūzas Sebastienas Delaigne`as (Sebastjienas Delanžas) užėmė tik ketvirtąją vietą.

Beje, lyderis olimpiados šiuolaikinės penkiakovės varžybose keitėsi po kiekvienos rungties.