aA
Šeštadienį Sidnėjaus olimpinių žaidynių vyrų asmeninėse atskiro starto lenktynėse tarp 38 dviratininkų Raimondas Rumšas finišavo dvidešimt trečias, o kitam Lietuvos dviratininkui Artūrui Kaspučiui atiteko 25-oji vieta.
Olimpiniu čempionu atskiro starto lenktynėse tapo Rusijos dviratininkas Viačeslavas Jekimovas, 46,8 km distanciją įveikęs per 57 minutes ir 40 sekundžių.

Tai antrasis Rusijos sportininko aukso medalis olimpinėse žaidynėse. Pirmąjį olimpiados apdovanojimą V. Jekimovas iškovojo 1988 metais Seule, varžydamasis treke.

V. Jekimovas olimpinį auksą plento dviračių lenktynėse Rusijai iškovojo po 20 metų pertraukos. 1980 metais Maskvos olimpiadoje pergalę grupinėse lenktynėse iškovojo Sergejus Suchoručenkovas.

Sidabro medalis atiteko pasaulio čempionui vokiečiui Janui Ulrichui (Janui Ulrichui), kuris nugalėtojui finiše pralaimėjo 8 sekundes.

Bronzos medalis įteiktas dukart prestižinių "Tour de France" lenktynių nugalėtojui 34-erių metų amerikiečiui Lance Armstrong (Lensui Armstrongui), kuris nuo V. Jekimovo atsiliko 34 sekundėmis.

R. Rumšas nugalėtojui finiše pralaimėjo 3 minutes ir 28 sekundes, o A. Kasputis - 3 minutes ir 42 sekundes.