aA
Penktadienį išdalytas pirmasis medalių komplektas Sidnėjaus olimpiados stalo teniso varžybose. Iškart du medalius - aukso ir sidabro - moterų dvejetų varžybose iškovojo Kinijos stalo tenisininkių poros.
Kinės Li Ju (Li Džu) ir Wang Nan (Vang Nan) finale 21:18, 21:11, 21:11 nugalėjo tėvynaines Sun Jin (Sun Džin) ir Yang Ying (Jang Jing).

Bronzos medaliai atiteko Pietų Korėjos atstovėms Kim Moo-Kyo (Kim Mu Kio) ir Ryu Ji-Hye (Riu Dži Hai), kurios atkaklioje penkių setų kovoje 21:18, 21:19, 22:24, 19:21, 21:19 įveikė vengres Csillą Batorfi (Čilą Bartofi) ir Krisztiną Toth (Kristiną Tot).

Be medalių Kinija neliks ir stalo teniso vyrų dvejetų varžybose, penktadienį vietas finale užsitikrino dvi šios Azijos valstybės žaidėjų poros.

Wang Liqinas (Vang Likvinas) kartu su Yan Senu (Jan Senu ) 21:12, 21:19, 17:21, 21:18 pusfinalyje įveikė Pietų Korėjos atstovus Lee Chul-Seungą (Li Čal Sjungą) ir Yoo Seung-Miną (Ju Sjung Miną), o Kong Linghui (Kong Linghi) ir Liu Guoliangas (Liu Guoliangas) 21:12, 22:24, 21:10, 21:10 nugalėjo prancūzus Patricką Chilą (Patriką Čilą) ir Jeaną-Philippe`ą Gatieną (Žaną Filipą Gatjeną).