aA
Trečiadienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo Sidnėjaus vasaros olimpinių žaidynių vyrų futbolo turnyras. Pirmajame varžybų etape 16 rinktinių žaidžia keturiose grupėse.
A grupės lyderiais tapo Italijos futbolininkai, Melburne 1:0 (0:0) nugalėję olimpiados šeimininkus australus. Pergalingą įvartį nugalėtojams 81-ąją žaidimo minutę pelnė Andrea Pirlo.

Šias rungtynes stebėjo daugiau nei 93 tūkst. žiūrovų.

Kitos A grupės rungtynės trečiadienį Adelaidėje tarp olimpinių čempionų Nigerijos futbolininkų ir Hondūro vienuolikės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Olimpiados vyrų futbolo turnyro A grupės lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Italija     1 1 0 0 1:0 3
2. Hondūras    1 0 1 0 3:3 1
3. Nigerija    1 0 1 0 3:3 1
4. Australija  1 0 0 1 0:1 0

C grupės lyderiais tapo Kamerūno futbolininkai, Brisbene 3:2 įveikę Kuveito vienuolikę.

JAV ir Čekijos futbolo komandų mačas Kanberoje baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:1). Šiose rungtynėse europiečiams teko vytis varžovus. Po C hriso Albrighto (Kriso Olbraito, 21 min.) įvarčio šeimininkai pirmavo, tačiau Marekas Jankulovskis (29 min.) rezultatą išlygino. Pirmojo kėlinio pabaigoje (43 min.) Joshas Wolffas (Džošas Volfas) vėl įmušė įvartį į čekų vartus, tačiau Lukašas Dosekas (52 min.) rezultatą išlygino.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Kamerūnas     1 1 0 0 3:2 3
2. Čekija        1 0 1 0 2:2 1
3. JAV           1 0 1 0 2:2 1
4. Kuveitas      1 0 0 1 2:3 0