"PowerPC" pasivys "Intel" ir "AMD"?

 (6)
Kompiuterių "Mac" vartotojai iš tiesų gali pavydėti procesorių spartos. "Power Mac G4" veikia maksimaliu 500 MHz taktiniu dažniu, tuo tarpu "Intel" architektūros kompiuterių gamintojai jau išleido kompiuterius su 1 GHz spartos procesoriumi.
Tiesa, veikiantis tokiu pačiu taktiniu dažniu "PowerPC G4" vis dar yra spartesnis nei "Intel Pentium III", ypač naudojantis programomis, išnaudojančiomis "AltiVec" variklį, kurį turi "G4" procesorius.

Tačiau netrukus gali pasigirsti gerų žinių. "MacUser UK" interneto svetainė, remdamasi neįvardintais šaltiniais "Apple", "IBM" ir "Motorola" aljanse, pranešė, jog "Motorola" rudenį pristatys "Power PC" procesorius, veikiančius 600, 700 ir 800 MHz taktiniu dažniu, o pirmame 2000 metų ketvirtyje - ir 1 GHz spartos procesorių. Anot pranešimo, naujieji procesoriai bus patobulinti ir kitose srityse.

Be to, procesoriai naudos mažiau energijos nei dabartiniai "G4". Būtent didelis išskleidžiamos šilumos kiekis ir energijos vartojimas "Apple" neleido šių procesorių naudoti nešiojamuose kompiuteriuose "PowerBook", kurie gaminami vis dar su "G3" procesoriumi.

Tiesa, abejojama "Motorola" galimybėmis patenkinti naujų procesorių paklausą. Taip atsitiko pernai, paskelbus apie 400, 450 ir 500 MHz taktiniu dažniu veikiančių procesori pasirodymą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

V. Garastas siūlo „aukoti“ kitus metus ir rinktinę patikėti reformatoriui (23)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 19:22
Rimas Kurtinaitis ir Dainius Adomaitis (RIA ir DELFI nuotr.)
DELFI montažas
Prieš ketverius metus Vladas Garastas nedvejojo. „Jonas Kazlauskas yra vienintelis rimtas pasirinkimas“, – tuomet būsimo Lietuvos rinktinės stratego pavardę nesunkiai nuspėjo vienas šalies krepšinio patriarchų. Šįkart V. Garastas mato tik kelią, kuriuo turėtų pasukti nacionalinė komanda, bet ne jos vedlio veidą.

Bankai ruošiasi pristatyti naujovę (62)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 17:30
Jau kitų metų pavasarį Lietuvoje turėtų pradėti veikti naujas būdas, kuriuo finansinės institucijos galės identifikuoti klientą.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 20:15
Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

A. Grigorian su vyru V. Barchatovu susilaukė kūdikio (5)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 19:20
Asmik Grigorian su vyru
DELFI montažas
Praėjusių metų viduryje už pora metų jaunesnio režisieriaus iš Rusijos Vasilijaus Barchatovo ištekėjusi viena garsiausių šalies operos solisčių Asmik Grigorian jau sūpuoja jųdviejų kūdikį.

Gimė pirmasis pasaulyje kūdikis, turintis tris tėvus (66)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 17:57
Gimė pirmasis pasaulyje kūdikis, turintis tris tėvus
AOP nuotr.
BBC praneša, kad gimė pirmasis kūdikis, kuris turi tris tėvus.