Policija tvirtina, kad jėga prieš Venckų namus saugančius žmones nebus naudojama

 (399)
Kauno rajono policijos komisariate pirmadienį susirinkę Kauno miesto ir rajono vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovai, Kauno apskrities ir rajono policijos vadovai, prokuratūros atstovai bei anstolis aptarė situaciją dėl Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo, kuriuo mažametė D. Kedžio dukra turi gyventi su motina L. Stankūnaite, įgyvendinimo galimybes.
Palaikymo akcija prie Venckų namų
Palaikymo akcija prie Venckų namų
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Mergaitės globėjai anstolis turi įteikti teismo nutartį, tačiau dėl susidariusios komplikuotos padėties savo pareigos įvykdyti negali, praneša Kauno apskrities policija.

Pasitarimo metu prieita bendros išvados, kad anstolis savo teisę vykdys tik teisėtais būdais, o pareigūnai, vykdantys savo pareigas, pirmiausia sieks apsaugoti mažamečio vaiko interesus.

Taip pat atkreiptas dėmesys, kad viešoje erdvėje atsiranda įvairios nepagrįstos informacijos apie galimą jėgos panaudojimą. Policijos pareigūnai kategoriškai paneigia šią informaciją ir dar kartą pabrėžia, kad nei specialiosios pajėgos, nei fizinė jėga tikrai nebus naudojama. Kartu tikimasi, kad Kedžių ir Venckų namus saugantys ir jų interesus palaikantys žmonės bus supratingi, savo poziciją reikš civilizuotais būdais, nenusižengs įstatymams ir be reikalo neprovokuos konfliktų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Italas Palangoje nustėro: išklojo, ką galvoja apie lietuviškas kainas ir merginas (417)

2016 liepos mėn. 1 d. 10:42
Italas Palangoje nustėro: išklojo, ką galvoja apie lietuviškas kainas ir merginas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Vakare vienoje Palangos kavinėje prie gretimo staliuko prisėdęs italas užmegzti pokalbį netruko. Iš anksto atsiprašęs dėl tokio savo klausimo suskubo pasiteirauti, kiek sumokėjome už įėjimą, o išgirdęs sumą tik atsiduso.

ES pabaigos pradžia: kas kitas pasiprašys lauk (132)

2016 liepos mėn. 1 d. 11:59
Britams referendume nusprendus trauktis iš Europos Sąjungos, kitų Sąjungos valstybių narių politikai taip pat ėmėsi svaičioti apie panašias iniciatyvas, skelbia „The Guardian“. Ekspertai suka galvas, ar atsiras britų precedento pasekėjų, o jeigu taip, kas sekantis drįs pasukti šiuo rizikingu keliu, kurio dar nepramynė ir pati Didžioji Britanija.

Liepos mėnesį kelių chuliganams bus riesta (12)

2016 liepos mėn. 1 d. 11:28
Liepos mėnesį kelių chuliganams bus riesta
Šiaulių aps. VPK
Lietuvos kelių policijos tarnyba pranešime žiniasklaidai informuoja, kad liepos mėnesį pareigūnai visoje šalyje vykdys respublikines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones. Kaip jau tapo tradicija, didesnis dėmesys, ypatingai savaitgaliais, bus skirtas neblaivių vairuotojų prevencijai. Padidinto dėmesio susilauks ir greičio mėgėjai bei vairuotojai-chuliganai.

Isterijos priepuolis Vimbldone: įtūžęs žaidėjas klykė ir iškoneveikė teisėją

2016 liepos mėn. 1 d. 12:58
Viktoras Troickis puola teisėją
Stopkadras
Vimbldono teniso turnyre – beprecedentinis atvejis. Nors tenisas laikomas aristokratų sportu, vaizdai, ketvirtadienio vakarą užfiksuoti viename iš Vimbldono kortų, labiau priminė paryčiais užsidarantį naktinį barą ir jame siautėjantį padauginusį klientą, barmeno reikalaujantį įpilti dar gėrimo, nors to daryti jau nebegalima.

Tūkstančiams dirbančiųjų didėja mokesčiai (170)

2016 liepos mėn. 1 d. 10:44
Nuo liepos 1 dienos iki 380 eurų didėjantis minimalus mėnesinis atlyginimas dirbantiems su verslo liudijimais reiškia didesnius mokesčius.