“PlayStation2” - pavojingas ginklas

 (1)
Japonija apribojo žaidimų įrenginio “PlayStation2” eksportą.
Teigiama, jog įrenginys yra pakankamai galingas ir gali būti panaudotas kariniais tikslais.

Naujasis įrenginys, turintis DVD grotuvą, o ateityje galėsiantis prisijungti prie interneto, yra pelningiausias “Sony” produktas. Nuo jo pasirodymo kovo 4-ąją jau parduota 1,4 mln. vienetų.

Įrenginys ir viena jo sudedamųjų dalių – 8 MB atminties kortelė, buvo apibrėžti kaip “bendrosios paskirties produktai, susiję su šiuolaikiniais ginklais”, nes turi elementų, kuriuos galima panaudoti kariniuose įrenginiuose.

Pagal Japonijos įstatymus, eksportuojant produktus, turinčius apribojimus ir kainuojančius daugiau nei 50 tūkst. jenų (apie 2000 litų), reikia gauti Prekybos ministerijos leidimą. Taigi, eksportuojant daugiau nei 2 “PlayStation2” įrenginius, jau reikės tokio leidimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Šių veidų Seime nebematysime (329)

2016 spalio mėn. 26 d. 05:30
Bronius Bradauskas, Donatas Jankauskas, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Marija Aušrinė Pavilionienė, Ona Valiukevičiūtė
DELFI montažas
Sekmadienį rinkėjai duris užvėrė dar vienam būriui politikos senbuvių – dužo viltys tų, kurie dar turėjo galimybių išsaugoti Seimo nario mandatą. Neperrinktų parlamentarų nuotaikos įvairios – vieni džiaugsis pasiilgta laime, kiti – ieškosis darbo ir pildys artimųjų svajones.

Prieš jus – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių (479)

2016 spalio mėn. 26 d. 05:30
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laikomas ir vienu turtingiausių šalies gyventojų. Kiek iš tikrųjų jis turi pinigų ir turto?

Įvertinta „Islamo valstybės“ grėsmė: grupuotė nesunyks (14)

2016 spalio mėn. 26 d. 06:46
Islamo valstybė
Vida Press nuotr.
Irako vadovaujama koalicija, į kurią įeina kurdų pajėgos ir JAV specialiosios pajėgos, pradėjo karinę kampaniją, kuria siekiama ekstremistinę grupuotę „Islamo valstybė“ išvaryti iš Mosulo – antro pagal dydį grupuotės valdomo miesto.

Debiutas NBA: M. Kuzminskas išnaudojo gautą progelę, bet „Knicks“ skaudžiai nusvilo Klivlande (12)

2016 spalio mėn. 26 d. 06:29
Mindaugas Kuzminskas
Stopkadras
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas startavo rungtynėmis Klivlande, kuriose ant parketo pirmą kartą per oficialias lygos rungtynes pasirodė Niujorko „Knicks“ (0/1) debiutantas Mindaugas Kuzminskas. Lietuvis sulaukė progos iš trenerio Jeffo Hornaceko, tačiau didelės intrigos pirmame turnyro mače nebuvo.

Latvijoje pabėgėliams ir šalies gyventojams suvienodino pašalpas (34)

2016 spalio mėn. 26 d. 07:36
Latvijos vyriausybė suvienodino bedarbio pašalpų mokėjimo tvarką pabėgėliams iš Artimųjų Rytų bei nuolatiniams šalies gyventojams. Tai padaryta atsižvelgiant į visuomenės priekaištus, kad pabėgėliams sudaromos išskirtinės sąlygos.