Piratai išsiaiškino B.Gateso kreditinės kortelės duomenis

 (1)
Dėl įsilaužimo į elektroninės komercijos svetaines suimtas paauglys žinojo turtingiausio pasaulyje žmogaus Billo Gateso kreditinės kortelės duomenis, pranešė laikraščiai.
18-metis Raphaelis Gray buvo sulaikytas šeštadienį, JAV Federaliniam tyrimų biurui ir Velso policijai vykdant bendrą operaciją. FTB teigimu, dėl R. Gray ir kito neįvardinto 18-mečio veiksmų patirta daugiau nei 3 mln. JAV dolerių nuostolių.

Tačiau R. Gray teigimu, jis tik norėjo įrodyti, kokios nesaugios yra šios svetainės. "Aš elgiausi sąžiningai, tačiau mane ignoravo", sako vaikinas. Jis kartu su savo bendru "NBC" telekompanijai nusiuntė kreditinių kortelių, tarp jų - ir Billo Gateso, duomenis. 18-mečiai įsilaužė į devynias elektroninės komercijos svetaines visame pasaulyje ir pavogė daugiau nei 26 tūkst. kreditinių kortelių duomenis.

R. Gray ir kitas vaikinas buvo apklausti, o vėliau paleisti už užstatą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviška realybė: tūkstančiai bedarbių nepuola į darbdavių glėbį (7)

2016 spalio mėn. 1 d. 18:14
Lietuviška realybė: tūkstančiai bedarbių nepuola į darbdavių glėbį
Bendrovės nuotr.
Panevėžyje darbdaviai išskėstomis rankomis laukia darbuotojų, tačiau jie, užuot puolę verslininkams į glėbį, traukia Darbo biržos link. Kodėl šalies valdžia džiaugiasi sparčiu ekonomikos augimu ir kylančiais atlyginimais, o žmonės nejaučia apčiuopiamo gyvenimo pagerėjimo?

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (28)

2016 spalio mėn. 1 d. 17:17
Wahida Mohamed
Facebook nuotr.
„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

VU rektorius: pažiūrėkite, kur dirba mūsų universitetų absolventai (172)

2016 spalio mėn. 1 d. 13:39
Artūras Žukauskas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Lietuvoje yra 3 svarbūs dalykai, kurių nesugebame suvaldyti, DELFI sakė Vilniaus universiteto (VU) rektorius Artūras Žukauskas.

Pirmoje Lietuvos futbolo lygoje – 16-mečio akistata su mirtimi gyvybei pavojus nebegresia

2016 spalio mėn. 1 d. 18:18
Futbolininkui suteikiama pagalba aikštėje
Organizatorių nuotr.
Šeštadienį Trakuose vykusiose Lietuvos pirmos lygos 27-o turo rungtynėse „Trakų B“ komanda susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Tačiau vienas incidentas nustūmė futbolą į šalutinį planą. Pirmo kėlinio 17-ą min. „Trakų B“ ekipos puolėjas netikėtai pasiprašė keitimo, o po kelių dešimčių sekundžių sukniubo aikštės viduryje.

Žuvusio Kauno „daktarinio“ palikimas – namas su mįslingais požemiais (48)

2016 spalio mėn. 1 d. 14:41
Žuvusio Kauno „daktarinio“ palikimas – namas su mįslingais požemiais
R.Guigos nuotr.
Su gyvenamuoju namu sujungtas požeminis ginklų ir šaudmenų sandėlis prestižiniame Kauno Vičiūnų rajone. Šiame išskirtiniame objekte dienas leido neseniai mįslingomis aplinkybėmis žuvęs, ko gero, savo valia iš gyvenimo pasitraukęs, su Daktarų gauja sietas kaunietis Nikolajus Archipovas.