Pasirodė pirmoji "Windows 2000" pataisa

Vos dieną po "Windows 2000" pristatymo, reklamuojant šią operacinę sistemą, kaip geriausią verslui, korporacija "Microsoft" išleido jos pataisą, pridedančią suderinamumą su 45 populiariais žaidimais.
Suderinamumo pataisa taip pat ištaiso problemas, kylančias su "Iomega Zip" įrenginiais, jungiamais paraleline jungtimi.

Korporacijos atstovai teigia, jog pataisos dėka "Windows 2000" geriau veiks su taikomosiomis programomis. Pačios "Microsoft" sukurtas interneto svetainių kūrimo įrankis "FrontPage 98" yra vienas iš paminėtų sąraše. Tačiau didžiąją sąrašo dalį sudaro žaidimai, pavyzdžiui, "Creature 3", "F22 Lightning III" ir "Mageslayer".

"Microsoft" atstovas spaudai teigė, jog iki šiol korporacija buvo sutelkusi dėmesį į suderinamumą su verslo programomis, tačiau dabar, po dviejų mėnesių bandymų, atsirado galimybė išplėsti ir namų vartotojams skirtų programų suderinamumo bandymus.

"Microsoft" nepateikė kitų suderinamumo pataisų išleidimo grafiko. "Windows 2000" vis dar turi žinomų nesuderinamumo su programomis problemų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Vieno žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje žmonai – nemalonumai (74)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 18:55
S. Gaidjurgio šeimos sodyba
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Šilutės rajone, Svencelės telmologiniame draustinyje, stūkso žiauriausio vakarų Lietuvos žudiko, nuteisto iki gyvos galvos Sigito Gaidjurgio sodyba, kurioje dabar gyvena jo žmona. DELFI paviešinus informaciją apie dešimtmečiais iš baimės institucijų aplenkiamą objektą, sodyboje buvo atlikti patikrinimai ir nustatyti pirmieji pažeidimai.

26-erius metus skrydžių maršrutus sudarinėjantis italas: jei įgula pastebi klaidą, gali būti ir per vėlu (12)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 19:25
Giovanni Brusa
Asmeinio albumo nuotr.
Ne paslaptis, kad saugiausias būdas keliauti – skristi lėktuvu. Praėjusiais metais viena lėktuvo avarija, kurioje žuvo žmonės, įvykdavo kas 3.1 mln. skrydžių. Šansai žūti autokatastrofoje yra 100 kartų didesni nei žūti ore. Jūsų skrydžio saugumu rūpinasi ne tik lėktuvo įgula, bet ir daugybė žmonių dirbančių ant žemės. Vieni iš jų – skrydžių dispečeriai. Plačiau apie šią profesiją DELFI sutiko papasakoti 26-erius metus šį darbą dirbantis italas Giovanni Brusa.

Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų parduotuvė teigia, kad atlyginti nuostolių nereiks (1541)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:11
Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų
Bendrovės nuotr.
Įsivaizduokite, kad su mažais vaikais besidairydami buitinių prekių parduotuvėje akimirkai juos pametate iš akių ir staiga pamatote griūnant ir dūžtant skalbyklę. Kas tokiu atveju turėtų prisiimti atsakomybę ir sumokėti už dužusį daiktą?

A. Užkalnis. Tavo naujasis nekentėjas yra tavo buvęs draugas (153)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:29
Andrius Užkalnis
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Net jei esate labai geras, mielas žmogus (esu apie tokius girdėjęs, ir net kelis sutikau šiame gyvenime), turbūt žinote tokių, kas jūsų nemėgsta, o gal net ir nekenčia, arba jums už akių visaip liežuvauja ir drabsto jus purvais. Arba numanote, kad tokių yra.

Drama iki paskutinių sekundžių – „Lietkabelį“ nuo „Lietuvos ryto“ skyrė vos vienas metimas (19)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 20:53
Permainingos „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato rungtynės Vilniuje tarp sostinės „Lietuvos ryto“ (3/0) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) komandų baigėsi šeimininkų pergale 68:66 (15:21, 27:15, 9:16, 17:14).