Pasidarbavo elektroninis “šiukšlintojas”

 (1)
Kalifornijos gyventojas įsiskverbė į Niujorko valstijos kompanijai priklausančią kompiuterių sistemą ir milijonams Amerikos interneto vartotojų išsiuntinėjo elektronines žinutes su nuorodomis į pornografijos ir greito praturtėjimo svetaines.
Atgalinis šių žinučių, teršiančių pašto vartotojų dėžutes, adresas buvo "ibm.net", "IBM" interneto tiekėjas.

46 metų Kalifonijos gyventojas Jasonas Garonas pasidavė policijai ir buvo apkaltintas informacijos klastojimu bei žalos kompiuteriams padarymu. Nuteisus jam būtų paskirta laisvės atėmimo iki septynerių metų bausmė. Kaltinamasis buvo paleistas be užstato laukti rugsėjį įvyksiančio teismo proceso.

Pranešimų, kuriuos J.Garonas siuntė per grafikos studiją "Market Vision", srautas buvo toks didelis, kad sugedo kompanijos vidinis tinklas, o tai lėmė taisymo išlaidas ir laikiną verslo sustojimą.

Edas Greenbergas, kompanijos savininkas, nuostolius vertina maždaug 18000 JAV dolerių.

Pernai Los Andžele keturi asmenys, išsiuntę 50 milijonų elektroninių žinučių, kviečiančių darbo ieškančius žmonės sumokėti 35 JAV dolerius už galimybę namuose klijuoti vokus, buvo apkaltinti sukčiavimu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Karbauskis: dabar nelabai svarbu, kas bus antrasis koalicijos partneris (147)

2016 spalio mėn. 24 d. 09:05
Seimo rinkimus reikšminga persvara laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis sako esąs tikras, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė supranta, kokia yra tautos valia.

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (2)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:35
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

G. Landsbergis: atsiprašau (922)

2016 spalio mėn. 24 d. 08:59
Gabrielius Landsbergis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimuose Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) laimėjo kur kas mažiau mandatų, negu tikėjosi ir užėmė antrą vietą. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis stebėjosi, kad į parlamentą pateko daug žmonių, nepažįstamų ne tik oponentams, bet ir juos rėmusiai partijai.

Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke (262)

2016 spalio mėn. 24 d. 10:05
Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke
DELFI montažas
Socialiniai tinklai audringai reagavo į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalę Seimo rinkimuose.

R. Šimašius: valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ nepageidaujame (65)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:02
Remigijus Šimašius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
14 mandatų laimėjusio ir sėkmingiausiai partijos istorijoję pasirodžiusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako sunkiai įsivaizduojantis koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).