"Parama" pirmą kartą transliuota per Internetą

 (24)
"Paramos" koncertas, kuris vyko šeštadienį 20 val., buvo gyvai transliuojamas ir Internete.
Pirmą kartą labdaros koncertas "Parama" buvo transliuojamas ne tik per televiziją, bet ir per Internetą. "Paramos" koncertas iš Vingio parko buvo tiesiogiai transliuojamas TV 3 kanalu, o "DELFI" jį taip pat tiesiogiai transliavo specialiai projektui "Parama" sukurtoje svetainėje adresu www.parama.lt.

Svetainės lankomumas koncerto metu buvo labai didelis, koncertą žiūrėjo per 1000 žmonių. Daugiausiai apsilankiusių buvo būtent iš užsienio.

Tiesioginė koncerto transliacija Internete suteikė Lietuvos išeiviams ar šiuo metu ne Lituvoje gyvenantiems lietuviams galimybę gyvai stebėti dalelę Lietuvos gyvenimo. Iki šiol Lietuvos išeiviai neturėjo tokios galimybės.

Visi norintys stebėti koncertą Internete galėjo apsilankyti Interneto svetainėje www.parama.lt . Koncertas truko tris valandas, jame pasirodė A. Mamontovas, "Empti", "Skamp", "Requiem", "Pelenai", "Biplan", "Lemon Joy", ŽAS.

"Parama" - tai Lietuvos muzikantų ir trijų firmų - "Tigris, "Tango" ir "Bomba" - rengiama labdaringa akcija, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Pirmasis "Paramos" koncertas įvyko 1996 m.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Bręstantys pokyčiai Prancūzijoje: šalies vairas gali atitekti M. Thatcher gerbėjui (44)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:21
Margaret Thatcher
AOP nuotr.
Jei JAV rinkimų kampanija jus varo į neviltį, galbūt verta atkreipti dėmesį į Prancūzijos prezidento pirminių rinkimų kampaniją. Prieš savaitę centro dešiniosios pakraipos Prancūzijos žurnalas „Le Point“ visą numerį paskyrė Margaret Thatcher palikimui ir viršelio antraštėje iškėlė klausimą, ar „tečerizmas“ nėra geriausia platforma 2017 m. prezidento rinkimams, „Weekly Standart“ rašo tarptautinių santykių ekspertas Daliboras Rohacas.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (36)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (11)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyksta didžiulė kibernetinė ataka (254)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.

Trijų tėvų kūdikiai – pavojinga naujovė (20)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:58
Trijų tėvų kūdikiai – pavojinga naujovė
Vida Press asociatyvi nuotr.
Mokslininkai ir etikos specialistai įspėja, kad sujudimas dėl trijų tėvų kūdikių kelia didelį susirūpinimą, nes kelia pavojų porų santykiams ir iš esmės gali būti vadinamas pavojingu eksperimentu tiek motinoms, tiek ir kūdikiams.