“Palm” įrenginiai konkuruos su telefonais

Artimiausiu metu “Palm” įrenginiai ne tik galės jungtis prie interneto belaidžiu ryšiu, tačiau galbūt atliks ir kai kurias telefono funkcijas.
Kompanija kuria “Palm Communicator” įrenginį, kuris turės priėjimą prie mobiliojo ryšio tinklų ir integruos balso komunikacijas su kitomis funkcijomis. Kompanijos atstovai kol kas nepasakoja, kaip atrodys įrenginys bei nepateikia techninių detalių. “Palm” vadovas Carlas Yankowskis taip pat teigia, jog visi “Palm” įrenginiai prie interneto jungtis belaidžiu ryšiu galės jau šių metų pabaigoje. Dabartiniai modeliai šia galimybę galės naudotis priedų dėka.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Įvertino ir G. Landsbergį, ir R. Karbauskį: taip neturi būti daroma (242)

2016 spalio mėn. 21 d. 12:47
Ramūnas Karbauskis ir Gabrielius Landsbergis
DELFI montažas
Seimo rinkimuose kol kas pirmaujančių partijų atstovai tikina, kad švietimas yra viena prioritetinių jiems sričių, tačiau ilgus metus šioje sferoje dirbantys asmenys pastebi, kad dalis jų planų – toli nuo realybės ribų.

Vietoj garsiausio Kauno pastato-vaiduoklio „Vičiūnai“ statys naują kompleksą (224)

2016 spalio mėn. 21 d. 11:53
Vietoj garsiausio Kauno pastato-vaiduoklio „Vičiūnai“ statys naują kompleksą
DELFI montažas
Legendinis, bet taip ir nebaigtas statyti Kauno viešbutis „Respublika” skaičiuoja paskutines dienas. Jau netrukus didžiulis pastatas, kuris Kauno vaizdą darkė tris dešimtmečius, bus pradėtas griauti, o jo vietoje iškils naujas pastatų kompleksas „Magnum“.

Europa po A. Merkel viešpatavimo: visi pasikeitimai bus į bloga (196)

2016 spalio mėn. 21 d. 11:51
Ateinančiais metais Vokietijos laukia federaliniai rinkimai, o naujai suformuotas Bundestagas rinks naują šalies kanclerį. Kol kas dar nėra aišku, ar dabartinei Vokietijos kanclerei Angelai Merkel pavyks išsilaikyti šiame poste (šiuo metu jos pačios ir jos atstovaujamos Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) reikalai neatrodo itin geri).

Rusams – įkvepiantis V. Putino 2017-ųjų kalendorius (120)

2016 spalio mėn. 21 d. 12:44
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tapo naujo 2017 metų kalendoriaus herojumi.

Žiema užklupo netikėtai: pirmojo sniego auka spruko nuo policijos? (8)

2016 spalio mėn. 21 d. 13:55
Ilgai laukti netruko – jau pirmąją sniego dieną sunkios eismo sąlygos pareikalavo maksimalaus susikaupimo. Dėl prasto matomumo ir slidžios kelio dangos Kauno rajone, šalia Domeikavos, apvirto automobilis.