Nida Vasiliauskaitė

 (15)
Nida Vasiliauskaitė
Nida Vasiliauskaitė
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Nida Vasiliauskaitė 2000 m. baigė VU filosofijos specialybės magistrantūrą. 2005 m. apgynė VU filosofijos mokslo krypties disertaciją. Dėsto VGTU, verčia, rašo akademinius ir publicistinius straipsnius, recenzijas, esė.

 
15
Registruoti (0) Anonimiški (15)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Vokietijos ekspertai apie V. Putino strategiją: kodėl jis taip elgiasi ir kaip toli eis sugeba naudotis savo paties silpnybėmis? (236)

2015 vasario mėn. 28 d. 19:15
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas konfliktą su Vakarais atlaiko vienintelėje sferoje, kurioje gali pasigirti turįs pranašumą, rašo „Der Tagesspiegel“.

A. Durickaja – Ukrainos supermodelis, kurios rankose mirė B. Nemcovas (208)

2015 vasario mėn. 28 d. 19:32
Ana Durickaja (Lifenews.ru nuotr.)
Penktadienio vakarą bene viso pasaulio žiniasklaidą apskriejo žinia apie Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo nužudymą Maskvos centre. Kaip skelbiama užsienio žiniasklaidoje, B. Nemcovą paskutinėmis gyvenimo minutėmis lydėjo modelis, 23-ejų Ukrainos pilietė Ana Durickaja, kuri ir tapo žiauraus nužudymo liudininke. Teigiama, kad papietavę netoliese Raudonosios aikštės jie išsiruošė pasivaikščioti.

Efektyvi tik 7 minučių treniruotė: nebereikės eiti į sporto klubą

2015 vasario mėn. 28 d. 21:08
Kaip pradedate savo rytą? Turime jums puikų pasiūlymą ir pasiteisinimą, kodėl nebereikės po darbų skubėti į sporto klubą. Šiai mankštai sugaišite vos septynias minutes savo brangaus laiko – galime pasakyti tik viena: priežasčių išsisukinėti tiesiog nėra, skelbia today.com.

Šalčininkų rajono verslas: gamina prabangius katerius (15)

2015 vasario mėn. 28 d. 20:17
Šalčininkų rajono verslas: gamina prabangius katerius, „Armplast“ nuotr.
Bendrovės nuotr.
Šalčininkų rajone, kur bedarbystė – bene didžiausia Vilniaus regione, gaminami prabangūs pakrančių laivai. Įmonės vadovas pasakoja, kad skųstis nėra kuo: įmonė samdo naujų darbuotojų ir kasmet savo produktus pristato tarptautinėse parodose.

P. Porošenka: B. Nemcovas pažadėjo pateikti įrodymų, kad Donbase kovoja rusų kariai ekspertas: tai siunčia siaubingą žinią; nuolat atnaujinama (1925)

2015 vasario mėn. 28 d. 12:15
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka tvirtina, kad nužudytasis Borisas Nemcovas pažadėjo pateikti įrodymus, jog Donbase kovoja rusų kariai, praneša „Ukrinform“.