Nida Vasiliauskaitė

 (15)
Nida Vasiliauskaitė 2000 m. baigė VU filosofijos specialybės magistrantūrą. 2005 m. apgynė VU filosofijos mokslo krypties disertaciją. Dėsto VGTU, verčia, rašo akademinius ir publicistinius straipsnius, recenzijas, esė.
Nida Vasiliauskaitė
Nida Vasiliauskaitė
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)
Registruoti (0) Anonimiški (15)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Ekspertai žinojo apie artėjančią Nepalo katastrofą (31)

2015 balandžio mėn. 26 d. 21:09
Nepalą sukrėtęs žemės drebėjimas nebuvo naujiena šios srities ekspertams. Tik prieš savaitę apie 50 žemės drebėjimų ir socialinių mokslų specialistų buvo atvykę į Nepalo sostinę Katmandu ir svarstė, kaip padėti šiai neišsivysčiusiai, skurdžiai valstybei išgyventi artėjantį tokį patį kaip 1934 metų žemės drebėjimą. Ekspertai žinojo, kad juos spaudžia laikas, tačiau negalėjo tiksliai nusakyti, kada žemės drebėjimas pasieks Nepalą.

Dėl „Lietuvos supermiesto“ vardo už Plungę kovojantis M. Stonkus į finalą vėlavo pusantros valandos (91)

2015 balandžio mėn. 26 d. 19:30
„Lietuvos supermiesto“ superfinalas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Sekmadienį Vilniaus Teatro arenoje vyko LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalas, kuriame dėl nugalėtojo vardo kovoja Klaipėda, kuriai atstovauja aktorius Giedrius Savickas, ir Plungė, kurią į superfinalą išvedė aktorius Mantas Stonkus.

Japonai tvirtina: vandens terapija padės „nuplauti“ ligą (5)

2015 balandžio mėn. 26 d. 21:47
Ar žinote, kad išgerdami bent po stiklinę vandens kiekvieną rytą, galite žymiai pagerinti savijautą ir sveikatos būklę? Ši vandens terapija, kitaip dar vadinama „ankstaus ryto vandens gydymu“ atkeliavo iš senovės Indijos. Kita vertus, vandens terapija dažnai suvokiama ir kaip paprasčiausios vandens procedūros ar fiziniai pratimai vandenyje, kas taip pat teigiamai veikia organizmą.

Nuo kada pradedame senti: organų senėjimo žemėlapis (23)

2015 balandžio mėn. 26 d. 20:28
Nuo kada pradedame senti: organų senėjimo žemėlapis
K. Cemnolonskio nuotr.
Senėjimo paslaptį bandantys įminti mokslininkai atlieka įvairiausius tyrimus, kuriais stengiasi išsiaiškinti, nuo kada mūsų organizmas iš tiesų pradeda senti. Pasirodo, skirtingų organų senėjimo procesai prasideda ne tuo pačiu metu.

Pakistaniečio žmona Giedrė: tik po ilgų pokalbių ryžomės santuokai (73)

2015 balandžio mėn. 26 d. 20:21
Giedrė Uldukytė su vyru
Asmeninio archyvo nuotr.
Nežinia kodėl išgirdę frazę “ištekėjusi už kitataučio” vis dar tikimės išgirsti kažką pikantiško. Ir paprasti klausimai “Ką jie valgo? Ką jie dirba? Kur jie miega?” tampa daug įdomesni, nei aptarinėjant eilinę lietuvišką porą.