Nida Vasiliauskaitė

 (15)
Nida Vasiliauskaitė 2000 m. baigė VU filosofijos specialybės magistrantūrą. 2005 m. apgynė VU filosofijos mokslo krypties disertaciją. Dėsto VGTU, verčia, rašo akademinius ir publicistinius straipsnius, recenzijas, esė.
Nida Vasiliauskaitė
Nida Vasiliauskaitė
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)
Registruoti (0) Anonimiški (15)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Graikijai - netikėta pagalba iš užsienio (442)

2015 liepos mėn. 7 d. 19:44
Graikijai - netikėta pagalba iš užsienio
AP/Scanpix
Graikijos politikams intensyviai ieškant būdų, iš kur šaliai paimti pinigų ir kaip pagaliau susitarti su kreditoriais, paprasti šalies žmonės jau kurį laiką gyvena krizės nuotaikomis. Nemažai Graikijos žmonių skundžiasi, kad pastaruoju metu jiems net per pusę ar dar daugiau buvo sumažinti atlyginimai, o santaupos sparčiai senka.

Kada jau derėtų pasvarstyti apie akinius ir kodėl silpnesni akiniai – labai bloga idėja (56)

2015 liepos mėn. 7 d. 21:09
Pasak Santariškių klinikų Vaikų ligoninės ir Optometrijos centro gydytojos dr. Jolantos Bendorienės, paskutiniai moksliniai tyrimai paneigia daugybę mitų, susijusių su trumparegystės koregavimu ir veiksniais, kurie kenkia mūsų akims.

Orai: iš karščių liks tik prisiminimai (8)

2015 liepos mėn. 8 d. 00:02
Orai: iš karščių liks tik prisiminimai
M.Milinio nuotr.
Savaitei įpusėjus oras vėl gerokai sušils, tačiau smarkus vėjas danguje stumdys debesis, kurie vietomis prakiurs lietumi. Savaitės pabaigoje orai bus vėsesni ir drėgnesni, vėjas nenurims. Bus puikus metas pravėdini skėtį.

Kelyje Vilnius - Panevėžys neįprastas incidentas (41)

2015 liepos mėn. 7 d. 22:14
Magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys ruože nuo 25 iki 47 km ant važiuojamosios kelio dangos yra papilta medvaržčių.
Skaitytojo nuotr.
Magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys ruože nuo 25 iki 47 km ant važiuojamosios kelio dangos yra papilta medvaržčių,kol vyksta kelio valymo darbai, automobilių skrautas nukreipiamas kitur, praneša eismoinfo.lt

Internetą sudrebinęs M. Saakašvilio puolimas gintis privertė Ukrainos pareigūną (198)

2015 liepos mėn. 7 d. 20:28
Ukrainos Odesos gubernatorius, buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis garsėja savo ūmiu būdu. Internete netruko pasklisti vaizdo įrašai, kaip jis auklėja pareigūnus ir priekaištaudamas jiems nevynioja žodžių į vatą. Tačiau Ukrainos valstybinės aviacijos tarnybos vadovas Denisas Antoniukas nusprendė gintis ir reikalauti kompensacijos.