Nida Vasiliauskaitė

 (15)
Nida Vasiliauskaitė 2000 m. baigė VU filosofijos specialybės magistrantūrą. 2005 m. apgynė VU filosofijos mokslo krypties disertaciją. Dėsto VGTU, verčia, rašo akademinius ir publicistinius straipsnius, recenzijas, esė.
Nida Vasiliauskaitė
Nida Vasiliauskaitė
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)
Registruoti (0) Anonimiški (15)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Organizmo būsena, prikviečianti vėžį: rizika išauga iki 142 kartų (37)

2015 gegužės mėn. 25 d. 21:02
Krūties vėžys
Shutterstock nuotr.
„Neseniai Kauno klinikose turėjome įdomų atvejį. Vienam pacientui buvo atlikta kaulų čiulpų kamieninių ląstelių transplantacija. Po šios procedūros jam nustatėme labai greito augimo melanomą. Mūsų praktika rodo, kad pacientai po transplantacijos turi savalaikiškai kreiptis ir reguliariai tikrintis dėl odos vėžio“, - pasakojo Kauno klinikų Odos ir venerinių ligų klinikos vadovė prof. Skaidra Valiukevičienė.

Orai: šilumą atlydės lietus ir perkūnija

2015 gegužės mėn. 26 d. 00:05
Savaitės pradžioje vyraus labai šilti orai. Tačiau antradienį dangų puoš ne saulė, o lietaus ir perkūnijos debesys. Įpusėjus savaitei oras šiek tiek atvės, pasisuks gaivesnis vėjas. Tad iki pat savaitės pabaigos termometrų stulpeliai didelių aukštumų nepasieks, dangumi vis plauks debesys, protarpiais lynos.

Kario duona apkarto: kariuomenė lengvai nepaleidžia (103)

2015 gegužės mėn. 25 d. 22:50
Kario duona apkarto: kariuomenė lengvai nepaleidžia
Asmeninio archyvo nuotr.
Kariuomenė – ne vaikų žaidimas, iš kurio nusibodus bet kada pasitrauksi. Tuo įsitikino panevėžietis 28 metų Ovidijus Juška.

Upėje surado ir namo parsinešė „kirmėlę žudikę“ (22)

2015 gegužės mėn. 25 d. 22:12
Velniaplaukis
Facebook nuotr.
Socialiniame tinkle „Facebook" plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota Mūšos upėje rasta labai ilga kirmėlė. Toks vaizdas sulaukė daugybės internautų reakcijų. Daugelis pasišlykštėjo kirmėle, o kai kas netgi ją praminė „kirmėle žudike".

„The New York Times“: V. Putinui reikia tik palaukti (288)

2015 gegužės mėn. 25 d. 19:59
Praėjus metams po revoliucijos, Ukraina išlieka giliai nugrimzdusi į politinį ir ekonominį chaosą. Ukraina yra ant bankroto ribos, šalyje prasidėjo politiškai motyvuotų žmogžudysčių karas, jos vidinė politinė kova sustiprėjo. Visa tai vyksta nuolatinės karo grėsmės fone, rašo „The New York Times“.