“Netscape” pristatė naują naršyklės versiją

 (9)
Po trejų metų, per kuriuos buvo pristatytos kelios tarpinės “Interneto” naršyklių versijos, “Netscape” pristato naują savo produktą – “Netscape 6”.
Naujoji naršyklės versija gerokai skiriasi nuo ankstesniųjų: ji užima gerokai mažiau vietos, turi patobulintą vartotojo sąsają bei intriguojančią paieškos ir pokalbių įrankių kombinaciją. Ištikimiems “Netscape” gerbėjams turėtų patikti naujosios naršyklės savybės. Tačiau vis dar neaišku, ar jos patrauks dabartinius Microsoft “Internet Explorer” vartotojus, ypač tuos, kurie yra ja patenkinti.

Išbandžius parodomąją “Netscape 6” versiją buvo matyti, jog norima grįžti prie naršyklės pagrindų. Atsisiųsdinimui skirta versija yra 8,5 megabaitų dydžio (“Communicator 4.7” – 18, pilna “Internet Explorer 5” versija – 29,4).

Toks kompaktiškumas pasiektas atsisakius mažiausiai naudojamų “Communicator” komponentų bei pakeičiant HTML naująja “Gecko” technologija. Ši yra ne tik mažesnė, bet ir spartesnė nei jos pirmtakė.

Patraukli ir šiuolaikiškai atrodanti vartotojo sąsaja suteikia daugiau galimybių prisiderinti ją prie savo poreikių. Ypač vertas dėmesio – “My Sidebar” komponentas – ekrano kairėje esantis nedidelių langų rinkinys, padedantis greitai pasiekti reikalingą informaciją bei programas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Bręstantys pokyčiai Prancūzijoje: šalies vairas gali atitekti M. Thatcher gerbėjui (44)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:21
Margaret Thatcher
AOP nuotr.
Jei JAV rinkimų kampanija jus varo į neviltį, galbūt verta atkreipti dėmesį į Prancūzijos prezidento pirminių rinkimų kampaniją. Prieš savaitę centro dešiniosios pakraipos Prancūzijos žurnalas „Le Point“ visą numerį paskyrė Margaret Thatcher palikimui ir viršelio antraštėje iškėlė klausimą, ar „tečerizmas“ nėra geriausia platforma 2017 m. prezidento rinkimams, „Weekly Standart“ rašo tarptautinių santykių ekspertas Daliboras Rohacas.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (36)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (11)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyksta didžiulė kibernetinė ataka (254)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.

Trijų tėvų kūdikiai – pavojinga naujovė (20)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:58
Trijų tėvų kūdikiai – pavojinga naujovė
Vida Press asociatyvi nuotr.
Mokslininkai ir etikos specialistai įspėja, kad sujudimas dėl trijų tėvų kūdikių kelia didelį susirūpinimą, nes kelia pavojų porų santykiams ir iš esmės gali būti vadinamas pavojingu eksperimentu tiek motinoms, tiek ir kūdikiams.