Netrukus pasirodys kompiuterinis “Teletabių” žaidimas

 (1)
Garsieji “Teletabiai” jau užkariavę daugelio pasaulio šalių televizijas, gali tapti ir kompiuterinių žaidimų mėgėjų numylėtiniais. Kitą mėnesį Didžiojoje Britanijoje žadama išleisti “Teletabių” kompiuterinį žaidimą. Tai bus pirmasis “Sony” kompanijos “PlayStation” žaidimas skirtas 2-4 metų vaikams.
Žaidėjai galės išsirinkti vieną savo veikėją iš Tinkio Vinkio, Dipsio, Lia Lios ir Pou ir jų pagalba ištirti visą “teletabių pasaulį” (Teletubbyland).

Be to, kompanija “BBC Worlswide” šiais metais taip pat žada pristatyti ir dar kelis kompiuterinius žaidimus, tokisu kaip “Noddy” bei “Bob the Builder”.

BBC atstovas Dave’as Lee teigė, kad naujasis “Teletabių” žaidimas buvo labai ilgai tiriamas norint išsiaiškinti, kokio sudėtingumo jis turi būti, kad vaikams būtų įdomus ir suprantamas.

“Mes buvome tikrai nustebinti išvydę kaip greitai maži vaikai išmoksta valdyti kompiuterinio žaidimo pultą ir su kokiu susidomėjimu jie žaidžia,” sakė Lee.

Garsusis “Teletabių” serialas BBC televizijos kanale buvo pradėtas rodyti 1997-aisiais, o dabar jį gali matyti jau daugiau kaip 120 pasaulio šalių vaikai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Seimas nusprendė: perkant alkoholį dokumentą privalės rodyti tik jaunimas (173)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 11:06
Seimas nusprendė: perkant alkoholį dokumentą privalės rodyti tik jaunimas
DELFI (M.Žilionio nuotr.)
Parlamentarai antradienį galutinai nusprendė, kad perkant alkoholinius gėrimus tapatybės dokumentą reikės rodyti ne visiems pirkėjams.

A. Tapinas. Nuoširdus „ačių” naujiesiems luditams ir „Youtube“ blokuotojams (77)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 10:54
Andrius Tapinas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Mane vis dar stebina (nors gal ir neturėtų), kiek dar daug Lietuvos žmonių gyvena kategoriškai atsisakydami pripažinti faktą, kad kieme XXI amžius. Patį faktą jie supranta, kalendorius gi po nosimi, bet tiesiog atsisako jį pripažinti ir renkasi gyventi XX-ame. Kur viskas buvo aišku ir sisteminga, ekonomika buvo planinė, valdininkų bijojo, o televizorius rodė dvi programas.

J. Kazlausko perkalbėti nepavyko: Lietuvos rinktinė turės naują trenerį

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 11:41
Arvydas Sabonis, Jonas Kazlauskas, Gintaras Krapikas
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Melodrama „Jono Kazlausko likimas“ baigėsi. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovams nepavyko perkalbėti pasitraukti nusprendusio specialisto, todėl bus ieškoma, kas galėtų užimti jo vietą prie nacionalinės komandos vairo. „Žmogus nusprendė pailsėti“, – tašką šioje istorijoje padėjo LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Islandija pasiskundė dėl pavojingų Rusijos veiksmų (24)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 11:07
Islandija pirmadienį pasiskundė, kad Rusijos oro pajėgų bombonešiai skraido pernelyg arti civilinių lainerių, o naujausias incidentas įvyko per vieną reisą iš Reikjaviko.