Naujieji įrenginiai pagerins jungtį su internetu

 (4)
Bendrovė “Lantronix” pristatė trečiąją įrenginio, galinčio prie interneto prijungti bet kokį elektroninį prietaisą, kartą.
Šie “įrenginių serveriai” yra maždaug cigarečių pakelio dydžio nedideli kompiuteriai, turintys ryšį su internetu ir jungtis, prie kurių galima prijungti įvairius prietaisus, pavyzdžiui, saugumo, ventiliacijos ar orų stebėjimo sistemas.

Vienas iš bendrovės nurodomų interneto privalumų – galimybė išvengti brangių skirtinių linijų nuomos.

Vienos iš potencialių “įrenginių serverių” klientų – apsaugos bendrovės, norinčios nuotoliniu būdu kontroliuoti įsilaužimo kontrolės sistemas. ”Įrenginių serveriai” naudoja operacines sistemas, turinčias labai mažą 64 Kb branduolį. Jie kainuoja kiek daugiau nei 1000 litų.

Specialūs įrenginiai, leidžiantys prie interneto vienu metu prijungti iki 32 skirtingų prietaisų, kainuoja daugiau nei 8 tūkst. litų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (25)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:38
Admiral Kuznetsov
AP/Scanpix nuotr.
Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Seksualumo ir meilės meno moko tūkstančius: svarbu laikytis pagrindinių taisyklių (12)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:02
Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistai, santykių tobulinimo mokymų programos autoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, ką tik išleidę knygą apie laimę poroje „Amžinas medaus mėnuo“, sako, kad viską, apie ką kalba, išbandė kurdami savo santykius.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (145)

2016 spalio mėn. 22 d. 18:22
Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (146)

2016 spalio mėn. 22 d. 17:06
Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai <em>apšvarino</em> savo narius?
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Išskirtiniame Merūno koncerte jo žmona Erika liejo ašaras

2016 spalio mėn. 22 d. 20:46
Merūno koncertas Klaipėdoje
K.Bakūno nuotr.
„Tikiuosi, kad tai bus vakaras, kuriame bus padėtas kertinis akmuo mano karjeroje“, – savo lūkesčius per pirmąjį turo „Muzika – Lietuvai“ koncertą, kuris šeštadienio vakarą vyko Klaipėdos arenoje, išsakė Merūnas Vitulskis.