“Napster” tikrina “Metallica” pateiktus vartotojų sąrašus

Bendrovės “Napster” atstovai pradėjo tūkstančių vartotojų, kuriuos “Metallica” įvardino kaip autorinių teisių pažeidėjus, vardų peržiūrą, ketinant uždrausti jiems naudotis tarnyba, teigia bendrovės advokatas Laurence Pulgramas.
Advokatas negalėjo pasakyti, kiek užtruks šis procesas.

Praėjusią savaitę informaciją apie įstatymus pažeidusius vartotojus “Metallica” pateikė elektroniniu formatu, taip palengvindama “Napster” atstovų darbą. Prieš tai informacija apie 335 435 vartotojus buvo pateikta daugiau kaip 60 tūkstančių lapų.

“Napster” įsipareigojo uždrausti naudotis tarnyba asmenims, pažeidusiems autorines teises. Vartotojai, kurie manys, jog jiems paslauga buvo uždrausta neteisingai, galės kreiptis į “Napster”.

Kol kas nei vienam asmeniui iš “Metallica” pateikto sąrašo nebuvo uždrausta naudotis paslauga. Lapkritį taip atsitiko 80-čiai vartotojų, kuriuos nurodė Amerikos įrašų industrijos asociacija.

“Metallica” balandį padavę į teismą “Napster”, kaltindama autorinių teisių pažeidimais. Netrukus grupe pasekė ir reperis Dr. Dre.

Tuo tarpu kai kurie kiti atlikėjai, pavyzdžiui, Limp Bizkit, “Offspring” bei “Chuck D” teigia esą “Napster” pusėje. Muzikantų teigimu, ši paslauga yra puikus reklamos įrankis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: triuškinama persvara laimėjo „valstiečiai“ konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (3108)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (159)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:12
G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.

M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį atnaujinta (541)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:45
M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Monika Navickienė laimėjo Seimo nario mandatą Naujosios Vilnios apygardoje, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

R. Valatka: Ateina profesionalai. Ar tikrai? (7 Seimo rinkimų mitai) (298)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:06
Ar po Seimo rinkimų jau galima teigti, kad tapom politinio proceso dalyviais? Ar, kaip buvom, taip ir likom stebėtojais? Lakstymo ir triukšmo, ypač prieš pirmąjį turą, ir ypač feisbuke, buvo kaip niekada. „Už“ ir „prieš“ agitavo net Jakilaitis. Bet esminis rinkimų šūkis buvo žiūrovų: „Duokit mums naujų ir, pageidautina, jaunų!“

Orai: bus šilčiau, bet tai nedžiugins (1)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:02
Paskutinės spalio savaitės pradžia bus vėjuota ir šlapia. Vietomis lietus maišysis su šlapdriba. Tačiau temperatūra po truputį kils ir jau savaitei įpusėjus palepins kiek didesnė šiluma. Ypač tą pajus vidurio ir pietų Lietuva bei pajūris. Paskutinėmis darbo dienomis vėjas pagaliau nurims, kritulių bus mažiau, o stipriai atvėsti dar tikrai neskubės.