“Napster” ir “The Offspring” sudarė sandėrį

 (2)
Vos po keleto dienų kai pietų Kalifornijos pankroko grupė “The Offspring” savo svetainėje pradėjo pardavinėti nelegalią produkciją su “Napster” prekiniu ženklu, abi pusės pasirinko bendradarbiavimą vietoj ginčo.
“The Offspring” penktadienį pradėjo pardavinėti “Napster” marškinėlius, beisbolo kepuraites, skrybėlių rinkinį, ir kitas smulkias prekes, tačiau prieš tai “pamiršo” paprašyti leidimo. Muzikantai savo veiksmai siekė paremti bendrovę, kurios laukia bent 3 ieškiniai – iš “Metallica”, Dr.Dre ir RIAA.

Bet bendrame pareiškime “The Offspring” ir “Napster” sutarė pradėti labiau suderintos prekių linijos pardavimą per grupės interneto puslapį.

“The Offspring” labai parėmė “Napster”, – sakė kompanijos įkūrėjas Shawnas Fanningas savo pareiškime. Pardavimo pelnas bus skirtas labdarai.

Tai užbaigs bet kokius nemalonumus, kuriuos “Napster” patirtų, jei ji būtų priversta paduoti vieną iš savo rėmėjų į teismą dėl prekybinio ženklo naudojimo pažeidimo.

“Napster” yra paduota į teismą RIAA asociacijos, Dr.Dre ir “Metallica” už neva skaitmeninių muzikos įrašų piratavimą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (1038)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

Tautos mėgstamiausias Lietuvos restoranas – Žemaitijoje (14)

2016 spalio mėn. 23 d. 14:44
Kavinė Pakalnutė Salantuose
A. Užkalnio nuotr.
Ši apžvalga nebus tokia, kaip visos apžvalgos. Pirmiausia, tai pirmasis kartas, kai rašau apie restoraną, kur pavalgiau nemokamai. Jie nepaėmė iš mūsų pinigų. Apie tai vėliau.

R. Karbauskis: mes gardžiai pasijuokėme iš Gabrieliaus papildyta 14.13 (289)

2016 spalio mėn. 23 d. 13:37
Ramūnas Karbauskis balsuoja antrame Seimo rinkimų ture
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Antrą vietą daugiamandatėje apygardoje per pirmą Seimo rinkimų turą laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininką Gabrielių Landsbergį ištiko psichologinė trauma.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (429)

2016 spalio mėn. 23 d. 12:13
Gabrielius Landsbergis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

Pirmoji „Ikea“ parduotuvė išlikusi iki šiol: kaip atrodo turtingiausio pasaulio šykštuolio darbo kabinetas (42)

2016 spalio mėn. 23 d. 11:35
Pirmoji „Ikea“ parduotuvė išlikusi iki šiol: kaip atrodo turtingiausio pasaulio šykštuolio darbo kabinetas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Mažas Švedijos miestelis Almhultas, kuriame gyvena vos 9 tūkstančiai žmonių jau senokai tapo didžiulio verslo giganto „Ikeos“ širdimi. Iki šiol pagrindinė šios įmonės būstinė yra įsikūrusi ne dideliame Švedijos mieste, o ten, kur buvo atidaryta pirmoji parduotuvė.