MP3.com pažeidė autorinių teisių įstatymus

JAV federalinis teismas nusprendė, jog "MP3.com Inc." pažeidė autorinių teisių įstatymą, sukurdama duomenų bazę, kurioje vartotojai galėjo išsaugoti savo muziką ir vėliau pasiekti ją iš bet kurio kompiuterio, turinčio ryšį su internetu.
Teisėjas Jedas Rakoffas žodinį sprendimą paskelbė penktadienį. Teismo sprendimas raštu bus paskelbtas per artimiausias dvi savaites.

Toks teisėjo sprendimas yra labai svarbi įrašų industrijos pergalė. Muzikos kompanijos pastaruoju metu labai aktyviai kovoja prieš piratavimą, iš dalies paskatintos milžiniškos MP3 formato sėkmės.

"Mes esame labai patenkinti teismo sprendimu", pareiškė Amerikos įrašų industrijos asociacijos, atstovaujančios muzikos kompanijas, vadovė Hilary Rosen. "Kovodami prieš mūsų technologiją, įrašų industrijos atstovai mažina galimybes, jog reguliuojama muzikos pristatymo sistema pasipriešins nereguliuojamoms", pareiškė vienas MP3.com vadovų Michaelas Robertsonas.

Paskelbus teismo sprendimą raštu, teismo posėdžiuose bus nustatoma padaryta žala. Manoma, kad ji gali siekti 6 mlrd. JAV dolerių. Tačiau M. Robertsonas tvirtino, jog teismo sprendimas bus apskųstas. Be to, jo teigimu, toks sprendimas neturės jokios įtakos svetainės pajamoms ateityje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (32)

2016 spalio mėn. 26 d. 19:39
Loreta Graužinienė ir Vydas Gedvilas
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

R. Karbauskis: kai šnekiesi telefonu, netrukus sužino beveik visi (200)

2016 spalio mėn. 26 d. 18:22
Ramūnas Karbauskis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Seimo rinkimus laimėjusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis trečiadienio popietę Vyriausybėje susitiko su premjeru, socialdemokratų vadovu Algirdu Butkevičiumi.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (203)

2016 spalio mėn. 26 d. 17:06
Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Landsbergis: nežinau, ar partijos lyderis nebus verčiamas daryti kitaip, negu jis galvoja (1069)

2016 spalio mėn. 26 d. 15:56
Gabrielius Landsbergis ir Vytautas Landsbergis
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose galimai koalicijai su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga priešinasi šios partijos patriarchas Vytautas Landsbergis, neoficialiai teigia partijos politikai.

NATO patvirtina apie du rusų karo laivus, įplaukusius į Baltijos jūrą (515)

2016 spalio mėn. 26 d. 17:23
Į Baltijos jūrą neseniai įplaukė du Rusijos kariniai laivai, trečiadienį patvirtino NATO.